Virsliga
2020

Sunday 25 October 2020 Rīgas FS Jelgava Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Spartaks Jūrmala Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Riga BFC Daugavpils Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Ventspils Liepāja Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Tukums Metta / LU Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
16:00Rīgas FS 1 - 0 Jelgava
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
14:00Valmiera / BSS 0 - 1 Spartaks Jūrmala
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
14:00Riga 2 - 0 BFC Daugavpils
Stadions Skonto - Rīga - Riga
12:00Ventspils 0 - 2 Liepāja
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
11:00Tukums 3 - 1 Metta / LU
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Saturday 17 October 2020 Valmiera / BSS Tukums Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) BFC Daugavpils Metta / LU Stadions Celtnieks (Daugavpils) Spartaks Jūrmala Ventspils Slokas Stadionā (Jūrmala) Jelgava Riga Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava)
13:00Valmiera / BSS 5 - 0 Tukums
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
12:00BFC Daugavpils 1 - 0 Metta / LU
Stadions Celtnieks - Daugavpils
12:00Spartaks Jūrmala 1 - 2 Ventspils
Slokas Stadionā - Jūrmala
10:00Jelgava 0 - 2 Riga
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
Sunday 4 October 2020 Riga Liepāja Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Tukums BFC Daugavpils Tukuma pilsētas stadions (Tukums) Metta / LU Jelgava Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
15:00Riga 2 - 1 Liepāja
Stadions Skonto - Rīga - Riga
12:00Tukums 2 - 1 BFC Daugavpils
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
12:00Metta / LU 0 - 1 Jelgava
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Saturday 3 October 2020 Rīgas FS Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Ventspils Valmiera / BSS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
14:00Rīgas FS 2 - 1 Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
12:00Ventspils 1 - 1 Valmiera / BSS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Monday 28 September 2020 Liepāja Metta / LU Stadions Daugava (Liepāja)
15:00Liepāja 3 - 0 Metta / LU
Stadions Daugava - Liepāja
Sunday 27 September 2020 Valmiera / BSS Rīgas FS Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Spartaks Jūrmala Riga Slokas Stadionā (Jūrmala) Ventspils Tukums Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Jelgava BFC Daugavpils Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava)
14:00Valmiera / BSS 2 - 2 Rīgas FS
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
13:00Spartaks Jūrmala 1 - 2 Riga
Slokas Stadionā - Jūrmala
12:00Ventspils 2 - 0 Tukums
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
11:00Jelgava 2 - 0 BFC Daugavpils
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
Sunday 20 September 2020 Riga Valmiera / BSS Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Rīgas FS Ventspils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Tukums Jelgava Tukuma pilsētas stadions (Tukums) Metta / LU Spartaks Jūrmala Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Liepāja Stadions Celtnieks (Daugavpils)
16:00Riga 1 - 0 Valmiera / BSS
Stadions Skonto - Rīga - Riga
14:00Rīgas FS 1 - 1 Ventspils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
12:00Tukums 0 - 0 Jelgava
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
12:00Metta / LU 1 - 1 Spartaks Jūrmala
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
12:00BFC Daugavpils 0 - 4 Liepāja
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Wednesday 16 September 2020 Liepāja Spartaks Jūrmala Stadions Daugava (Liepāja)
16:00Liepāja 3 - 2 Spartaks Jūrmala
Stadions Daugava - Liepāja
Sunday 13 September 2020 Rīgas FS Tukums Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Metta / LU Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera)
15:00Rīgas FS 3 - 0 Tukums
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
13:00Valmiera / BSS 1 - 0 Metta / LU
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
Saturday 12 September 2020 Liepāja Jelgava Stadions Daugava (Liepāja) Ventspils Riga Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Spartaks Jūrmala BFC Daugavpils Slokas Stadionā (Jūrmala)
