Meistriliiga
2021

Tuesday 20 April 2021 Tulevik Flora Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi) Tammeka Legion Tartu Sepa tänava staadion (Tartu)
15:45Tulevik - Flora
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
16:00Tammeka - Legion
Tartu Sepa tänava staadion - Tartu
Wednesday 21 April 2021 Kuressaare Vaprus Kuressaare kunstmuru (Kuressaare) Paide Nõmme Kalju Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide) FCI Levadia Trans Sportland Arena (Tallinn)
14:30Kuressaare - Vaprus
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
16:30Paide - Nõmme Kalju
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
17:00FCI Levadia - Trans
Sportland Arena - Tallinn
Saturday 24 April 2021 Legion Tulevik Sportland Arena (Tallinn)
13:00Legion - Tulevik
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 25 April 2021 Trans Kuressaare Kalevi Staadion (Narva) Vaprus Paide Pärnu kunstmuru (Pärnu) Flora FCI Levadia Sportland Arena (Tallinn) Nõmme Kalju Tammeka Sportland Arena (Tallinn)
10:00Trans - Kuressaare
Kalevi Staadion - Narva
10:00Vaprus - Paide
Pärnu kunstmuru - Pärnu
12:00Flora - FCI Levadia
Sportland Arena - Tallinn
16:00Nõmme Kalju - Tammeka
Sportland Arena - Tallinn
Friday 30 April 2021 Kuressaare Flora Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Vaprus Trans Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
16:00Kuressaare - Flora
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
16:00Vaprus - Trans
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Saturday 1 May 2021 Paide Legion Paide linnastaadion (Paide) Tulevik Nõmme Kalju Viljandi linnastaadion (Viljandi)
13:00Paide - Legion
Paide linnastaadion - Paide
16:00Tulevik - Nõmme Kalju
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Sunday 2 May 2021 Tammeka FCI Levadia Tamme staadion (Tartu)
12:00Tammeka - FCI Levadia
Tamme staadion - Tartu
Tuesday 4 May 2021 Legion Vaprus Kadrioru staadion (Tallinn) Kuressaare Paide Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Legion - Vaprus
Kadrioru staadion - Tallinn
16:00Kuressaare - Paide
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Wednesday 5 May 2021 FCI Levadia Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn) Trans Tammeka Kreenholmi Staadion (Narva) Nõmme Kalju Flora Kadrioru staadion (Tallinn)
14:30FCI Levadia - Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Trans - Tammeka
Kreenholmi Staadion - Narva
16:30Nõmme Kalju - Flora
Kadrioru staadion - Tallinn
Saturday 8 May 2021 Vaprus Tulevik Pärnu Rannastaadion (Pärnu) Flora Legion A. Le Coq Arena (Tallinn) Tammeka Kuressaare Tamme staadion (Tartu) Trans Nõmme Kalju Kreenholmi Staadion (Narva)
10:00Vaprus - Tulevik
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
10:00Flora - Legion
A. Le Coq Arena - Tallinn
13:00Tammeka - Kuressaare
Tamme staadion - Tartu
16:00Trans - Nõmme Kalju
Kreenholmi Staadion - Narva
Sunday 9 May 2021 Paide FCI Levadia Paide linnastaadion (Paide)
12:00Paide - FCI Levadia
Paide linnastaadion - Paide
Tuesday 11 May 2021 Vaprus Legion Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
15:00Vaprus - Legion
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Wednesday 12 May 2021 Tammeka Paide Tamme staadion (Tartu)
17:30Tammeka - Paide
Tamme staadion - Tartu
Saturday 15 May 2021 Tulevik Kuressaare Viljandi linnastaadion (Viljandi) Vaprus FCI Levadia Pärnu Rannastaadion (Pärnu) Legion Trans Kadrioru staadion (Tallinn) Flora Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Tulevik - Kuressaare
Viljandi linnastaadion - Viljandi
10:00Vaprus - FCI Levadia
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
13:00Legion - Trans
