Czech Liga
2020/2021

Sunday 18 April 2021 Sparta Praha Slovácko Generali Česká pojišťovna Arena (Praha) Slovan Liberec Slavia Praha Stadion u Nisy (Liberec) Zlín Příbram Stadion Letná (Zlín) Zbrojovka Brno Pardubice Městský fotbalový stadion Srbská (Brno)
16:30Sparta Praha 1 - 0 Slovácko
Generali Česká pojišťovna Arena - Praha
14:00Slovan Liberec 0 - 1 Slavia Praha
Stadion u Nisy - Liberec
12:00Zlín 0 - 1 Příbram
Stadion Letná - Zlín
12:00Zbrojovka Brno 1 - 2 Pardubice
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
Saturday 17 April 2021 Viktoria Plzen Jablonec Doosan Aréna (Plzeň) Sigma Olomouc Teplice Andrův stadion (Olomouc) Karviná České Budějovice Městský Stadión (Karviná) Mladá Boleslav Opava Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
16:30Viktoria Plzen 1 - 1 Jablonec
Doosan Aréna - Plzeň
14:00Sigma Olomouc 1 - 1 Teplice
Andrův stadion - Olomouc
14:00Karviná 3 - 0 České Budějovice
Městský Stadión - Karviná
12:00Mladá Boleslav 2 - 0 Opava
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Friday 16 April 2021 Bohemians 1905 Baník Ostrava Stadion Ďolíček (Praha)
16:00Bohemians 1905 1 - 1 Baník Ostrava
Stadion Ďolíček - Praha
Wednesday 14 April 2021 Jablonec Sparta Praha Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou) Viktoria Plzen Zlín Doosan Aréna (Plzeň)
16:00Jablonec 1 - 0 Sparta Praha
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
14:00Viktoria Plzen 2 - 0 Zlín
Doosan Aréna - Plzeň
Tuesday 13 April 2021 Pardubice Slovácko Stadion Ďolíček (Praha)
12:30Pardubice 3 - 1 Slovácko
Stadion Ďolíček - Praha
Sunday 11 April 2021 Slavia Praha Sparta Praha Sinobo Stadium (Praha) Teplice Mladá Boleslav AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) České Budějovice Zbrojovka Brno Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
16:30Slavia Praha 2 - 0 Sparta Praha
Sinobo Stadium - Praha
14:00Teplice 1 - 3 Mladá Boleslav
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
12:00České Budějovice 0 - 2 Zbrojovka Brno
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Saturday 10 April 2021 Slovácko Slovan Liberec Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Baník Ostrava Opava Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Jablonec Zlín Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou) Příbram Sigma Olomouc Stadion Na Litavce (Příbram) Karviná Viktoria Plzen Městský Stadión (Karviná)
16:30Slovácko 1 - 0 Slovan Liberec
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
14:00Baník Ostrava 3 - 0 Opava
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
12:00Jablonec 3 - 1 Zlín
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
12:00Příbram 0 - 2 Sigma Olomouc
Stadion Na Litavce - Příbram
12:00Karviná 1 - 1 Viktoria Plzen
Městský Stadión - Karviná
Friday 9 April 2021 Pardubice Bohemians 1905 Stadion Ďolíček (Praha)
16:15Pardubice 0 - 2 Bohemians 1905
Stadion Ďolíček - Praha
Tuesday 6 April 2021 Sigma Olomouc Slovácko Andrův stadion (Olomouc)
14:30Sigma Olomouc 0 - 0 Slovácko
Andrův stadion - Olomouc
Sunday 4 April 2021 Zbrojovka Brno Slavia Praha Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Viktoria Plzen České Budějovice Doosan Aréna (Plzeň) Mladá Boleslav Příbram Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Zlín Karviná Stadion Letná (Zlín)
16:30Zbrojovka Brno 0 - 0 Slavia Praha
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
14:00Viktoria Plzen 2 - 1 České Budějovice
Doosan Aréna - Plzeň
12:00Mladá Boleslav 0 - 0 Příbram
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
12:00Zlín 1 - 2 Karviná
Stadion Letná - Zlín
Saturday 3 April 2021 Sparta Praha Teplice Generali Česká pojišťovna Arena (Praha) Opava Slovácko Stadion v Městských sadech (Opava) Slovan Liberec Baník Ostrava Stadion u Nisy (Liberec) Sigma Olomouc Pardubice Andrův stadion (Olomouc)
16:30Sparta Praha 7 - 2 Teplice
Generali Česká pojišťovna Arena - Praha
14:00Opava 1 - 2 Slovácko
Stadion v Městských sadech - Opava
14:00Slovan Liberec 0 - 0 Baník Ostrava
Stadion u Nisy - Liberec
12:00Sigma Olomouc 0 - 1 Pardubice
Andrův stadion - Olomouc
Friday 2 April 2021 Bohemians 1905 Jablonec Stadion Ďolíček (Praha)
16:00Bohemians 1905 0 - 0 Jablonec
Stadion Ďolíček - Praha
