Virsliga
2021

Saturday 24 April 2021 BFC Daugavpils Liepāja Stadions Celtnieks (Daugavpils) Metta / LU Valmiera / BSS Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga))
12:00BFC Daugavpils - Liepāja
Stadions Celtnieks - Daugavpils
16:00Metta / LU - Valmiera / BSS
Hanzas vidusskolas laukums - Rīga - Riga
Sunday 25 April 2021 Spartaks Jūrmala Ventspils Tukuma mākslīgā laukumā stadions (Tukums) Riga Rīgas FS Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
12:00Spartaks Jūrmala - Ventspils
Tukuma mākslīgā laukumā stadions - Tukums
14:15Riga - Rīgas FS
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Friday 30 April 2021 Rīgas FS BFC Daugavpils RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss Dabīgais segum (Rīga (Riga))
15:00Rīgas FS - BFC Daugavpils
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss Dabīgais segum - Rīga - Riga
Saturday 1 May 2021 Ventspils Metta / LU Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Liepāja Spartaks Jūrmala Stadions Daugava mākslīgas laukums (Liepāja) Valmiera / BSS Riga Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
13:00Ventspils - Metta / LU
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
13:00Liepāja - Spartaks Jūrmala
Stadions Daugava mākslīgas laukums - Liepāja
15:00Valmiera / BSS - Riga
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Friday 7 May 2021 Riga Ventspils Stadions Skonto (Rīga (Riga))
15:00Riga - Ventspils
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Saturday 8 May 2021 Valmiera / BSS Rīgas FS Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Metta / LU Liepāja Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
14:00Valmiera / BSS - Rīgas FS
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
16:00Metta / LU - Liepāja
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Sunday 9 May 2021 Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils Slokas Stadionā (Jūrmala)
13:00Spartaks Jūrmala - BFC Daugavpils
Slokas Stadionā - Jūrmala
Friday 14 May 2021 Rīgas FS Ventspils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
15:00Rīgas FS - Ventspils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Saturday 15 May 2021 BFC Daugavpils Valmiera / BSS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Metta / LU Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
13:00BFC Daugavpils - Valmiera / BSS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
16:00Metta / LU - Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Sunday 16 May 2021 Riga Liepāja Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
13:00Riga - Liepāja
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Friday 21 May 2021 Ventspils Valmiera / BSS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
15:00Ventspils - Valmiera / BSS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Saturday 22 May 2021 Liepāja Rīgas FS Stadions Daugava (Liepāja) Metta / LU BFC Daugavpils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
14:00Liepāja - Rīgas FS
Stadions Daugava - Liepāja
16:00Metta / LU - BFC Daugavpils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Sunday 23 May 2021 Spartaks Jūrmala Riga Slokas Stadionā (Jūrmala)
13:00Spartaks Jūrmala - Riga
Slokas Stadionā - Jūrmala
Friday 28 May 2021 BFC Daugavpils Ventspils Stadions Celtnieks (Daugavpils) Rīgas FS Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
15:00BFC Daugavpils - Ventspils
Stadions Celtnieks - Daugavpils
17:00Rīgas FS - Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Saturday 29 May 2021 Riga Metta / LU Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Liepāja Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
13:00Riga - Metta / LU
Stadions Skonto - Rīga - Riga
15:00Valmiera / BSS - Liepāja
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Sunday 13 June 2021 Spartaks Jūrmala Valmiera / BSS Slokas Stadionā (Jūrmala) Liepāja Ventspils Stadions Daugava (Liepāja)
13:00Spartaks Jūrmala - Valmiera / BSS
Slokas Stadionā - Jūrmala
15:00Liepāja - Ventspils
Stadions Daugava - Liepāja
Monday 14 June 2021 BFC Daugavpils Riga Stadions Celtnieks (Daugavpils) Rīgas FS Metta / LU Stadions NSB Arkādija (artificial) (Rīga (Riga))
15:00BFC Daugavpils - Riga
Stadions Celtnieks - Daugavpils
17:00Rīgas FS - Metta / LU
Stadions NSB Arkādija - artificial - Rīga - Riga
Saturday 19 June 2021 Liepāja BFC Daugavpils Stadions Daugava (Liepāja)
13:00Liepāja - BFC Daugavpils
Stadions Daugava - Liepāja
Sunday 20 June 2021 Rīgas FS Riga Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Metta / LU Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
14:00Rīgas FS - Riga
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
