Meistriliiga
2021

Sunday 24 October 2021 Flora Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn)
12:00Flora 2 - 2 Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 20 October 2021 Vaprus Tammeka Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
15:00Vaprus 1 - 2 Tammeka
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Sunday 17 October 2021 Paide Flora Paide linnastaadion (Paide) Kuressaare Legion Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
12:00Paide 1 - 1 Flora
Paide linnastaadion - Paide
10:00Kuressaare 0 - 2 Legion
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 16 October 2021 Tammeka Trans Tamme staadion (Tartu) Tulevik FCI Levadia Viljandi linnastaadion (Viljandi) Vaprus Nõmme Kalju Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
16:00Tammeka 2 - 1 Trans
Tamme staadion - Tartu
13:00Tulevik 3 - 2 FCI Levadia
Viljandi linnastaadion - Viljandi
10:00Vaprus 1 - 4 Nõmme Kalju
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Saturday 9 October 2021 FCI Levadia Vaprus EJL TNTK Staadion (Tallinn)
13:00FCI Levadia 5 - 0 Vaprus
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Sunday 3 October 2021 Flora Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn) Kuressaare Tulevik Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Flora 3 - 0 Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn
12:00Kuressaare 1 - 0 Tulevik
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 2 October 2021 Nõmme Kalju Legion Kadrioru staadion (Tallinn) Paide Trans Paide linnastaadion (Paide)
13:00Nõmme Kalju 2 - 2 Legion
Kadrioru staadion - Tallinn
10:00Paide 4 - 0 Trans
Paide linnastaadion - Paide
Sunday 26 September 2021 Trans Kuressaare Kreenholmi Staadion (Narva) Nõmme Kalju Paide Kadrioru staadion (Tallinn) Tulevik Flora Viljandi linnastaadion (Viljandi)
13:50Trans 2 - 2 Kuressaare
Kreenholmi Staadion - Narva
12:00Nõmme Kalju 3 - 2 Paide
Kadrioru staadion - Tallinn
10:00Tulevik 2 - 2 Flora
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Saturday 25 September 2021 Legion FCI Levadia Kadrioru staadion (Tallinn)
13:00Legion 1 - 2 FCI Levadia
Kadrioru staadion - Tallinn
Wednesday 22 September 2021 Flora Trans A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Flora 5 - 2 Trans
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 19 September 2021 Tammeka Paide Tamme staadion (Tartu) Flora Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Tammeka 2 - 5 Paide
Tamme staadion - Tartu
12:00Flora 2 - 0 Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 18 September 2021 FCI Levadia Trans A. Le Coq Arena (Tallinn) Kuressaare Vaprus Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Legion Tulevik Kadrioru staadion (Tallinn)
16:00FCI Levadia 3 - 0 Trans
A. Le Coq Arena - Tallinn
13:00Kuressaare 6 - 0 Vaprus
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
10:00Legion 3 - 1 Tulevik
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 12 September 2021 Paide FCI Levadia Paide linnastaadion (Paide) Vaprus Flora Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
12:00Paide 0 - 3 FCI Levadia
Paide linnastaadion - Paide
10:00Vaprus 0 - 6 Flora
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Saturday 11 September 2021 Nõmme Kalju Kuressaare Kadrioru staadion (Tallinn) Trans Tulevik Kreenholmi Staadion (Narva)
13:00Nõmme Kalju 0 - 3 Kuressaare
Kadrioru staadion - Tallinn
10:00Trans 1 - 0 Tulevik