Sunday 21 March 2021 Slavia Praha Opava Sinobo Stadium (Praha) České Budějovice Sparta Praha Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Teplice Bohemians 1905 AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Slovácko Baník Ostrava Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
17:30Slavia Praha 4 - 0 Opava
Sinobo Stadium - Praha
15:00České Budějovice 0 - 0 Sparta Praha
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
13:00Teplice 1 - 1 Bohemians 1905
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
13:00Slovácko 2 - 1 Baník Ostrava
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Saturday 20 March 2021 Jablonec Slovan Liberec Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou) Karviná Sigma Olomouc Městský Stadión (Karviná) Příbram Zbrojovka Brno Stadion Na Litavce (Příbram)
17:30Jablonec 2 - 1 Slovan Liberec
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
15:00Karviná 0 - 1 Sigma Olomouc
Městský Stadión - Karviná
13:00Příbram 1 - 1 Zbrojovka Brno
Stadion Na Litavce - Příbram
Friday 19 March 2021 Pardubice Mladá Boleslav Stadion Ďolíček (Praha)
17:00Pardubice 2 - 2 Mladá Boleslav
Stadion Ďolíček - Praha
Sunday 14 March 2021 Mladá Boleslav Slavia Praha Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Zbrojovka Brno Jablonec Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Bohemians 1905 Karviná Stadion Ďolíček (Praha)
17:30Mladá Boleslav 0 - 3 Slavia Praha
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
15:00Zbrojovka Brno 1 - 2 Jablonec
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
13:00Bohemians 1905 2 - 0 Karviná
Stadion Ďolíček - Praha
Saturday 13 March 2021 Baník Ostrava Příbram Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Zlín České Budějovice Stadion Letná (Zlín) Opava Pardubice Stadion v Městských sadech (Opava)
15:00Baník Ostrava 5 - 0 Příbram
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
15:00Zlín 3 - 0 České Budějovice
Stadion Letná - Zlín
13:00Opava 1 - 0 Pardubice
Stadion v Městských sadech - Opava
Friday 12 March 2021 Slovan Liberec Teplice Stadion u Nisy (Liberec)
17:00Slovan Liberec 2 - 1 Teplice
Stadion u Nisy - Liberec
Tuesday 9 March 2021 Sparta Praha Příbram Generali Arena (Praha)
17:00Sparta Praha 4 - 0 Příbram
Generali Arena - Praha
Sunday 7 March 2021 Slavia Praha Baník Ostrava Sinobo Stadium (Praha) Karviná Zbrojovka Brno Městský Stadión (Karviná) České Budějovice Mladá Boleslav Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
17:30Slavia Praha 2 - 1 Baník Ostrava
Sinobo Stadium - Praha
13:00Karviná 1 - 1 Zbrojovka Brno
Městský Stadión - Karviná
13:00České Budějovice 1 - 3 Mladá Boleslav
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Saturday 6 March 2021 Viktoria Plzen Sigma Olomouc Doosan Aréna (Plzeň) Teplice Opava AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Zlín Bohemians 1905 Stadion Letná (Zlín) Příbram Slovan Liberec Stadion Na Litavce (Příbram)
17:30Viktoria Plzen 1 - 0 Sigma Olomouc
Doosan Aréna - Plzeň
15:00Teplice 3 - 1 Opava
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
15:00Zlín 0 - 0 Bohemians 1905
Stadion Letná - Zlín
13:00Příbram 0 - 2 Slovan Liberec
Stadion Na Litavce - Příbram
Sunday 28 February 2021 Slovácko Slavia Praha Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Sigma Olomouc Zlín Andrův stadion (Olomouc) Mladá Boleslav Karviná Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
15:00Slovácko 2 - 3 Slavia Praha
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
13:00Sigma Olomouc 0 - 1 Zlín
Andrův stadion - Olomouc
13:00Mladá Boleslav 2 - 0 Karviná
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Saturday 27 February 2021 Zbrojovka Brno Viktoria Plzen Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Baník Ostrava Teplice Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Bohemians 1905 České Budějovice Stadion Ďolíček (Praha) Opava Jablonec Stadion v Městských sadech (Opava)
17:30Zbrojovka Brno 0 - 1 Viktoria Plzen
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
15:00Baník Ostrava 1 - 1 Teplice
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
15:00Bohemians 1905 1 - 1 České Budějovice
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Opava 0 - 1 Jablonec