15:00Liepāja 3 - 1 Jelgava
Stadions Daugava - Liepāja
13:00Ventspils 0 - 2 Riga
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
13:00Spartaks Jūrmala 3 - 3 BFC Daugavpils
Slokas Stadionā - Jūrmala
Sunday 30 August 2020 Riga Rīgas FS Stadions Skonto (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Valmiera / BSS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Metta / LU Ventspils Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
16:00Riga 0 - 2 Rīgas FS
Stadions Skonto - Rīga - Riga
14:00BFC Daugavpils 0 - 2 Valmiera / BSS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
12:00Metta / LU 1 - 2 Ventspils
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Saturday 29 August 2020 Jelgava Spartaks Jūrmala Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) Tukums Liepāja Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
14:00Jelgava 2 - 3 Spartaks Jūrmala
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
12:00Tukums 0 - 5 Liepāja
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Wednesday 26 August 2020 Metta / LU Riga Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
15:00Metta / LU 0 - 3 Riga
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Sunday 23 August 2020 Valmiera / BSS Jelgava Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Ventspils BFC Daugavpils Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) Riga Tukums Stadions Skonto (Rīga (Riga))
15:00Valmiera / BSS 2 - 0 Jelgava
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
14:00Ventspils 2 - 0 BFC Daugavpils
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
12:00Riga 5 - 2 Tukums
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Saturday 22 August 2020 Spartaks Jūrmala Liepāja Slokas Stadionā (Jūrmala)
14:00Spartaks Jūrmala 2 - 2 Liepāja
Slokas Stadionā - Jūrmala
Friday 21 August 2020 Rīgas FS Metta / LU Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
17:00Rīgas FS 5 - 1 Metta / LU
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Monday 17 August 2020 Tukums Spartaks Jūrmala Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
15:00Tukums 0 - 2 Spartaks Jūrmala
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Sunday 16 August 2020 Rīgas FS BFC Daugavpils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS Liepāja Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Ventspils Jelgava Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Rīgas FS 2 - 1 BFC Daugavpils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
15:00Valmiera / BSS 1 - 1 Liepāja
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
13:00Ventspils 5 - 0 Jelgava
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Wednesday 12 August 2020 Liepāja Ventspils Stadions Daugava (Liepāja) Jelgava Rīgas FS Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) Spartaks Jūrmala Valmiera / BSS Slokas Stadionā (Jūrmala)
17:00Liepāja 1 - 1 Ventspils
Stadions Daugava - Liepāja
15:00Jelgava 0 - 4 Rīgas FS
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
15:00Spartaks Jūrmala 2 - 3 Valmiera / BSS
Slokas Stadionā - Jūrmala
Tuesday 11 August 2020 Metta / LU Tukums Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Riga Stadions Celtnieks (Daugavpils)
15:00Metta / LU 2 - 0 Tukums
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
15:00BFC Daugavpils 0 - 1 Riga
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Saturday 8 August 2020 Rīgas FS Liepāja Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Ventspils Spartaks Jūrmala Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Rīgas FS 3 - 0 Liepāja
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
15:00Ventspils 1 - 1 Spartaks Jūrmala
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Friday 7 August 2020 Riga Jelgava Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Tukums Valmiera / BSS Tukuma pilsētas stadions (Tukums) Metta / LU BFC Daugavpils Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
17:00Riga 3 - 0 Jelgava
Stadions Skonto - Rīga - Riga
15:00Tukums 2 - 3 Valmiera / BSS
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
15:00Metta / LU 1 - 4 BFC Daugavpils
