Premier League
2020

Sunday 1 November 2020 Slavia Dinamo Brest Stadyen Junatsva (Mazyr (Mozyr)) Energetyk-BGU Slutsk Stadyen Haradski (Maladzyechna (Molodechno))
12:00Slavia - Dinamo Brest
Stadyen Junatsva - Mazyr - Mozyr
10:00Energetyk-BGU - Slutsk
Stadyen Haradski - Maladzyechna - Molodechno
Saturday 31 October 2020 Belshina Shakhtyor Stadyen Spartak (Babruysk (Bobruisk))
12:00Belshina - Shakhtyor
Stadyen Spartak - Babruysk - Bobruisk
Friday 6 November 2020 Isloch Minsk Stadion FK Minsk (Minsk) Vitebsk Ruh Brest Stadyen Central'ny Vitsyebski (Vitsyebsk (Vitebsk))
11:30Isloch - Minsk
Stadion FK Minsk - Minsk
15:00Vitebsk - Ruh Brest
Stadyen Central'ny Vitsyebski - Vitsyebsk - Vitebsk
Saturday 7 November 2020 Smolevichy-STI Neman Grodno Stadion Ozernyj (Smalyavichy (Smolevichi)) Slutsk Gorodeya Stadyen Haradski (Slutsk) Dinamo Brest Torpedo BelAZ Stadyen DASK Brestski (Brest) Shakhtyor BATE Stadyen Budaŭnik (Stroitel') (Salihorsk (Soligorsk))
10:00Smolevichy-STI - Neman Grodno
Stadion Ozernyj - Smalyavichy - Smolevichi
12:00Slutsk - Gorodeya
Stadyen Haradski - Slutsk
14:00Dinamo Brest - Torpedo BelAZ
Stadyen DASK Brestski - Brest
16:00Shakhtyor - BATE
Stadyen Budaŭnik - Stroitel' - Salihorsk - Soligorsk
Sunday 8 November 2020 Belshina Energetyk-BGU Stadyen Spartak (Babruysk (Bobruisk)) Slavia Dinamo Minsk Stadyen Junatsva (Mazyr (Mozyr))
10:00Belshina - Energetyk-BGU
Stadyen Spartak - Babruysk - Bobruisk
12:00Slavia - Dinamo Minsk
Stadyen Junatsva - Mazyr - Mozyr
Sunday 22 November 2020 Smolevichy-STI Slavia Stadion Ozernyj (Smalyavichy (Smolevichi)) Neman Grodno Slutsk Stadion Neman (Hrodna (Grodno)) Gorodeya Dinamo Brest Stadyen Haradzeya (Haradzeya) Torpedo BelAZ Isloch Stadyen Tarpeda (Zhodzina (Zhodino)) Minsk Vitebsk Stadion FK Minsk (Minsk) Ruh Brest Shakhtyor Stadyen DASK Brestski (Brest) BATE Belshina Borisov Arena (Barysaw (Borisov)) Energetyk-BGU Dinamo Minsk Stadyen RTsOP-BGU (Minsk)
11:00Smolevichy-STI - Slavia
Stadion Ozernyj - Smalyavichy - Smolevichi
11:00Neman Grodno - Slutsk
Stadion Neman - Hrodna - Grodno
11:00Gorodeya - Dinamo Brest
Stadyen Haradzeya - Haradzeya
11:00Torpedo BelAZ - Isloch
Stadyen Tarpeda - Zhodzina - Zhodino
11:00Minsk - Vitebsk
Stadion FK Minsk - Minsk
11:00Ruh Brest - Shakhtyor
Stadyen DASK Brestski - Brest
11:00BATE - Belshina
Borisov Arena - Barysaw - Borisov
11:00Energetyk-BGU - Dinamo Minsk
Stadyen RTsOP-BGU - Minsk
Saturday 28 November 2020 Slavia Energetyk-BGU Stadyen Junatsva (Mazyr (Mozyr)) Dinamo Minsk BATE Stadyen Traktar (Minsk) Belshina Ruh Brest Stadyen Spartak (Babruysk (Bobruisk)) Shakhtyor Minsk Stadyen Budaŭnik (Stroitel') (Salihorsk (Soligorsk)) Vitebsk Torpedo BelAZ Stadyen Central'ny Vitsyebski (Vitsyebsk (Vitebsk)) Isloch Gorodeya Stadion FK Minsk (Minsk) Dinamo Brest Neman Grodno Stadyen DASK Brestski (Brest) Slutsk Smolevichy-STI Stadyen Haradski (Slutsk)
11:00Slavia - Energetyk-BGU
Stadyen Junatsva - Mazyr - Mozyr
11:00Dinamo Minsk - BATE
Stadyen Traktar - Minsk
11:00Belshina - Ruh Brest
Stadyen Spartak - Babruysk - Bobruisk
11:00Shakhtyor - Minsk
Stadyen Budaŭnik - Stroitel' - Salihorsk - Soligorsk
11:00Vitebsk - Torpedo BelAZ
Stadyen Central'ny Vitsyebski - Vitsyebsk - Vitebsk
11:00Isloch - Gorodeya
Stadion FK Minsk - Minsk
11:00Dinamo Brest - Neman Grodno
Stadyen DASK Brestski - Brest
11:00Slutsk - Smolevichy-STI
Stadyen Haradski - Slutsk