Stadion v Městských sadech - Opava
Friday 26 February 2021 Slovan Liberec Pardubice Stadion u Nisy (Liberec)
17:00Slovan Liberec 4 - 1 Pardubice
Stadion u Nisy - Liberec
Wednesday 24 February 2021 Zlín Mladá Boleslav Stadion Letná (Zlín) Jablonec Slovácko Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
15:00Zlín 2 - 1 Mladá Boleslav
Stadion Letná - Zlín
13:00Jablonec 0 - 3 Slovácko
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Sunday 21 February 2021 Teplice Slavia Praha AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Viktoria Plzen Bohemians 1905 Doosan Aréna (Plzeň) Karviná Slovan Liberec Městský Stadión (Karviná) České Budějovice Opava Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
15:30Teplice 1 - 1 Slavia Praha
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
13:00Viktoria Plzen 3 - 1 Bohemians 1905
Doosan Aréna - Plzeň
13:00Karviná 1 - 1 Slovan Liberec
Městský Stadión - Karviná
13:00České Budějovice 0 - 1 Opava
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Saturday 20 February 2021 Zlín Sparta Praha Stadion Letná (Zlín) Pardubice Baník Ostrava Stadion Ďolíček (Praha) Sigma Olomouc Zbrojovka Brno Andrův stadion (Olomouc) Příbram Slovácko Stadion Na Litavce (Příbram)
15:30Zlín 0 - 3 Sparta Praha
Stadion Letná - Zlín
13:00Pardubice 3 - 2 Baník Ostrava
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Sigma Olomouc 1 - 0 Zbrojovka Brno
Andrův stadion - Olomouc
13:00Příbram 1 - 4 Slovácko
Stadion Na Litavce - Příbram
Friday 19 February 2021 Jablonec Mladá Boleslav Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
15:00Jablonec 1 - 1 Mladá Boleslav
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Wednesday 17 February 2021 Slovan Liberec Zlín Stadion u Nisy (Liberec)
13:00Slovan Liberec 1 - 0 Zlín
Stadion u Nisy - Liberec
Sunday 14 February 2021 Sparta Praha Karviná Generali Arena (Praha) Baník Ostrava Jablonec Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Bohemians 1905 Sigma Olomouc Stadion Ďolíček (Praha) Slovan Liberec České Budějovice Stadion u Nisy (Liberec) Mladá Boleslav Viktoria Plzen Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
15:00Sparta Praha 4 - 3 Karviná
Generali Arena - Praha
13:00Baník Ostrava 2 - 1 Jablonec
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
13:00Bohemians 1905 0 - 0 Sigma Olomouc
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Slovan Liberec 0 - 0 České Budějovice
Stadion u Nisy - Liberec
13:00Mladá Boleslav 2 - 2 Viktoria Plzen
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Saturday 13 February 2021 Slavia Praha Pardubice Sinobo Stadium (Praha) Zbrojovka Brno Zlín Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Opava Příbram Stadion v Městských sadech (Opava)
15:00Slavia Praha 3 - 0 Pardubice
Sinobo Stadium - Praha
13:00Zbrojovka Brno 0 - 0 Zlín
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
13:00Opava 0 - 0 Příbram
Stadion v Městských sadech - Opava
Friday 12 February 2021 Slovácko Teplice Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
17:00Slovácko 2 - 0 Teplice
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Sunday 7 February 2021 Sigma Olomouc Sparta Praha Andrův stadion (Olomouc) Příbram Slavia Praha Stadion Na Litavce (Příbram) Teplice Pardubice AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice)
17:30Sigma Olomouc 2 - 3 Sparta Praha
Andrův stadion - Olomouc
15:00Příbram 3 - 3 Slavia Praha
Stadion Na Litavce - Příbram
13:00Teplice 0 - 1 Pardubice
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
Saturday 6 February 2021 Viktoria Plzen Slovan Liberec Doosan Aréna (Plzeň) Karviná Opava Městský Stadión (Karviná) Bohemians 1905 Zbrojovka Brno Stadion Ďolíček (Praha)
17:30Viktoria Plzen 0 - 2 Slovan Liberec
Doosan Aréna - Plzeň
15:00Karviná 3 - 1 Opava
Městský Stadión - Karviná
15:00Bohemians 1905 2 - 1 Zbrojovka Brno
Stadion Ďolíček - Praha
Friday 5 February 2021 České Budějovice Baník Ostrava Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
17:00České Budějovice 1 - 0 Baník Ostrava
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Tuesday 2 February 2021 Mladá Boleslav Sigma Olomouc Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
