1. HNL
2020/2021

Sunday 25 October 2020 Šibenik Dinamo Zagreb Stadion Šubićevac (Šibenik)
14:00Šibenik 0 - 2 Dinamo Zagreb
Stadion Šubićevac - Šibenik
Friday 23 October 2020 Varaždin Slaven Koprivnica Stadion Anđelko Herjavec (Varaždin)
16:00Varaždin 1 - 2 Slaven Koprivnica
Stadion Anđelko Herjavec - Varaždin
Sunday 18 October 2020 Hajduk Split Šibenik Stadion Poljud (Split)
13:00Hajduk Split 0 - 1 Šibenik
Stadion Poljud - Split
Saturday 17 October 2020 Rijeka Varaždin Stadion HNK Rijeka (Rijeka) Dinamo Zagreb HNK Gorica Stadion Maksimir (Zagreb)
15:05Rijeka 2 - 1 Varaždin
Stadion HNK Rijeka - Rijeka
13:00Dinamo Zagreb 3 - 2 HNK Gorica
Stadion Maksimir - Zagreb
Friday 16 October 2020 Slaven Koprivnica Istra 1961 Gradski Stadion (Koprivnica)
16:00Slaven Koprivnica 5 - 1 Istra 1961
Gradski Stadion - Koprivnica
Sunday 4 October 2020 Rijeka Slaven Koprivnica Stadion HNK Rijeka (Rijeka) Varaždin Dinamo Zagreb Stadion Anđelko Herjavec (Varaždin)
17:05Rijeka 2 - 0 Slaven Koprivnica
Stadion HNK Rijeka - Rijeka
15:00Varaždin 1 - 2 Dinamo Zagreb
Stadion Anđelko Herjavec - Varaždin
Saturday 3 October 2020 HNK Gorica Hajduk Split ŠRC Velika Gorica (Velika Gorica) Šibenik Osijek Stadion Šubićevac (Šibenik)
17:05HNK Gorica 2 - 1 Hajduk Split
ŠRC Velika Gorica - Velika Gorica
15:00Šibenik 0 - 2 Osijek
Stadion Šubićevac - Šibenik
Friday 2 October 2020 Lokomotiva Zagreb Istra 1961 Stadion Kranjčevićeva (Zagreb)
16:00Lokomotiva Zagreb 0 - 0 Istra 1961
Stadion Kranjčevićeva - Zagreb
Sunday 27 September 2020 Hajduk Split Varaždin Stadion Poljud (Split)
17:05Hajduk Split 2 - 0 Varaždin
Stadion Poljud - Split
Saturday 26 September 2020 Osijek HNK Gorica Stadion Gradski vrt (Osijek) Istra 1961 Šibenik Stadion Aldo Drosina (Pula)
17:05Osijek 2 - 1 HNK Gorica
Stadion Gradski vrt - Osijek
15:00Istra 1961 1 - 0 Šibenik
Stadion Aldo Drosina - Pula
Sunday 20 September 2020 Varaždin Osijek Stadion Anđelko Herjavec (Varaždin)
17:05Varaždin 0 - 1 Osijek
Stadion Anđelko Herjavec - Varaždin
Saturday 19 September 2020 Dinamo Zagreb Slaven Koprivnica Stadion Maksimir (Zagreb) HNK Gorica Istra 1961 ŠRC Velika Gorica (Velika Gorica)
17:05Dinamo Zagreb 3 - 3 Slaven Koprivnica
Stadion Maksimir - Zagreb
15:00HNK Gorica 2 - 2 Istra 1961
ŠRC Velika Gorica - Velika Gorica
Friday 18 September 2020 Šibenik Lokomotiva Zagreb Stadion Šubićevac (Šibenik)
16:00Šibenik 3 - 2 Lokomotiva Zagreb
Stadion Šubićevac - Šibenik
Sunday 13 September 2020 Lokomotiva Zagreb HNK Gorica Stadion Kranjčevićeva (Zagreb) Istra 1961 Varaždin Stadion Aldo Drosina (Pula)