Kadrioru staadion - Tallinn
16:00Flora - Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 16 May 2021 Nõmme Kalju Paide Hiiu staadion (Tallinn)
12:00Nõmme Kalju - Paide
Hiiu staadion - Tallinn
Tuesday 18 May 2021 Kuressaare Trans Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Kuressaare - Trans
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Wednesday 19 May 2021 Paide Tulevik Paide linnastaadion (Paide) Legion Tammeka Kadrioru staadion (Tallinn) Vaprus Nõmme Kalju Pärnu kunstmuru (Pärnu) FCI Levadia Flora A. Le Coq Arena (Tallinn)
15:00Paide - Tulevik
Paide linnastaadion - Paide
16:00Legion - Tammeka
Kadrioru staadion - Tallinn
16:00Vaprus - Nõmme Kalju
Pärnu kunstmuru - Pärnu
17:00FCI Levadia - Flora
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 22 May 2021 Nõmme Kalju Tulevik Kadrioru staadion (Tallinn) Tammeka Trans Tamme staadion (Tartu)
10:00Nõmme Kalju - Tulevik
Kadrioru staadion - Tallinn
10:00Tammeka - Trans
Tamme staadion - Tartu
Sunday 23 May 2021 FCI Levadia Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00FCI Levadia - Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
Tuesday 25 May 2021 Paide Vaprus Paide linnastaadion (Paide) Tulevik Legion Viljandi linnastaadion (Viljandi)
16:00Paide - Vaprus
Paide linnastaadion - Paide
16:00Tulevik - Legion
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Wednesday 26 May 2021 Tammeka Nõmme Kalju Tamme staadion (Tartu) Kuressaare FCI Levadia Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Trans Flora Kreenholmi Staadion (Narva)
15:00Tammeka - Nõmme Kalju
Tamme staadion - Tartu
16:00Kuressaare - FCI Levadia
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
17:00Trans - Flora
Kreenholmi Staadion - Narva
Saturday 29 May 2021 Nõmme Kalju Kuressaare Hiiu staadion (Tallinn) Tammeka Vaprus Tamme staadion (Tartu) Flora Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Nõmme Kalju - Kuressaare
Hiiu staadion - Tallinn
10:00Tammeka - Vaprus
Tamme staadion - Tartu
13:00Flora - Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 30 May 2021 Trans Paide Kreenholmi Staadion (Narva) Legion FCI Levadia Kadrioru staadion (Tallinn)
12:00Trans - Paide
Kreenholmi Staadion - Narva
16:00Legion - FCI Levadia
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 13 June 2021 Flora Vaprus A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Flora - Vaprus
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 20 June 2021 Tulevik Vaprus Viljandi linnastaadion (Viljandi)
10:00Tulevik - Vaprus
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Monday 21 June 2021 Tammeka Flora Tamme staadion (Tartu)
14:00Tammeka - Flora
Tamme staadion - Tartu
Friday 25 June 2021 Paide Tammeka Paide linnastaadion (Paide) Tulevik Trans Viljandi linnastaadion (Viljandi) Kuressaare Legion Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Vaprus Flora Pärnu kunstmuru (Pärnu) FCI Levadia Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn)
15:00Paide - Tammeka
Paide linnastaadion - Paide
16:00Tulevik - Trans
Viljandi linnastaadion - Viljandi
16:00Kuressaare - Legion
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
16:00Vaprus - Flora
Pärnu kunstmuru - Pärnu
17:00FCI Levadia - Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 30 June 2021 Trans FCI Levadia Kreenholmi Staadion (Narva) Tulevik Tammeka Viljandi linnastaadion (Viljandi) Nõmme Kalju Legion Hiiu staadion (Tallinn) Flora Paide A. Le Coq Arena (Tallinn)
15:00Trans - FCI Levadia
Kreenholmi Staadion - Narva
16:00Tulevik - Tammeka
Viljandi linnastaadion - Viljandi
16:00Nõmme Kalju - Legion
Hiiu staadion - Tallinn
17:00Flora - Paide
A. Le Coq Arena - Tallinn