Kreenholmi Staadion - Narva
Friday 10 September 2021 Legion Tammeka Kadrioru staadion (Tallinn)
15:00Legion 3 - 1 Tammeka
Kadrioru staadion - Tallinn
Sunday 29 August 2021 Flora Legion A. Le Coq Arena (Tallinn) FCI Levadia Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Flora 5 - 1 Legion
A. Le Coq Arena - Tallinn
12:00FCI Levadia 2 - 1 Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 28 August 2021 Paide Kuressaare Paide linnastaadion (Paide) Trans Vaprus Kreenholmi Staadion (Narva)
15:30Paide 4 - 1 Kuressaare
Paide linnastaadion - Paide
13:00Trans 3 - 0 Vaprus
Kreenholmi Staadion - Narva
Friday 27 August 2021 Tulevik Tammeka Viljandi linnastaadion (Viljandi)
15:30Tulevik 4 - 1 Tammeka
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Sunday 22 August 2021 Kuressaare Tammeka Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
12:00Kuressaare 2 - 0 Tammeka
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Saturday 21 August 2021 Nõmme Kalju Trans Kadrioru staadion (Tallinn)
13:00Nõmme Kalju 1 - 1 Trans
Kadrioru staadion - Tallinn
Friday 20 August 2021 Legion Paide Kadrioru staadion (Tallinn) Tulevik Vaprus Viljandi linnastaadion (Viljandi)
15:30Legion 1 - 2 Paide
Kadrioru staadion - Tallinn
13:00Tulevik 1 - 0 Vaprus
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Sunday 15 August 2021 Nõmme Kalju Tulevik EJL TNTK Staadion (Tallinn) Vaprus Paide Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
14:00Nõmme Kalju 3 - 1 Tulevik
EJL TNTK Staadion - Tallinn
12:00Vaprus 1 - 1 Paide
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Saturday 14 August 2021 Kuressaare Flora Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Legion Trans EJL TNTK Staadion (Tallinn)
16:00Kuressaare 1 - 0 Flora
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
13:00Legion 0 - 0 Trans
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Friday 13 August 2021 FCI Levadia Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn)
17:00FCI Levadia 4 - 0 Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 8 August 2021 Tammeka Nõmme Kalju Tamme staadion (Tartu)
12:00Tammeka 0 - 3 Nõmme Kalju
Tamme staadion - Tartu
Saturday 7 August 2021 Paide Tulevik Paide linnastaadion (Paide) FCI Levadia Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Paide 3 - 1 Tulevik
Paide linnastaadion - Paide
13:00FCI Levadia 3 - 0 Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
Friday 6 August 2021 Legion Vaprus EJL TNTK Staadion (Tallinn)
16:30Legion 2 - 1 Vaprus
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Sunday 1 August 2021 Trans FCI Levadia Kreenholmi Staadion (Narva) Nõmme Kalju Legion EJL TNTK Staadion (Tallinn)
16:00Trans 1 - 4 FCI Levadia
Kreenholmi Staadion - Narva
12:00Nõmme Kalju 3 - 1 Legion
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Saturday 31 July 2021 Paide Flora Paide linnastaadion (Paide) Tulevik Tammeka Viljandi linnastaadion (Viljandi)
16:00Paide 0 - 0 Flora
Paide linnastaadion - Paide
10:00Tulevik 5 - 3 Tammeka
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Friday 30 July 2021 Vaprus Kuressaare Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
16:30Vaprus 2 - 1 Kuressaare
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Sunday 18 July 2021 Paide Tammeka Paide linnastaadion (Paide) FCI Levadia Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Paide 1 - 1 Tammeka
Paide linnastaadion - Paide