16:00Valmiera / BSS - Metta / LU
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Monday 21 June 2021 Ventspils Spartaks Jūrmala Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
15:00Ventspils - Spartaks Jūrmala
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Saturday 26 June 2021 Riga Valmiera / BSS Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
14:00Riga - Valmiera / BSS
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Sunday 27 June 2021 BFC Daugavpils Rīgas FS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Metta / LU Ventspils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
13:00BFC Daugavpils - Rīgas FS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Metta / LU - Ventspils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Monday 28 June 2021 Spartaks Jūrmala Liepāja Slokas Stadionā (Jūrmala)
15:00Spartaks Jūrmala - Liepāja
Slokas Stadionā - Jūrmala
Friday 2 July 2021 Riga Ventspils Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
15:00Riga - Ventspils
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Saturday 3 July 2021 Liepāja Metta / LU Stadions Daugava (Liepāja) Rīgas FS Valmiera / BSS Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
13:00Liepāja - Metta / LU
Stadions Daugava - Liepāja
15:00Rīgas FS - Valmiera / BSS
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Sunday 4 July 2021 BFC Daugavpils Spartaks Jūrmala Stadions Celtnieks (Daugavpils)
13:00BFC Daugavpils - Spartaks Jūrmala
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Saturday 17 July 2021 Spartaks Jūrmala Metta / LU Slokas Stadionā (Jūrmala)
15:00Spartaks Jūrmala - Metta / LU
Slokas Stadionā - Jūrmala
Sunday 18 July 2021 Liepāja Riga Stadions Daugava (Liepāja) Ventspils Rīgas FS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Valmiera / BSS BFC Daugavpils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
12:00Liepāja - Riga
Stadions Daugava - Liepāja
14:00Ventspils - Rīgas FS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
16:00Valmiera / BSS - BFC Daugavpils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Sunday 25 July 2021 Riga Spartaks Jūrmala Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs) Valmiera / BSS Ventspils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Rīgas FS Liepāja Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
13:00Riga - Spartaks Jūrmala
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
15:00Valmiera / BSS - Ventspils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
17:00Rīgas FS - Liepāja
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Monday 26 July 2021 BFC Daugavpils Metta / LU Stadions Celtnieks (Daugavpils)
15:00BFC Daugavpils - Metta / LU
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Saturday 31 July 2021 Ventspils BFC Daugavpils Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Liepāja Valmiera / BSS Stadions Daugava (Liepāja)
13:00Ventspils - BFC Daugavpils
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
15:00Liepāja - Valmiera / BSS
Stadions Daugava - Liepāja
Sunday 1 August 2021 Spartaks Jūrmala Rīgas FS Slokas Stadionā (Jūrmala) Metta / LU Riga Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
13:00Spartaks Jūrmala - Rīgas FS
Slokas Stadionā - Jūrmala
15:00Metta / LU - Riga
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Friday 6 August 2021 Ventspils Liepāja Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
15:00Ventspils - Liepāja
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Saturday 7 August 2021 Rīgas FS Metta / LU Stadions NSB Arkādija (artificial) (Rīga (Riga))
15:00Rīgas FS - Metta / LU
Stadions NSB Arkādija - artificial - Rīga - Riga
Sunday 8 August 2021 Riga BFC Daugavpils Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs) Valmiera / BSS Spartaks Jūrmala Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
13:00Riga - BFC Daugavpils
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
15:00Valmiera / BSS - Spartaks Jūrmala
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Saturday 21 August 2021 Spartaks Jūrmala Ventspils Slokas Stadionā (Jūrmala) Metta / LU Valmiera / BSS Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
13:00Spartaks Jūrmala - Ventspils
Slokas Stadionā - Jūrmala
15:00Metta / LU - Valmiera / BSS
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Sunday 22 August 2021 BFC Daugavpils Liepāja Stadions Celtnieks (Daugavpils) Riga Rīgas FS Stadions Skonto (Rīga (Riga))
11:00BFC Daugavpils - Liepāja
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Riga - Rīgas FS
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Friday 27 August 2021 Ventspils Metta / LU Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Rīgas FS BFC Daugavpils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
