A Lyga
2021

Friday 25 June 2021 Banga Džiugas Telšiai Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Žalgiris Nevėžis Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Riteriai Sūduva Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Kauno Žalgiris Panevėžys SM Tauras Stadionas (Kaunas) Dainava Hegelmann Litauen
TBABanga - Džiugas Telšiai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
TBAŽalgiris - Nevėžis
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
TBARiteriai - Sūduva
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
TBAKauno Žalgiris - Panevėžys
SM Tauras Stadionas - Kaunas
TBADainava - Hegelmann Litauen
Tuesday 20 April 2021 Žalgiris Džiugas Telšiai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Sūduva Dainava Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė) Riteriai Panevėžys Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
14:00Žalgiris - Džiugas Telšiai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
16:00Sūduva - Dainava
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
18:00Riteriai - Panevėžys
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Wednesday 21 April 2021 Kauno Žalgiris Hegelmann Litauen Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Banga Nevėžis Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
16:00Kauno Žalgiris - Hegelmann Litauen
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
17:00Banga - Nevėžis
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Friday 23 April 2021 Riteriai Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai - Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 24 April 2021 Hegelmann Litauen Džiugas Telšiai Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Nevėžis Dainava
14:00Hegelmann Litauen - Džiugas Telšiai
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
16:00Nevėžis - Dainava
Sunday 25 April 2021 Banga Kauno Žalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Panevėžys Sūduva Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
10:00Banga - Kauno Žalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
12:00Panevėžys - Sūduva
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Thursday 29 April 2021 Džiugas Telšiai Panevėžys Telšių centrinis stadionas (Telšiai) Nevėžis Kauno Žalgiris Banga Riteriai Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
14:00Džiugas Telšiai - Panevėžys
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
15:00Nevėžis - Kauno Žalgiris
16:00Banga - Riteriai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Friday 30 April 2021 Hegelmann Litauen Sūduva Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Dainava Žalgiris
14:00Hegelmann Litauen - Sūduva
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
15:00Dainava - Žalgiris
Tuesday 4 May 2021 Džiugas Telšiai Banga Telšių centrinis stadionas (Telšiai) Hegelmann Litauen Dainava Nevėžis Žalgiris
14:00Džiugas Telšiai - Banga
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
15:00Hegelmann Litauen - Dainava
17:00Nevėžis - Žalgiris
Wednesday 5 May 2021 Panevėžys Kauno Žalgiris Aukštaitija stadionas (Panevėžys) Sūduva Riteriai Hikvision arena (Marijampolė)
15:00Panevėžys - Kauno Žalgiris
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
17:00Sūduva - Riteriai
Hikvision arena - Marijampolė
Saturday 8 May 2021 Hegelmann Litauen Žalgiris Džiugas Telšiai Dainava Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
10:00Hegelmann Litauen - Žalgiris
12:00Džiugas Telšiai - Dainava
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Sunday 9 May 2021 Riteriai Kauno Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Banga Panevėžys Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Nevėžis Sūduva
10:00Riteriai - Kauno Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
12:00Banga - Panevėžys
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
16:00Nevėžis - Sūduva
Tuesday 11 May 2021 Panevėžys Žalgiris Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys)
12:00Panevėžys - Žalgiris
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
Friday 14 May 2021 Žalgiris Panevėžys Nevėžis Hegelmann Litauen Dainava Riteriai
15:00Žalgiris - Panevėžys
16:00Nevėžis - Hegelmann Litauen
17:00Dainava - Riteriai
Saturday 15 May 2021 Kauno Žalgiris Džiugas Telšiai
10:00Kauno Žalgiris - Džiugas Telšiai
Sunday 16 May 2021 Sūduva Banga
12:00Sūduva - Banga
Wednesday 19 May 2021 Riteriai Hegelmann Litauen Nevėžis Džiugas Telšiai Panevėžys Dainava
15:00Riteriai - Hegelmann Litauen
16:00Nevėžis - Džiugas Telšiai
17:00Panevėžys - Dainava
Thursday 20 May 2021 Kauno Žalgiris Sūduva Banga Žalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
15:00Kauno Žalgiris - Sūduva
17:00Banga - Žalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Thursday 27 May 2021 Džiugas Telšiai Sūduva Nevėžis Riteriai
15:00Džiugas Telšiai - Sūduva
17:00Nevėžis - Riteriai
Friday 28 May 2021 Žalgiris Kauno Žalgiris Hegelmann Litauen Panevėžys Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
15:00Žalgiris - Kauno Žalgiris
16:00Hegelmann Litauen - Panevėžys
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Saturday 29 May 2021 Dainava Banga
12:00Dainava - Banga
Friday 11 June 2021 Sūduva Žalgiris Banga Hegelmann Litauen Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
15:00Sūduva - Žalgiris
17:00Banga - Hegelmann Litauen
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Saturday 12 June 2021 Kauno Žalgiris Dainava Nevėžis Panevėžys Riteriai Džiugas Telšiai
12:00Kauno Žalgiris - Dainava
14:00Nevėžis - Panevėžys
16:00Riteriai - Džiugas Telšiai
Tuesday 15 June 2021 Riteriai Banga Vilniaus Sportimos maniežas (Vilnius)
15:00Riteriai - Banga
Vilniaus Sportimos maniežas - Vilnius
Friday 18 June 2021 Džiugas Telšiai Žalgiris Nevėžis Banga
15:00Džiugas Telšiai - Žalgiris
17:00Nevėžis - Banga
Saturday 19 June 2021 Hegelmann Litauen Kauno Žalgiris Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Dainava Sūduva
14:00Hegelmann Litauen - Kauno Žalgiris
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
16:00Dainava - Sūduva
Sunday 20 June 2021 Panevėžys Riteriai
14:00Panevėžys - Riteriai