Meistriliiga
2021

Sunday 18 April 2021 Nõmme Kalju Vaprus Sportland Arena (Tallinn) FCI Levadia Paide Sportland Arena (Tallinn)
16:00Nõmme Kalju 0 - 1 Vaprus
Sportland Arena - Tallinn
12:00FCI Levadia 0 - 4 Paide
Sportland Arena - Tallinn
Saturday 17 April 2021 Flora Trans Sportland Arena (Tallinn)
13:00Flora 5 - 0 Trans
Sportland Arena - Tallinn
Friday 16 April 2021 Tammeka Tulevik Tartu Sepa tänava staadion (Tartu) Legion Kuressaare Sportland Arena (Tallinn)
16:00Tammeka 1 - 1 Tulevik
Tartu Sepa tänava staadion - Tartu
16:00Legion 1 - 0 Kuressaare
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 11 April 2021 Legion Flora Sportland Arena (Tallinn) Nõmme Kalju FCI Levadia Sportland Arena (Tallinn) Vaprus Tammeka Pärnu kunstmuru (Pärnu) Trans Tulevik Kalevi Staadion (Narva)
16:00Legion 1 - 2 Flora
Sportland Arena - Tallinn
12:00Nõmme Kalju 0 - 1 FCI Levadia
Sportland Arena - Tallinn
10:00Vaprus 1 - 2 Tammeka
Pärnu kunstmuru - Pärnu
10:00Trans 6 - 2 Tulevik
Kalevi Staadion - Narva
Saturday 10 April 2021 Paide Kuressaare Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
10:00Paide 1 - 0 Kuressaare
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Wednesday 7 April 2021 Trans Legion Kalevi Staadion (Narva) Kuressaare Nõmme Kalju Kuressaare kunstmuru (Kuressaare)
16:30Trans 0 - 0 Legion
Kalevi Staadion - Narva
14:30Kuressaare 0 - 2 Nõmme Kalju
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
Sunday 4 April 2021 Tulevik FCI Levadia Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi) Legion Paide Sportland Arena (Tallinn)
12:00Tulevik 0 - 4 FCI Levadia
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
10:00Legion 1 - 1 Paide
Sportland Arena - Tallinn
Saturday 3 April 2021 Nõmme Kalju Trans Sportland Arena (Tallinn)
10:00Nõmme Kalju 0 - 1 Trans
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 28 March 2021 Legion Nõmme Kalju Sportland Arena (Tallinn)
10:00Legion 0 - 1 Nõmme Kalju
Sportland Arena - Tallinn
Sunday 21 March 2021 Tulevik Paide Viljandi linnastaadion kunstmuru (Viljandi)
13:00Tulevik 0 - 1 Paide
Viljandi linnastaadion kunstmuru - Viljandi
Saturday 20 March 2021 Trans Vaprus Kalevi Staadion (Narva) FCI Levadia Legion Sportland Arena (Tallinn) Kuressaare Tammeka Kuressaare kunstmuru (Kuressaare)
17:00Trans 1 - 1 Vaprus
Kalevi Staadion - Narva
14:00FCI Levadia 4 - 3 Legion
Sportland Arena - Tallinn
11:00Kuressaare 1 - 3 Tammeka
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
Sunday 14 March 2021 Paide Trans Paide linnastaadion kunstmuruväljak (Paide)
11:00Paide 5 - 1 Trans
Paide linnastaadion kunstmuruväljak - Paide
Saturday 13 March 2021 Kuressaare Tulevik Kuressaare kunstmuru (Kuressaare) FCI Levadia Vaprus Sportland Arena (Tallinn)
14:00Kuressaare 2 - 3 Tulevik
Kuressaare kunstmuru - Kuressaare
11:00FCI Levadia 5 - 0 Vaprus
Sportland Arena - Tallinn