Thursday 1 July 2021 Vaprus Kuressaare Pärnu kunstmuru (Pärnu)
17:00Vaprus - Kuressaare
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Friday 9 July 2021 Legion Vaprus Kadrioru staadion (Tallinn) FCI Levadia Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:30Legion - Vaprus
Kadrioru staadion - Tallinn
16:30FCI Levadia - Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 11 July 2021 Tammeka Nõmme Kalju Tamme staadion (Tartu)
12:00Tammeka - Nõmme Kalju
Tamme staadion - Tartu
Friday 16 July 2021 Kuressaare Flora Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:30Kuressaare - Flora
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 17 July 2021 Trans Legion Kreenholmi Staadion (Narva) Nõmme Kalju Tulevik Hiiu staadion (Tallinn) Tammeka FCI Levadia Tamme staadion (Tartu)
13:00Trans - Legion
Kreenholmi Staadion - Narva
16:00Nõmme Kalju - Tulevik
Hiiu staadion - Tallinn
16:00Tammeka - FCI Levadia
Tamme staadion - Tartu
Sunday 18 July 2021 Vaprus Paide Pärnu kunstmuru (Pärnu)
12:00Vaprus - Paide
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Friday 23 July 2021 Tulevik Vaprus Viljandi linnastaadion (Viljandi)
16:30Tulevik - Vaprus
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Saturday 24 July 2021 Legion Paide Kadrioru staadion (Tallinn)
16:00Legion - Paide
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 25 July 2021 Nõmme Kalju Trans Hiiu staadion (Tallinn)
12:00Nõmme Kalju - Trans
Hiiu staadion - Tallinn
Monday 26 July 2021 Kuressaare Tammeka Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Kuressaare - Tammeka
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Friday 30 July 2021 Tulevik Tammeka Viljandi linnastaadion (Viljandi) Flora Legion A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Tulevik - Tammeka
Viljandi linnastaadion - Viljandi
16:30Flora - Legion
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 31 July 2021 Trans Vaprus Kreenholmi Staadion (Narva)
16:00Trans - Vaprus
Kreenholmi Staadion - Narva
Sunday 1 August 2021 FCI Levadia Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn) Paide Kuressaare Paide linnastaadion (Paide)
12:00FCI Levadia - Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Paide - Kuressaare
Paide linnastaadion - Paide
Friday 6 August 2021 Tammeka Legion Tamme staadion (Tartu) Vaprus Flora Pärnu kunstmuru (Pärnu)
16:00Tammeka - Legion
Tamme staadion - Tartu
16:30Vaprus - Flora
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Saturday 7 August 2021 Trans Tulevik Kreenholmi Staadion (Narva)
16:00Trans - Tulevik
Kreenholmi Staadion - Narva
Sunday 8 August 2021 Paide FCI Levadia Paide linnastaadion (Paide) Nõmme Kalju Kuressaare Hiiu staadion (Tallinn)
12:00Paide - FCI Levadia
Paide linnastaadion - Paide
16:00Nõmme Kalju - Kuressaare
Hiiu staadion - Tallinn
Tuesday 10 August 2021 Flora Trans A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Flora - Trans
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 11 August 2021 Paide Tulevik Paide linnastaadion (Paide)
16:00Paide - Tulevik
Paide linnastaadion - Paide
Friday 13 August 2021 Kuressaare Vaprus Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:30Kuressaare - Vaprus
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 14 August 2021 FCI Levadia Trans A. Le Coq Arena (Tallinn) Legion Tulevik Kadrioru staadion (Tallinn) Tammeka Paide Tamme staadion (Tartu)
13:00FCI Levadia - Trans
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Legion - Tulevik
Kadrioru staadion - Tallinn
16:00Tammeka - Paide
Tamme staadion - Tartu
Sunday 15 August 2021 Flora Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn)
12:00Flora - Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