14:00Mladá Boleslav 1 - 1 Sigma Olomouc
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Sunday 31 January 2021 Slavia Praha Jablonec Sinobo Stadium (Praha) Baník Ostrava Viktoria Plzen Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Opava Zbrojovka Brno Stadion v Městských sadech (Opava)
17:30Slavia Praha 3 - 0 Jablonec
Sinobo Stadium - Praha
15:00Baník Ostrava 0 - 2 Viktoria Plzen
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
13:00Opava 0 - 2 Zbrojovka Brno
Stadion v Městských sadech - Opava
Saturday 30 January 2021 Sparta Praha Bohemians 1905 Generali Arena (Praha) Slovácko České Budějovice Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Pardubice Příbram Stadion Ďolíček (Praha) Teplice Karviná AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice)
17:30Sparta Praha 0 - 1 Bohemians 1905
Generali Arena - Praha
15:00Slovácko 0 - 0 České Budějovice
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
15:00Pardubice 1 - 0 Příbram
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Teplice 2 - 2 Karviná
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
Wednesday 27 January 2021 Zlín Slavia Praha Stadion Letná (Zlín) Baník Ostrava Slovan Liberec Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Bohemians 1905 Opava Stadion Ďolíček (Praha)
17:00Zlín 2 - 6 Slavia Praha
Stadion Letná - Zlín
15:00Baník Ostrava 1 - 0 Slovan Liberec
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
15:00Bohemians 1905 0 - 0 Opava
Stadion Ďolíček - Praha
Sunday 24 January 2021 Sparta Praha Mladá Boleslav Generali Arena (Praha) Viktoria Plzen Pardubice Doosan Aréna (Plzeň) Jablonec Příbram Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou) České Budějovice Teplice Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
17:30Sparta Praha 1 - 0 Mladá Boleslav
Generali Arena - Praha
15:00Viktoria Plzen 2 - 0 Pardubice
Doosan Aréna - Plzeň
13:00Jablonec 2 - 1 Příbram
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
13:00České Budějovice 2 - 0 Teplice
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Saturday 23 January 2021 Karviná Slavia Praha Městský Stadión (Karviná) Bohemians 1905 Slovácko Stadion Ďolíček (Praha) Zlín Baník Ostrava Stadion Letná (Zlín) Sigma Olomouc Opava Andrův stadion (Olomouc)
17:30Karviná 1 - 3 Slavia Praha
Městský Stadión - Karviná
15:00Bohemians 1905 1 - 3 Slovácko
Stadion Ďolíček - Praha
15:00Zlín 1 - 1 Baník Ostrava
Stadion Letná - Zlín
13:00Sigma Olomouc 4 - 1 Opava
Andrův stadion - Olomouc
Friday 22 January 2021 Zbrojovka Brno Slovan Liberec Městský fotbalový stadion Srbská (Brno)
17:00Zbrojovka Brno 0 - 3 Slovan Liberec
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
Wednesday 20 January 2021 Opava Sparta Praha Stadion v Městských sadech (Opava) České Budějovice Příbram Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Baník Ostrava Slovácko Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava)
17:00Opava 0 - 3 Sparta Praha
Stadion v Městských sadech - Opava
15:00České Budějovice 2 - 1 Příbram
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
15:00Baník Ostrava 1 - 2 Slovácko
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
Sunday 17 January 2021 Baník Ostrava Sparta Praha Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Příbram Viktoria Plzen Stadion Na Litavce (Příbram) Pardubice České Budějovice Stadion Ďolíček (Praha)
17:30Baník Ostrava 0 - 0 Sparta Praha
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
15:00Příbram 0 - 0 Viktoria Plzen
Stadion Na Litavce - Příbram
13:00Pardubice 0 - 2 České Budějovice
Stadion Ďolíček - Praha
Saturday 16 January 2021 Slavia Praha Sigma Olomouc Sinobo Stadium (Praha) Slovácko Karviná Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Slovan Liberec Bohemians 1905 Stadion u Nisy (Liberec) Opava Zlín Stadion v Městských sadech (Opava) Mladá Boleslav Zbrojovka Brno Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
17:30Slavia Praha 3 - 1 Sigma Olomouc
Sinobo Stadium - Praha
15:00Slovácko 2 - 0 Karviná
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
15:00Slovan Liberec 1 - 1 Bohemians 1905
Stadion u Nisy - Liberec
13:00Opava 0 - 0 Zlín
Stadion v Městských sadech - Opava