12:00FCI Levadia 4 - 1 Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
Saturday 17 July 2021 Kuressaare Legion Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Tulevik Trans Viljandi linnastaadion (Viljandi)
16:00Kuressaare 1 - 1 Legion
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
13:00Tulevik 0 - 1 Trans
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Friday 16 July 2021 Vaprus Flora Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
16:30Vaprus 0 - 4 Flora
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Tuesday 13 July 2021 Tammeka Trans Tamme staadion (Tartu)
14:00Tammeka 3 - 2 Trans
Tamme staadion - Tartu
Sunday 4 July 2021 Vaprus Trans Pärnu Rannastaadion (Pärnu) Tammeka Legion Tamme staadion (Tartu)
16:00Vaprus 2 - 1 Trans
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
12:00Tammeka 0 - 2 Legion
Tamme staadion - Tartu
Thursday 1 July 2021 Vaprus Legion Pärnu Rannastaadion (Pärnu) FCI Levadia Tammeka A. Le Coq Arena (Tallinn)
17:30Vaprus 1 - 4 Legion
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
15:00FCI Levadia 2 - 1 Tammeka
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 30 June 2021 Flora Paide A. Le Coq Arena (Tallinn) Nõmme Kalju Tulevik EJL TNTK Staadion (Tallinn)
17:00Flora 3 - 3 Paide
A. Le Coq Arena - Tallinn
15:00Nõmme Kalju 5 - 1 Tulevik
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Saturday 26 June 2021 FCI Levadia Kuressaare A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00FCI Levadia 3 - 0 Kuressaare
A. Le Coq Arena - Tallinn
Friday 25 June 2021 Flora Nõmme Kalju A. Le Coq Arena (Tallinn) Tammeka Paide Tamme staadion (Tartu) Tulevik Vaprus Viljandi linnastaadion (Viljandi)
17:00Flora 1 - 0 Nõmme Kalju
A. Le Coq Arena - Tallinn
15:00Tammeka 0 - 2 Paide
Tamme staadion - Tartu
15:00Tulevik 3 - 1 Vaprus
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Monday 21 June 2021 Tammeka Flora Tamme staadion (Tartu) Vaprus Tulevik Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
14:00Tammeka 0 - 3 Flora
Tamme staadion - Tartu
14:00Vaprus 0 - 1 Tulevik
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Sunday 13 June 2021 Flora Vaprus A. Le Coq Arena (Tallinn)
10:00Flora 2 - 0 Vaprus
A. Le Coq Arena - Tallinn
Sunday 30 May 2021 Kuressaare Nõmme Kalju Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Tammeka Vaprus Tamme staadion (Tartu)
16:00Kuressaare 0 - 2 Nõmme Kalju
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
12:00Tammeka 2 - 2 Vaprus
Tamme staadion - Tartu
Saturday 29 May 2021 Legion FCI Levadia EJL TNTK Staadion (Tallinn) Flora Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn) Trans Paide Kreenholmi Staadion (Narva)
16:00Legion 2 - 3 FCI Levadia
EJL TNTK Staadion - Tallinn
13:00Flora 3 - 0 Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
10:00Trans 0 - 1 Paide
Kreenholmi Staadion - Narva
Wednesday 26 May 2021 Trans Flora Kreenholmi Staadion (Narva) Kuressaare FCI Levadia Kuressaare linnastaadion (Kuressaare) Tammeka Nõmme Kalju Tamme staadion (Tartu)
17:00Trans 0 - 2 Flora
Kreenholmi Staadion - Narva
16:00Kuressaare 2 - 3 FCI Levadia
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
15:00Tammeka 2 - 2 Nõmme Kalju
Tamme staadion - Tartu
Tuesday 25 May 2021 Paide Vaprus Paide linnastaadion (Paide) Tulevik Legion Viljandi linnastaadion (Viljandi)
16:00Paide 2 - 1 Vaprus
Paide linnastaadion - Paide
16:00Tulevik 1 - 0 Legion
Viljandi linnastaadion - Viljandi