Friday 20 August 2021 Tulevik Flora Viljandi linnastaadion (Viljandi) Legion FCI Levadia Kadrioru staadion (Tallinn) Vaprus Tammeka Pärnu kunstmuru (Pärnu)
13:00Tulevik - Flora
Viljandi linnastaadion - Viljandi
15:30Legion - FCI Levadia
Kadrioru staadion - Tallinn
16:00Vaprus - Tammeka
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Saturday 21 August 2021 Nõmme Kalju Paide Hiiu staadion (Tallinn) Trans Kuressaare Kreenholmi Staadion (Narva)
12:00Nõmme Kalju - Paide
Hiiu staadion - Tallinn
15:30Trans - Kuressaare
Kreenholmi Staadion - Narva
Tuesday 24 August 2021 Flora Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Flora - Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 25 August 2021 Paide Trans Paide linnastaadion (Paide) Nõmme Kalju Legion Hiiu staadion (Tallinn) FCI Levadia Vaprus A. Le Coq Arena (Tallinn) Kuressaare Tulevik Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
14:00Paide - Trans
Paide linnastaadion - Paide
15:30Nõmme Kalju - Legion
Hiiu staadion - Tallinn
16:00FCI Levadia - Vaprus
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Kuressaare - Tulevik
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 28 August 2021 Kuressaare Legion Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Tammeka Trans Tamme staadion (Tartu)
13:00Kuressaare - Legion
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
16:00Tammeka - Trans
Tamme staadion - Tartu
Sunday 29 August 2021 Tulevik FCI Levadia Viljandi linnastaadion (Viljandi) Paide Flora Paide linnastaadion (Paide) Vaprus Nõmme Kalju Pärnu kunstmuru (Pärnu)
10:00Tulevik - FCI Levadia
Viljandi linnastaadion - Viljandi
12:00Paide - Flora
Paide linnastaadion - Paide
16:00Vaprus - Nõmme Kalju
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Friday 10 September 2021 Vaprus Kuressaare Pärnu kunstmuru (Pärnu)
16:30Vaprus - Kuressaare
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Saturday 11 September 2021 Legion Tammeka Kadrioru staadion (Tallinn) Trans Flora Kreenholmi Staadion (Narva) Tulevik Paide Viljandi linnastaadion (Viljandi)
10:00Legion - Tammeka
Kadrioru staadion - Tallinn
13:00Trans - Flora
Kreenholmi Staadion - Narva
14:50Tulevik - Paide
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Sunday 12 September 2021 Nõmme Kalju FCI Levadia Hiiu staadion (Tallinn)
12:00Nõmme Kalju - FCI Levadia
Hiiu staadion - Tallinn
Tuesday 14 September 2021 Flora Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn) Tammeka Kuressaare Tamme staadion (Tartu)
16:00Flora - Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Tammeka - Kuressaare
Tamme staadion - Tartu
Wednesday 15 September 2021 Paide Vaprus Paide linnastaadion (Paide) FCI Levadia Legion A. Le Coq Arena (Tallinn) Trans Nõmme Kalju Kreenholmi Staadion (Narva)
14:30Paide - Vaprus
Paide linnastaadion - Paide
15:00FCI Levadia - Legion
A. Le Coq Arena - Tallinn
17:00Trans - Nõmme Kalju
Kreenholmi Staadion - Narva
Saturday 18 September 2021 Vaprus FCI Levadia Pärnu kunstmuru (Pärnu) Tulevik Trans Viljandi linnastaadion (Viljandi) Legion Flora Kadrioru staadion (Tallinn)
10:00Vaprus - FCI Levadia
Pärnu kunstmuru - Pärnu
10:00Tulevik - Trans
Viljandi linnastaadion - Viljandi
13:00Legion - Flora
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 19 September 2021 Nõmme Kalju Tammeka Hiiu staadion (Tallinn) Kuressaare Paide Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
10:00Nõmme Kalju - Tammeka
Hiiu staadion - Tallinn
12:00Kuressaare - Paide
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Wednesday 22 September 2021 FCI Levadia Flora A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:30FCI Levadia - Flora