14:00Ventspils - Metta / LU
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
17:00Rīgas FS - BFC Daugavpils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Saturday 28 August 2021 Liepāja Spartaks Jūrmala Stadions Daugava (Liepāja) Valmiera / BSS Riga Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
12:00Liepāja - Spartaks Jūrmala
Stadions Daugava - Liepāja
14:00Valmiera / BSS - Riga
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Saturday 11 September 2021 Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils Slokas Stadionā (Jūrmala) Ventspils Riga Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
11:00Spartaks Jūrmala - BFC Daugavpils
Slokas Stadionā - Jūrmala
13:00Ventspils - Riga
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Sunday 12 September 2021 Metta / LU Liepāja Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Rīgas FS Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
11:00Metta / LU - Liepāja
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
13:00Valmiera / BSS - Rīgas FS
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Saturday 25 September 2021 Rīgas FS Ventspils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
15:00Rīgas FS - Ventspils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Sunday 26 September 2021 BFC Daugavpils Valmiera / BSS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Riga Liepāja Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
13:00BFC Daugavpils - Valmiera / BSS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Riga - Liepāja
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Monday 27 September 2021 Metta / LU Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
15:00Metta / LU - Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Friday 1 October 2021 Liepāja Rīgas FS Stadions Daugava (Liepāja)
15:00Liepāja - Rīgas FS
Stadions Daugava - Liepāja
Saturday 2 October 2021 Spartaks Jūrmala Riga Slokas Stadionā (Jūrmala) Ventspils Valmiera / BSS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
11:00Spartaks Jūrmala - Riga
Slokas Stadionā - Jūrmala
13:00Ventspils - Valmiera / BSS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Sunday 3 October 2021 Metta / LU BFC Daugavpils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
11:00Metta / LU - BFC Daugavpils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Friday 15 October 2021 BFC Daugavpils Ventspils Stadions Celtnieks (Daugavpils) Rīgas FS Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
10:00BFC Daugavpils - Ventspils
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Rīgas FS - Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Saturday 16 October 2021 Valmiera / BSS Liepāja Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Riga Metta / LU Stadions Skonto (Rīga (Riga))
12:00Valmiera / BSS - Liepāja
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
14:00Riga - Metta / LU
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Saturday 23 October 2021 Liepāja Ventspils Stadions Daugava (Liepāja) Metta / LU Rīgas FS Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Riga Stadions Celtnieks (Daugavpils) Spartaks Jūrmala Valmiera / BSS Slokas Stadionā (Jūrmala)
10:00Liepāja - Ventspils
Stadions Daugava - Liepāja
10:00Metta / LU - Rīgas FS
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
12:00BFC Daugavpils - Riga
Stadions Celtnieks - Daugavpils
12:00Spartaks Jūrmala - Valmiera / BSS
Slokas Stadionā - Jūrmala
Sunday 31 October 2021 Valmiera / BSS Metta / LU Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Ventspils Spartaks Jūrmala Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Liepāja BFC Daugavpils Stadions Daugava (Liepāja) Rīgas FS Riga Stadions NSB Arkādija (artificial) (Rīga (Riga))
11:00Valmiera / BSS - Metta / LU
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
11:00Ventspils - Spartaks Jūrmala
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
11:00Liepāja - BFC Daugavpils
Stadions Daugava - Liepāja
11:00Rīgas FS - Riga
Stadions NSB Arkādija - artificial - Rīga - Riga
Saturday 6 November 2021 Spartaks Jūrmala Liepāja Slokas Stadionā (Jūrmala) Metta / LU Ventspils Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Rīgas FS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Riga Valmiera / BSS Stadions Skonto (Rīga (Riga))
11:00Spartaks Jūrmala - Liepāja
Slokas Stadionā - Jūrmala
11:00Metta / LU - Ventspils
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
11:00BFC Daugavpils - Rīgas FS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
11:00Riga - Valmiera / BSS
Stadions Skonto - Rīga - Riga