17:05Lokomotiva Zagreb 1 - 2 HNK Gorica
Stadion Kranjčevićeva - Zagreb
15:00Istra 1961 0 - 1 Varaždin
Stadion Aldo Drosina - Pula
Saturday 12 September 2020 Hajduk Split Dinamo Zagreb Stadion Poljud (Split) Osijek Rijeka Stadion Gradski vrt (Osijek)
17:05Hajduk Split 1 - 2 Dinamo Zagreb
Stadion Poljud - Split
15:00Osijek 3 - 0 Rijeka
Stadion Gradski vrt - Osijek
Friday 11 September 2020 Slaven Koprivnica Šibenik Gradski Stadion (Koprivnica)
18:00Slaven Koprivnica 0 - 0 Šibenik
Gradski Stadion - Koprivnica
Sunday 30 August 2020 Dinamo Zagreb Osijek Stadion Maksimir (Zagreb) Varaždin Lokomotiva Zagreb Stadion Anđelko Herjavec (Varaždin)
18:05Dinamo Zagreb 4 - 1 Osijek
Stadion Maksimir - Zagreb
15:55Varaždin 1 - 1 Lokomotiva Zagreb
Stadion Anđelko Herjavec - Varaždin
Saturday 29 August 2020 Hajduk Split Slaven Koprivnica Stadion Poljud (Split) Rijeka Istra 1961 Stadion HNK Rijeka (Rijeka)
18:05Hajduk Split 2 - 2 Slaven Koprivnica
Stadion Poljud - Split
15:55Rijeka 2 - 1 Istra 1961
Stadion HNK Rijeka - Rijeka
Friday 28 August 2020 HNK Gorica Šibenik ŠRC Velika Gorica (Velika Gorica)
18:00HNK Gorica 3 - 2 Šibenik
ŠRC Velika Gorica - Velika Gorica
Sunday 23 August 2020 Osijek Hajduk Split Stadion Gradski vrt (Osijek)
15:55Osijek 1 - 2 Hajduk Split
Stadion Gradski vrt - Osijek
Saturday 22 August 2020 Šibenik Varaždin Stadion Šubićevac (Šibenik) Slaven Koprivnica HNK Gorica Gradski Stadion (Koprivnica)
18:05Šibenik 0 - 1 Varaždin
Stadion Šubićevac - Šibenik
15:55Slaven Koprivnica 1 - 2 HNK Gorica
Gradski Stadion - Koprivnica
Friday 21 August 2020 Istra 1961 Dinamo Zagreb Stadion Aldo Drosina (Pula) Lokomotiva Zagreb Rijeka Stadion Kranjčevićeva (Zagreb)
18:05Istra 1961 0 - 1 Dinamo Zagreb
Stadion Aldo Drosina - Pula
15:55Lokomotiva Zagreb 1 - 0 Rijeka
Stadion Kranjčevićeva - Zagreb
Sunday 16 August 2020 Dinamo Zagreb Lokomotiva Zagreb Stadion Maksimir (Zagreb) Hajduk Split Istra 1961 Stadion Poljud (Split)
18:05Dinamo Zagreb 6 - 0 Lokomotiva Zagreb
Stadion Maksimir - Zagreb
15:55Hajduk Split 2 - 0 Istra 1961
Stadion Poljud - Split
Saturday 15 August 2020 Osijek Slaven Koprivnica Stadion Gradski vrt (Osijek) Rijeka Šibenik Stadion HNK Rijeka (Rijeka)
18:05Osijek 0 - 0 Slaven Koprivnica
Stadion Gradski vrt - Osijek
15:55Rijeka 2 - 1 Šibenik
Stadion HNK Rijeka - Rijeka
Friday 14 August 2020 Varaždin HNK Gorica Stadion Anđelko Herjavec (Varaždin)
18:00Varaždin 1 - 5 HNK Gorica
Stadion Anđelko Herjavec - Varaždin