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 25 September 2021 Flora Vaprus A. Le Coq Arena (Tallinn) Legion Nõmme Kalju Kadrioru staadion (Tallinn)
10:00Flora - Vaprus
A. Le Coq Arena - Tallinn
13:00Legion - Nõmme Kalju
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 26 September 2021 FCI Levadia Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn) Kuressaare Trans Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Paide Tammeka Paide linnastaadion (Paide)
10:00FCI Levadia - Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
10:00Kuressaare - Trans
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
12:00Paide - Tammeka
Paide linnastaadion - Paide
Friday 1 October 2021 Tammeka Tulevik Tamme staadion (Tartu)
16:00Tammeka - Tulevik
Tamme staadion - Tartu
Saturday 2 October 2021 Trans FCI Levadia Kreenholmi Staadion (Narva) Vaprus Legion Pärnu kunstmuru (Pärnu)
10:00Trans - FCI Levadia
Kreenholmi Staadion - Narva
13:00Vaprus - Legion
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Sunday 3 October 2021 Flora Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn) Paide Nõmme Kalju Paide linnastaadion (Paide)
10:00Flora - Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
12:00Paide - Nõmme Kalju
Paide linnastaadion - Paide
Friday 15 October 2021 Tammeka Flora Tamme staadion (Tartu)
16:00Tammeka - Flora
Tamme staadion - Tartu
Saturday 16 October 2021 Tulevik Kuressaare Viljandi linnastaadion (Viljandi) Legion Trans Kadrioru staadion (Tallinn)
10:00Tulevik - Kuressaare
Viljandi linnastaadion - Viljandi
13:00Legion - Trans
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 17 October 2021 Nõmme Kalju Vaprus Hiiu staadion (Tallinn) FCI Levadia Paide A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Nõmme Kalju - Vaprus
Hiiu staadion - Tallinn
12:00FCI Levadia - Paide
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 23 October 2021 Trans Tammeka Kreenholmi Staadion (Narva) Kuressaare Nõmme Kalju Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Vaprus Tulevik Pärnu kunstmuru (Pärnu)
10:00Trans - Tammeka
Kreenholmi Staadion - Narva
10:00Kuressaare - Nõmme Kalju
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
13:00Vaprus - Tulevik
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Sunday 24 October 2021 Paide Legion Paide linnastaadion (Paide) Flora FCI Levadia A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Paide - Legion
Paide linnastaadion - Paide
12:00Flora - FCI Levadia
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 30 October 2021 Kuressaare FCI Levadia Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Tulevik Legion Viljandi linnastaadion (Viljandi) Trans Paide Kreenholmi Staadion (Narva)
11:00Kuressaare - FCI Levadia
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
11:00Tulevik - Legion
Viljandi linnastaadion - Viljandi
14:00Trans - Paide
Kreenholmi Staadion - Narva
Sunday 31 October 2021 Nõmme Kalju Flora Hiiu staadion (Tallinn) Tammeka Vaprus Tamme staadion (Tartu)
11:00Nõmme Kalju - Flora
Hiiu staadion - Tallinn
13:00Tammeka - Vaprus
Tamme staadion - Tartu
Saturday 6 November 2021 Vaprus Trans Pärnu kunstmuru (Pärnu) Flora Paide A. Le Coq Arena (Tallinn) Legion Kuressaare Kadrioru staadion (Tallinn) Tulevik Nõmme Kalju Viljandi linnastaadion (Viljandi) FCI Levadia Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn)
11:00Vaprus - Trans
Pärnu kunstmuru - Pärnu
11:00Flora - Paide
A. Le Coq Arena - Tallinn
11:00Legion - Kuressaare
Kadrioru staadion - Tallinn
11:00Tulevik - Nõmme Kalju
Viljandi linnastaadion - Viljandi
11:00FCI Levadia - Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn