Virsliga
2021

Monday 19 April 2021 Valmiera / BSS Spartaks Jūrmala Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
15:00Valmiera / BSS 2 - 0 Spartaks Jūrmala
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Sunday 18 April 2021 Ventspils Liepāja Ventspils 2. pamatskolas Stadionā (Ventspils) Metta / LU Rīgas FS Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga))
14:00Ventspils 0 - 1 Liepāja
Ventspils 2. pamatskolas Stadionā - Ventspils
11:00Metta / LU 3 - 3 Rīgas FS
Hanzas vidusskolas laukums - Rīga - Riga
Saturday 17 April 2021 Riga BFC Daugavpils Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
12:00Riga 4 - 0 BFC Daugavpils
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Sunday 11 April 2021 Spartaks Jūrmala Rīgas FS Tukuma mākslīgā laukumā stadions (Tukums) Ventspils BFC Daugavpils Ventspils 2. pamatskolas Stadionā (Ventspils)
14:00Spartaks Jūrmala 0 - 1 Rīgas FS
Tukuma mākslīgā laukumā stadions - Tukums
12:00Ventspils 0 - 1 BFC Daugavpils
Ventspils 2. pamatskolas Stadionā - Ventspils
Saturday 10 April 2021 Metta / LU Riga Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga)) Liepāja Valmiera / BSS Stadions Daugava mākslīgas laukums (Liepāja)
16:00Metta / LU 1 - 1 Riga
Hanzas vidusskolas laukums - Rīga - Riga
12:00Liepāja 1 - 2 Valmiera / BSS
Stadions Daugava mākslīgas laukums - Liepāja
Sunday 4 April 2021 Valmiera / BSS Ventspils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Rīgas FS Liepāja Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga))
14:00Valmiera / BSS 1 - 0 Ventspils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
12:00Rīgas FS 4 - 0 Liepāja
Hanzas vidusskolas laukums - Rīga - Riga
Saturday 3 April 2021 BFC Daugavpils Metta / LU Stadions Celtnieks (Daugavpils) Riga Spartaks Jūrmala Sporta komplekss Ķeizarmežs (Keizarmežs)
13:00BFC Daugavpils 3 - 2 Metta / LU
Stadions Celtnieks - Daugavpils
10:00Riga 6 - 1 Spartaks Jūrmala
Sporta komplekss Ķeizarmežs - Keizarmežs
Saturday 20 March 2021 Spartaks Jūrmala Metta / LU Tukuma mākslīgā laukumā stadions (Tukums) Ventspils Rīgas FS Ventspils 2. pamatskolas Stadionā (Ventspils)
13:00Spartaks Jūrmala 1 - 0 Metta / LU
Tukuma mākslīgā laukumā stadions - Tukums
11:00Ventspils 1 - 1 Rīgas FS
Ventspils 2. pamatskolas Stadionā - Ventspils
Friday 19 March 2021 Liepāja Riga Stadions Daugava mākslīgas laukums (Liepāja) Valmiera / BSS BFC Daugavpils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
15:00Liepāja 0 - 2 Riga
Stadions Daugava mākslīgas laukums - Liepāja
15:00Valmiera / BSS 2 - 2 BFC Daugavpils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Sunday 14 March 2021 Rīgas FS Valmiera / BSS Hanzas vidusskolas laukums (Rīga (Riga))
13:00Rīgas FS 2 - 3 Valmiera / BSS
Hanzas vidusskolas laukums - Rīga - Riga
Saturday 13 March 2021 Liepāja Metta / LU Stadions Daugava mākslīgas laukums (Liepāja) BFC Daugavpils Spartaks Jūrmala Stadions Celtnieks (Daugavpils) Ventspils Riga Ventspils 2. pamatskolas Stadionā (Ventspils)
13:00Liepāja 4 - 1 Metta / LU
Stadions Daugava mākslīgas laukums - Liepāja
12:00BFC Daugavpils 2 - 1 Spartaks Jūrmala
Stadions Celtnieks - Daugavpils
11:00Ventspils 0 - 3 Riga
Ventspils 2. pamatskolas Stadionā - Ventspils