Wednesday 19 May 2021 FCI Levadia Flora A. Le Coq Arena (Tallinn) Vaprus Nõmme Kalju Pärnu Rannastaadion (Pärnu) Paide Tulevik Paide linnastaadion (Paide)
17:00FCI Levadia 2 - 4 Flora
A. Le Coq Arena - Tallinn
16:00Vaprus 1 - 7 Nõmme Kalju
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
15:00Paide 0 - 1 Tulevik
Paide linnastaadion - Paide
Tuesday 18 May 2021 Kuressaare Trans Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
15:00Kuressaare 1 - 2 Trans
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Sunday 16 May 2021 Nõmme Kalju Paide EJL TNTK Staadion (Tallinn)
12:00Nõmme Kalju 0 - 0 Paide
EJL TNTK Staadion - Tallinn
Saturday 15 May 2021 Trans Legion Kreenholmi Staadion (Narva) Tulevik Kuressaare Viljandi linnastaadion (Viljandi) Vaprus FCI Levadia Pärnu Rannastaadion (Pärnu)
13:00Trans 0 - 3 Legion
Kreenholmi Staadion - Narva
10:00Tulevik 1 - 2 Kuressaare
Viljandi linnastaadion - Viljandi
10:00Vaprus 0 - 4 FCI Levadia
Pärnu Rannastaadion - Pärnu
Tuesday 11 May 2021 Legion Vaprus Sportland Arena (Tallinn)
15:00Legion 7 - 1 Vaprus
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 9 May 2021 Paide FCI Levadia Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
12:00Paide 1 - 2 FCI Levadia
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Saturday 8 May 2021 Trans Nõmme Kalju Kreenholmi Staadion (Narva) Tammeka Kuressaare Tamme staadion (Tartu) Flora Legion A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:00Trans 1 - 2 Nõmme Kalju
Kreenholmi Staadion - Narva
13:00Tammeka 0 - 1 Kuressaare
Tamme staadion - Tartu
10:00Flora 2 - 1 Legion
A. Le Coq Arena - Tallinn
Wednesday 5 May 2021 Nõmme Kalju Flora Sportland Arena (Tallinn) Trans Tammeka Kalevi Staadion (Narva) FCI Levadia Tulevik A. Le Coq Arena (Tallinn)
16:30Nõmme Kalju 1 - 2 Flora
Sportland Arena - Tallinn
16:00Trans 2 - 1 Tammeka
Kalevi Staadion - Narva
14:30FCI Levadia 4 - 1 Tulevik
A. Le Coq Arena - Tallinn
Tuesday 4 May 2021 Kuressaare Paide Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Kuressaare 2 - 2 Paide
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Sunday 2 May 2021 Tammeka FCI Levadia Tartu Sepa tänava staadion (Tartu)
12:00Tammeka 1 - 2 FCI Levadia
Tartu Sepa tänava staadion - Tartu
Saturday 1 May 2021 Tulevik Nõmme Kalju Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi) Paide Legion Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
16:00Tulevik 1 - 3 Nõmme Kalju
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
13:00Paide 1 - 0 Legion
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Friday 30 April 2021 Kuressaare Flora Kuressaare linnastaadion (Kuressaare)
16:00Kuressaare 0 - 4 Flora
Kuressaare linnastaadion - Kuressaare
Sunday 25 April 2021 Nõmme Kalju Tammeka Sportland Arena (Tallinn) Flora FCI Levadia Sportland Arena (Tallinn) Vaprus Paide Pärnu kunstmuru (Pärnu) Trans Kuressaare Kalevi Staadion (Narva)
16:00Nõmme Kalju 4 - 1 Tammeka
Sportland Arena - Tallinn
12:00Flora 0 - 0 FCI Levadia
Sportland Arena - Tallinn
10:00Vaprus 1 - 3 Paide
Pärnu kunstmuru - Pärnu
10:00Trans 2 - 0 Kuressaare
Kalevi Staadion - Narva
Saturday 24 April 2021 Legion Tulevik Sportland Arena (Tallinn)
13:00Legion 2 - 1 Tulevik
Sportland Arena - Tallinn
Wednesday 21 April 2021 FCI Levadia Trans Sportland Arena (Tallinn) Paide Nõmme Kalju Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide) Kuressaare Vaprus Kuressaare kunstmuru (Kuressaare)