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Monday 3 August 2020 Liepāja Riga Stadions Daugava (Liepāja) Valmiera / BSS Ventspils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Jelgava Metta / LU Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) Spartaks Jūrmala Rīgas FS Slokas Stadionā (Jūrmala) BFC Daugavpils Tukums Stadions Celtnieks (Daugavpils)
17:00Liepāja 1 - 4 Riga
Stadions Daugava - Liepāja
16:00Valmiera / BSS 3 - 0 Ventspils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Jelgava 2 - 2 Metta / LU
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
15:00Spartaks Jūrmala 1 - 1 Rīgas FS
Slokas Stadionā - Jūrmala
15:00BFC Daugavpils 1 - 1 Tukums
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Thursday 30 July 2020 Riga Spartaks Jūrmala Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Tukums Ventspils Tukuma pilsētas stadions (Tukums) BFC Daugavpils Jelgava Stadions Celtnieks (Daugavpils) Metta / LU Liepāja Daugavas Stadionā (Rīga (Riga))
17:00Riga 4 - 2 Spartaks Jūrmala
Stadions Skonto - Rīga - Riga
15:00Tukums 0 - 0 Ventspils
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
15:00BFC Daugavpils 0 - 0 Jelgava
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Metta / LU 2 - 1 Liepāja
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
Wednesday 29 July 2020 Rīgas FS Valmiera / BSS Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
15:00Rīgas FS 5 - 2 Valmiera / BSS
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
Sunday 26 July 2020 Liepāja BFC Daugavpils Stadions Daugava (Liepāja) Spartaks Jūrmala Metta / LU Slokas Stadionā (Jūrmala) Jelgava Tukums Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava)
16:00Liepāja 1 - 1 BFC Daugavpils
Stadions Daugava - Liepāja
15:00Spartaks Jūrmala 2 - 0 Metta / LU
Slokas Stadionā - Jūrmala
13:00Jelgava 2 - 1 Tukums
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
Saturday 25 July 2020 Valmiera / BSS Riga Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Ventspils Rīgas FS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Valmiera / BSS 0 - 1 Riga
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Ventspils 3 - 2 Rīgas FS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Wednesday 22 July 2020 Jelgava Liepāja Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) BFC Daugavpils Spartaks Jūrmala Stadions Celtnieks (Daugavpils)
16:00Jelgava 1 - 5 Liepāja
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
15:00BFC Daugavpils 0 - 2 Spartaks Jūrmala
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Tuesday 21 July 2020 Riga Ventspils Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Metta / LU Valmiera / BSS Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) Tukums Rīgas FS Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
17:00Riga 1 - 0 Ventspils
Stadions Skonto - Rīga - Riga
15:00Metta / LU 2 - 2 Valmiera / BSS
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
15:00Tukums 0 - 3 Rīgas FS
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Saturday 18 July 2020 Spartaks Jūrmala Jelgava Slokas Stadionā (Jūrmala)
15:00Spartaks Jūrmala 4 - 1 Jelgava
Slokas Stadionā - Jūrmala
Friday 17 July 2020 Rīgas FS Riga Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Valmiera / BSS BFC Daugavpils Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Ventspils Metta / LU Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Rīgas FS 1 - 2 Riga
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
17:00Valmiera / BSS 3 - 0 BFC Daugavpils
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Ventspils 0 - 0 Metta / LU
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Thursday 16 July 2020 Liepāja Tukums Stadions Daugava (Liepāja)
15:00Liepāja 2 - 2 Tukums
Stadions Daugava - Liepāja
Monday 13 July 2020 Jelgava Valmiera / BSS Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) BFC Daugavpils Ventspils Stadions Celtnieks (Daugavpils)
16:00Jelgava 1 - 2 Valmiera / BSS
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
15:00BFC Daugavpils 3 - 1 Ventspils
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Sunday 12 July 2020 Metta / LU Rīgas FS Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) Tukums Riga Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
15:00Metta / LU 0 - 1 Rīgas FS
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
13:00Tukums 1 - 5 Riga