13:00Mladá Boleslav 1 - 1 Zbrojovka Brno
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Friday 15 January 2021 Teplice Jablonec AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice)
17:00Teplice 0 - 5 Jablonec
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
Wednesday 23 December 2020 Viktoria Plzen Slavia Praha Doosan Aréna (Plzeň) Zlín Teplice Stadion Letná (Zlín) Mladá Boleslav Slovácko Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Zbrojovka Brno Baník Ostrava Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Karviná Pardubice Městský Stadión (Karviná)
16:00Viktoria Plzen 0 - 1 Slavia Praha
Doosan Aréna - Plzeň
14:00Zlín 2 - 3 Teplice
Stadion Letná - Zlín
14:00Mladá Boleslav 2 - 3 Slovácko
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
14:00Zbrojovka Brno 0 - 1 Baník Ostrava
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
14:00Karviná 0 - 2 Pardubice
Městský Stadión - Karviná
Tuesday 22 December 2020 Sparta Praha Slovan Liberec Generali Arena (Praha) Sigma Olomouc Jablonec Andrův stadion (Olomouc)
16:00Sparta Praha 1 - 1 Slovan Liberec
Generali Arena - Praha
14:00Sigma Olomouc 1 - 3 Jablonec
Andrův stadion - Olomouc
Sunday 20 December 2020 Slavia Praha Bohemians 1905 Sinobo Stadium (Praha) Slovácko Viktoria Plzen Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Pardubice Zlín Stadion Ďolíček (Praha) Teplice Zbrojovka Brno AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice)
17:30Slavia Praha 2 - 1 Bohemians 1905
Sinobo Stadium - Praha
15:00Slovácko 4 - 0 Viktoria Plzen
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
13:00Pardubice 0 - 0 Zlín
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Teplice 1 - 0 Zbrojovka Brno
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
Saturday 19 December 2020 Slovan Liberec Mladá Boleslav Stadion u Nisy (Liberec) Příbram Karviná Stadion Na Litavce (Příbram) Jablonec České Budějovice Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
15:00Slovan Liberec 3 - 0 Mladá Boleslav
Stadion u Nisy - Liberec
13:00Příbram 0 - 1 Karviná
Stadion Na Litavce - Příbram
13:00Jablonec 2 - 1 České Budějovice
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Friday 18 December 2020 Baník Ostrava Sigma Olomouc Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava)
17:00Baník Ostrava 1 - 1 Sigma Olomouc
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
Wednesday 16 December 2020 Sparta Praha Pardubice Generali Arena (Praha) Zbrojovka Brno Slovácko Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Slovan Liberec Opava Stadion u Nisy (Liberec)
15:00Sparta Praha 2 - 0 Pardubice
Generali Arena - Praha
13:00Zbrojovka Brno 2 - 1 Slovácko
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
13:00Slovan Liberec 2 - 0 Opava
Stadion u Nisy - Liberec
Tuesday 15 December 2020 Viktoria Plzen Teplice Doosan Aréna (Plzeň) Sigma Olomouc České Budějovice Andrův stadion (Olomouc) Bohemians 1905 Příbram Stadion Ďolíček (Praha) Mladá Boleslav Baník Ostrava Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Karviná Jablonec Městský Stadión (Karviná)
17:00Viktoria Plzen 7 - 0 Teplice
Doosan Aréna - Plzeň
15:00Sigma Olomouc 1 - 1 České Budějovice
Andrův stadion - Olomouc
15:00Bohemians 1905 2 - 1 Příbram
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Mladá Boleslav 1 - 3 Baník Ostrava
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
13:00Karviná 2 - 2 Jablonec
Městský Stadión - Karviná
Sunday 13 December 2020 Slavia Praha Slovan Liberec Sinobo Stadium (Praha) Slovácko Sparta Praha Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
17:30Slavia Praha 3 - 0 Slovan Liberec
Sinobo Stadium - Praha
15:00Slovácko 1 - 2 Sparta Praha
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Saturday 12 December 2020 Jablonec Viktoria Plzen Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou) Pardubice Zbrojovka Brno Stadion Ďolíček (Praha) Teplice Sigma Olomouc AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) České Budějovice Karviná Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Opava Mladá Boleslav Stadion v Městských sadech (Opava) Příbram Zlín Stadion Na Litavce (Příbram)
17:30Jablonec 3 - 2 Viktoria Plzen
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