17:00FCI Levadia 3 - 2 Trans
Sportland Arena - Tallinn
16:30Paide 2 - 1 Nõmme Kalju
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
14:30Kuressaare 2 - 1 Vaprus
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
Tuesday 20 April 2021 Tammeka Legion Tartu Sepa tänava staadion (Tartu) Tulevik Flora Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi)
16:00Tammeka 0 - 1 Legion
Tartu Sepa tänava staadion - Tartu
15:45Tulevik 3 - 3 Flora
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
Sunday 18 April 2021 Nõmme Kalju Vaprus Sportland Arena (Tallinn) FCI Levadia Paide Sportland Arena (Tallinn)
16:00Nõmme Kalju 0 - 1 Vaprus
Sportland Arena - Tallinn
12:00FCI Levadia 0 - 4 Paide
Sportland Arena - Tallinn
Saturday 17 April 2021 Flora Trans Sportland Arena (Tallinn)
13:00Flora 5 - 0 Trans
Sportland Arena - Tallinn
Friday 16 April 2021 Tammeka Tulevik Tartu Sepa tänava staadion (Tartu) Legion Kuressaare Sportland Arena (Tallinn)
16:00Tammeka 1 - 1 Tulevik
Tartu Sepa tänava staadion - Tartu
16:00Legion 1 - 0 Kuressaare
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 11 April 2021 Legion Flora Sportland Arena (Tallinn) Nõmme Kalju FCI Levadia Sportland Arena (Tallinn) Trans Tulevik Kalevi Staadion (Narva) Vaprus Tammeka Pärnu kunstmuru (Pärnu)
16:00Legion 1 - 2 Flora
Sportland Arena - Tallinn
12:00Nõmme Kalju 0 - 1 FCI Levadia
Sportland Arena - Tallinn
10:00Trans 6 - 2 Tulevik
Kalevi Staadion - Narva
10:00Vaprus 1 - 2 Tammeka
Pärnu kunstmuru - Pärnu
Saturday 10 April 2021 Paide Kuressaare Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
10:00Paide 1 - 0 Kuressaare
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Wednesday 7 April 2021 Trans Legion Kalevi Staadion (Narva) Kuressaare Nõmme Kalju Kuressaare kunstmuru (Kuressaare)
16:30Trans 0 - 0 Legion
Kalevi Staadion - Narva
14:30Kuressaare 0 - 2 Nõmme Kalju
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
Sunday 4 April 2021 Tulevik FCI Levadia Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi) Legion Paide Sportland Arena (Tallinn)
12:00Tulevik 0 - 4 FCI Levadia
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
10:00Legion 1 - 1 Paide
Sportland Arena - Tallinn
Saturday 3 April 2021 Nõmme Kalju Trans Sportland Arena (Tallinn)
10:00Nõmme Kalju 0 - 1 Trans
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 28 March 2021 Legion Nõmme Kalju Sportland Arena (Tallinn)
10:00Legion 0 - 1 Nõmme Kalju
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 21 March 2021 Tulevik Paide Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi)
13:00Tulevik 0 - 1 Paide
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
Saturday 20 March 2021 Trans Vaprus Kalevi Staadion (Narva) FCI Levadia Legion Sportland Arena (Tallinn) Kuressaare Tammeka Kuressaare kunstmuru (Kuressaare)
17:00Trans 1 - 1 Vaprus
Kalevi Staadion - Narva
14:00FCI Levadia 4 - 3 Legion
Sportland Arena - Tallinn
11:00Kuressaare 1 - 3 Tammeka
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
Sunday 14 March 2021 Paide Trans Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
11:00Paide 5 - 1 Trans
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Saturday 13 March 2021 Kuressaare Tulevik Kuressaare kunstmuru (Kuressaare) FCI Levadia Vaprus Sportland Arena (Tallinn)
14:00Kuressaare 2 - 3 Tulevik
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
11:00FCI Levadia 5 - 0 Vaprus
Sportland Arena - Tallinn