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Thursday 9 July 2020 Jelgava Ventspils Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava)
15:00Jelgava 1 - 0 Ventspils
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
Wednesday 8 July 2020 Liepāja Valmiera / BSS Stadions Daugava (Liepāja) BFC Daugavpils Rīgas FS Stadions Celtnieks (Daugavpils) Riga Metta / LU Stadions Skonto (Rīga (Riga))
17:00Liepāja 0 - 1 Valmiera / BSS
Stadions Daugava - Liepāja
15:00BFC Daugavpils 2 - 3 Rīgas FS
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Riga 2 - 0 Metta / LU
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Tuesday 7 July 2020 Spartaks Jūrmala Tukums Slokas Stadionā (Jūrmala)
15:00Spartaks Jūrmala 1 - 1 Tukums
Slokas Stadionā - Jūrmala
Saturday 4 July 2020 Rīgas FS Jelgava Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Riga BFC Daugavpils Stadions Skonto (Rīga (Riga)) Ventspils Liepāja Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Rīgas FS 1 - 0 Jelgava
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
15:00Riga 3 - 1 BFC Daugavpils
Stadions Skonto - Rīga - Riga
13:00Ventspils 2 - 1 Liepāja
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Friday 3 July 2020 Valmiera / BSS Spartaks Jūrmala Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Tukums Metta / LU Tukuma pilsētas stadions (Tukums)
17:00Valmiera / BSS 2 - 2 Spartaks Jūrmala
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Tukums 1 - 3 Metta / LU
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
Tuesday 30 June 2020 Liepāja Rīgas FS Stadions Daugava (Liepāja) Jelgava Riga Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava)
17:00Liepāja 2 - 5 Rīgas FS
Stadions Daugava - Liepāja
15:00Jelgava 0 - 3 Riga
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
Monday 29 June 2020 Valmiera / BSS Tukums Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Spartaks Jūrmala Ventspils Slokas Stadionā (Jūrmala) BFC Daugavpils Metta / LU Stadions Celtnieks (Daugavpils)
17:00Valmiera / BSS 2 - 0 Tukums
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Spartaks Jūrmala 1 - 3 Ventspils
Slokas Stadionā - Jūrmala
15:00BFC Daugavpils 4 - 2 Metta / LU
Stadions Celtnieks - Daugavpils
Friday 26 June 2020 Riga Liepāja Stadions Skonto (Rīga (Riga))
15:00Riga 2 - 0 Liepāja
Stadions Skonto - Rīga - Riga
Thursday 25 June 2020 Rīgas FS Spartaks Jūrmala Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga)) Metta / LU Jelgava Daugavas Stadionā (Rīga (Riga)) Tukums BFC Daugavpils Tukuma pilsētas stadions (Tukums) Ventspils Valmiera / BSS Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Rīgas FS 4 - 1 Spartaks Jūrmala
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga
16:00Metta / LU 1 - 0 Jelgava
Daugavas Stadionā - Rīga - Riga
15:00Tukums 0 - 6 BFC Daugavpils
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
15:00Ventspils 2 - 2 Valmiera / BSS
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Sunday 21 June 2020 Liepāja Metta / LU Stadions Daugava (Liepāja) Spartaks Jūrmala Riga Slokas Stadionā (Jūrmala)
17:00Liepāja 3 - 0 Metta / LU
Stadions Daugava - Liepāja
15:00Spartaks Jūrmala 2 - 1 Riga
Slokas Stadionā - Jūrmala
Saturday 20 June 2020 Valmiera / BSS Rīgas FS Vidzemes Olimpiskais centrs (Valmiera) Jelgava BFC Daugavpils Zemgales Olimpiskā centra (Jelgava) Ventspils Tukums Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils)
17:00Valmiera / BSS 0 - 4 Rīgas FS
Vidzemes Olimpiskais centrs - Valmiera
15:00Jelgava 1 - 0 BFC Daugavpils
Zemgales Olimpiskā centra - Jelgava
13:00Ventspils 3 - 0 Tukums
Olimpiskā centra Ventspils Stadionā - Ventspils
Tuesday 16 June 2020 Tukums Jelgava Tukuma pilsētas stadions (Tukums) Metta / LU Spartaks Jūrmala Daugavgrīvas vidusskolas stadions (Rīga)
16:00Tukums 1 - 2 Jelgava
Tukuma pilsētas stadions - Tukums
15:00Metta / LU 1 - 2 Spartaks Jūrmala
Daugavgrīvas vidusskolas stadions - Rīga
Monday 15 June 2020 Riga Valmiera / BSS Stadions Skonto (Rīga (Riga)) BFC Daugavpils Liepāja Stadions Celtnieks (Daugavpils) Rīgas FS Ventspils Stadions Arkādija grass (Rīga (Riga))
17:15Riga 2 - 0 Valmiera / BSS
Stadions Skonto - Rīga - Riga
15:00BFC Daugavpils 0 - 2 Liepāja
Stadions Celtnieks - Daugavpils
15:00Rīgas FS 1 - 0 Ventspils
Stadions Arkādija grass - Rīga - Riga