15:00Pardubice 2 - 1 Zbrojovka Brno
Stadion Ďolíček - Praha
15:00Teplice 1 - 1 Sigma Olomouc
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
13:00České Budějovice 1 - 1 Karviná
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
13:00Opava 2 - 2 Mladá Boleslav
Stadion v Městských sadech - Opava
13:00Příbram 1 - 0 Zlín
Stadion Na Litavce - Příbram
Friday 11 December 2020 Baník Ostrava Bohemians 1905 Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava)
17:30Baník Ostrava 1 - 0 Bohemians 1905
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
Tuesday 8 December 2020 Jablonec Bohemians 1905 Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
16:00Jablonec 2 - 1 Bohemians 1905
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Monday 7 December 2020 Slovan Liberec Slovácko Stadion u Nisy (Liberec)
17:00Slovan Liberec 1 - 1 Slovácko
Stadion u Nisy - Liberec
Sunday 6 December 2020 Sparta Praha Slavia Praha Generali Arena (Praha) Mladá Boleslav Teplice Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Zbrojovka Brno České Budějovice Městský fotbalový stadion Srbská (Brno)
17:30Sparta Praha 0 - 3 Slavia Praha
Generali Arena - Praha
15:00Mladá Boleslav 0 - 2 Teplice
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
13:00Zbrojovka Brno 1 - 3 České Budějovice
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
Saturday 5 December 2020 Viktoria Plzen Karviná Doosan Aréna (Plzeň) Sigma Olomouc Příbram Andrův stadion (Olomouc) Opava Baník Ostrava Stadion v Městských sadech (Opava) Bohemians 1905 Pardubice Stadion Ďolíček (Praha)
17:30Viktoria Plzen 0 - 1 Karviná
Doosan Aréna - Plzeň
15:00Sigma Olomouc 1 - 1 Příbram
Andrův stadion - Olomouc
13:00Opava 1 - 2 Baník Ostrava
Stadion v Městských sadech - Opava
13:00Bohemians 1905 1 - 1 Pardubice
Stadion Ďolíček - Praha
Friday 4 December 2020 Zlín Jablonec Stadion Letná (Zlín)
17:00Zlín 0 - 2 Jablonec
Stadion Letná - Zlín
Sunday 29 November 2020 Slavia Praha Zbrojovka Brno Sinobo Stadium (Praha) Teplice Sparta Praha AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice)
17:30Slavia Praha 1 - 1 Zbrojovka Brno
Sinobo Stadium - Praha
15:00Teplice 0 - 1 Sparta Praha
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
Saturday 28 November 2020 České Budějovice Viktoria Plzen Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Karviná Zlín Městský Stadión (Karviná) Slovácko Opava Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Příbram Mladá Boleslav Stadion Na Litavce (Příbram)
17:30České Budějovice 0 - 0 Viktoria Plzen
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
15:00Karviná 0 - 2 Zlín
Městský Stadión - Karviná
15:00Slovácko 3 - 1 Opava
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
13:00Příbram 2 - 1 Mladá Boleslav
Stadion Na Litavce - Příbram
Friday 27 November 2020 Pardubice Sigma Olomouc Stadion Ďolíček (Praha)
17:00Pardubice 1 - 1 Sigma Olomouc
Stadion Ďolíček - Praha
Wednesday 25 November 2020 České Budějovice Bohemians 1905 Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice)
16:00České Budějovice 2 - 1 Bohemians 1905
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
Sunday 22 November 2020 Sparta Praha České Budějovice Generali Arena (Praha) Zlín Viktoria Plzen Stadion Letná (Zlín) Zbrojovka Brno Příbram Městský fotbalový stadion Srbská (Brno)
17:30Sparta Praha 2 - 4 České Budějovice
Generali Arena - Praha
15:00Zlín 1 - 0 Viktoria Plzen
Stadion Letná - Zlín
13:00Zbrojovka Brno 1 - 1 Příbram
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
Saturday 21 November 2020 Opava Slavia Praha Stadion v Městských sadech (Opava) Sigma Olomouc Karviná Andrův stadion (Olomouc) Bohemians 1905 Teplice Stadion Ďolíček (Praha) Mladá Boleslav Pardubice Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
17:30Opava 0 - 6 Slavia Praha
Stadion v Městských sadech - Opava
15:00Sigma Olomouc 3 - 0 Karviná
Andrův stadion - Olomouc
15:00Bohemians 1905 2 - 0 Teplice
Stadion Ďolíček - Praha
13:00Mladá Boleslav 4 - 1 Pardubice
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Friday 20 November 2020 Slovan Liberec Jablonec Stadion u Nisy (Liberec)
17:45Slovan Liberec 1 - 3 Jablonec
Stadion u Nisy - Liberec
Saturday 14 November 2020 Slovácko Příbram Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
15:00Slovácko 5 - 1 Příbram
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Sunday 8 November 2020 Viktoria Plzen Sparta Praha Doosan Aréna (Plzeň) Slavia Praha Mladá Boleslav Sinobo Stadium (Praha) Teplice Slovan Liberec AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Karviná Bohemians 1905 Městský Stadión (Karviná)
17:15Viktoria Plzen 3 - 1 Sparta Praha
Doosan Aréna - Plzeň
15:00Slavia Praha 1 - 0 Mladá Boleslav
Sinobo Stadium - Praha
13:00Teplice 1 - 2 Slovan Liberec
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
13:00Karviná 2 - 1 Bohemians 1905
Městský Stadión - Karviná
Saturday 7 November 2020 Příbram Baník Ostrava Stadion Na Litavce (Příbram) České Budějovice Zlín Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Slovácko Sigma Olomouc Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Pardubice Opava Stadion Ďolíček (Praha)
17:15Příbram 0 - 4 Baník Ostrava
Stadion Na Litavce - Příbram
15:00České Budějovice 1 - 2 Zlín
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
15:00Slovácko 0 - 0 Sigma Olomouc
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
13:00Pardubice 1 - 0 Opava
Stadion Ďolíček - Praha
Friday 6 November 2020 Jablonec Zbrojovka Brno Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
17:00Jablonec 0 - 1 Zbrojovka Brno
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Sunday 4 October 2020 Baník Ostrava Slavia Praha Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Sigma Olomouc Viktoria Plzen Andrův stadion (Olomouc) Bohemians 1905 Zlín Stadion Ďolíček (Praha) Slovan Liberec Příbram Stadion u Nisy (Liberec)
16:00Baník Ostrava 0 - 1 Slavia Praha
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
13:30Sigma Olomouc 2 - 2 Viktoria Plzen
Andrův stadion - Olomouc
13:30Bohemians 1905 2 - 0 Zlín
Stadion Ďolíček - Praha
13:30Slovan Liberec 3 - 0 Příbram
Stadion u Nisy - Liberec
Saturday 3 October 2020 Sparta Praha Jablonec Generali Arena (Praha) Zbrojovka Brno Karviná Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Mladá Boleslav České Budějovice Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Opava Teplice Stadion v Městských sadech (Opava)
17:00Sparta Praha 2 - 1 Jablonec
Generali Arena - Praha
14:30Zbrojovka Brno 0 - 2 Karviná
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
14:30Mladá Boleslav 2 - 2 České Budějovice
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
14:30Opava 2 - 1 Teplice
Stadion v Městských sadech - Opava
Friday 2 October 2020 Slovácko Pardubice Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
17:00Slovácko 0 - 1 Pardubice
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Sunday 27 September 2020 Příbram Sparta Praha Stadion Na Litavce (Příbram) Viktoria Plzen Zbrojovka Brno Doosan Aréna (Plzeň) Pardubice Slovan Liberec Stadion Ďolíček (Praha) Jablonec Opava Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
16:00Příbram 1 - 3 Sparta Praha
Stadion Na Litavce - Příbram
13:30Viktoria Plzen 4 - 1 Zbrojovka Brno
Doosan Aréna - Plzeň
13:30Pardubice 3 - 0 Slovan Liberec
Stadion Ďolíček - Praha
13:30Jablonec 4 - 1 Opava
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Saturday 26 September 2020 Slavia Praha Slovácko Sinobo Stadium (Praha) Karviná Mladá Boleslav Městský Stadión (Karviná) Teplice Baník Ostrava AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Zlín Sigma Olomouc Stadion Letná (Zlín)
17:00Slavia Praha 3 - 0 Slovácko
Sinobo Stadium - Praha
14:30Karviná 0 - 0 Mladá Boleslav
Městský Stadión - Karviná
14:30Teplice 2 - 1 Baník Ostrava
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
14:30Zlín 0 - 1 Sigma Olomouc
Stadion Letná - Zlín
Monday 21 September 2020 Mladá Boleslav Jablonec Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav)
16:00Mladá Boleslav 2 - 0 Jablonec
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
Sunday 20 September 2020 Sparta Praha Zlín Generali Arena (Praha) Zbrojovka Brno Sigma Olomouc Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Slovan Liberec Karviná Stadion u Nisy (Liberec)
16:00Sparta Praha 3 - 1 Zlín
Generali Arena - Praha
13:30Zbrojovka Brno 2 - 4 Sigma Olomouc
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
13:30Slovan Liberec 1 - 1 Karviná
Stadion u Nisy - Liberec
Saturday 19 September 2020 Bohemians 1905 Viktoria Plzen Stadion Ďolíček (Praha) Baník Ostrava Pardubice Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava) Opava České Budějovice Stadion v Městských sadech (Opava)
17:00Bohemians 1905 1 - 4 Viktoria Plzen
Stadion Ďolíček - Praha
14:30Baník Ostrava 3 - 0 Pardubice
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
14:30Opava 0 - 0 České Budějovice
Stadion v Městských sadech - Opava
Friday 18 September 2020 Slavia Praha Teplice Sinobo Stadium (Praha)
18:00Slavia Praha 5 - 1 Teplice
Sinobo Stadium - Praha
Sunday 13 September 2020 Viktoria Plzen Mladá Boleslav Doosan Aréna (Plzeň) Karviná Sparta Praha Městský Stadión (Karviná) Zlín Zbrojovka Brno Stadion Letná (Zlín)
17:00Viktoria Plzen 2 - 1 Mladá Boleslav
Doosan Aréna - Plzeň
14:30Karviná 2 - 5 Sparta Praha
Městský Stadión - Karviná
14:30Zlín 3 - 1 Zbrojovka Brno
Stadion Letná - Zlín
Saturday 12 September 2020 Pardubice Slavia Praha Stadion Ďolíček (Praha) Teplice Slovácko AGC Aréna Na Stínadlech (Teplice) Příbram Opava Stadion Na Litavce (Příbram) České Budějovice Slovan Liberec Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Jablonec Baník Ostrava Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
17:30Pardubice 1 - 1 Slavia Praha
Stadion Ďolíček - Praha
15:00Teplice 0 - 2 Slovácko
AGC Aréna Na Stínadlech - Teplice
15:00Příbram 1 - 1 Opava
Stadion Na Litavce - Příbram
15:00České Budějovice 0 - 2 Slovan Liberec
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
15:00Jablonec 2 - 0 Baník Ostrava
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Friday 11 September 2020 Sigma Olomouc Bohemians 1905 Andrův stadion (Olomouc)
16:00Sigma Olomouc 3 - 0 Bohemians 1905
Andrův stadion - Olomouc
Sunday 30 August 2020 Sparta Praha Sigma Olomouc Generali Arena (Praha) Slovan Liberec Viktoria Plzen Stadion u Nisy (Liberec) Zbrojovka Brno Bohemians 1905 Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Pardubice Teplice Stadion Ďolíček (Praha)
17:00Sparta Praha 3 - 0 Sigma Olomouc
Generali Arena - Praha
14:30Slovan Liberec 4 - 1 Viktoria Plzen
Stadion u Nisy - Liberec
14:30Zbrojovka Brno 0 - 0 Bohemians 1905
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
14:30Pardubice 2 - 1 Teplice
Stadion Ďolíček - Praha
Saturday 29 August 2020 Slavia Praha Příbram Sinobo Stadium (Praha) Opava Karviná Stadion v Městských sadech (Opava) Mladá Boleslav Zlín Lokotrans Aréna (Mladá Boleslav) Slovácko Jablonec Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště)
17:30Slavia Praha 3 - 0 Příbram
Sinobo Stadium - Praha
15:00Opava 1 - 2 Karviná
Stadion v Městských sadech - Opava
15:00Mladá Boleslav 1 - 3 Zlín
Lokotrans Aréna - Mladá Boleslav
15:00Slovácko 1 - 1 Jablonec
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
Friday 28 August 2020 Baník Ostrava České Budějovice Městský stadion - Vítkovice Aréna (Ostrava)
16:00Baník Ostrava 2 - 2 České Budějovice
Městský stadion - Vítkovice Aréna - Ostrava
Sunday 23 August 2020 Bohemians 1905 Mladá Boleslav Stadion Ďolíček (Praha) Karviná Baník Ostrava Městský Stadión (Karviná) České Budějovice Slavia Praha Fotbalový stadion Střelecký ostrov (Ceské Budejovice) Jablonec Pardubice Stadion Střelnice (Jablonec nad Nisou)
16:30Bohemians 1905 4 - 0 Mladá Boleslav
Stadion Ďolíček - Praha
14:30Karviná 0 - 0 Baník Ostrava
Městský Stadión - Karviná
14:30České Budějovice 0 - 6 Slavia Praha
Fotbalový stadion Střelecký ostrov - Ceské Budejovice
14:30Jablonec 1 - 0 Pardubice
Stadion Střelnice - Jablonec nad Nisou
Saturday 22 August 2020 Zbrojovka Brno Sparta Praha Městský fotbalový stadion Srbská (Brno) Příbram Teplice Stadion Na Litavce (Příbram) Zlín Slovácko Stadion Letná (Zlín) Sigma Olomouc Slovan Liberec Andrův stadion (Olomouc)
17:30Zbrojovka Brno 1 - 4 Sparta Praha
Městský fotbalový stadion Srbská - Brno
15:00Příbram 1 - 3 Teplice
Stadion Na Litavce - Příbram
15:00Zlín 1 - 2 Slovácko
Stadion Letná - Zlín
15:00Sigma Olomouc 1 - 0 Slovan Liberec
Andrův stadion - Olomouc
Friday 21 August 2020 Viktoria Plzen Opava Doosan Aréna (Plzeň)
16:00Viktoria Plzen 3 - 1 Opava
Doosan Aréna - Plzeň