A Lyga
2021

Sunday 24 October 2021 Dainava Džiugas Telšiai Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
14:00Dainava - Džiugas Telšiai
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Wednesday 27 October 2021 Kauno Zalgiris Panevezys LFF Kauno treniruočių centras (Kaunas) Zalgiris Suduva Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Kauno Zalgiris - Panevezys
LFF Kauno treniruočių centras - Kaunas
17:00Zalgiris - Suduva
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Friday 29 October 2021 Riteriai Banga Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai - Banga
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 30 October 2021 Nevėžis Suduva Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Zalgiris Hegelmann Litauen Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
10:00Nevėžis - Suduva
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
16:00Zalgiris - Hegelmann Litauen
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 31 October 2021 Kauno Zalgiris Dainava LFF Kauno treniruočių centras (Kaunas) Panevezys Džiugas Telšiai Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
11:00Kauno Zalgiris - Dainava
LFF Kauno treniruočių centras - Kaunas
13:00Panevezys - Džiugas Telšiai
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Wednesday 3 November 2021 Suduva Zalgiris Hikvision arena (Marijampolė)
16:00Suduva - Zalgiris
Hikvision arena - Marijampolė
Friday 5 November 2021 Riteriai Panevezys Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:00Riteriai - Panevezys
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 6 November 2021 Džiugas Telšiai Kauno Zalgiris Telšių centrinis stadionas (Telšiai) Banga Nevėžis Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
11:00Džiugas Telšiai - Kauno Zalgiris
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
13:00Banga - Nevėžis
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Sunday 7 November 2021 Hegelmann Litauen Suduva LFF Kauno treniruočių centras (Kaunas) Dainava Zalgiris Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
11:00Hegelmann Litauen - Suduva
LFF Kauno treniruočių centras - Kaunas
13:00Dainava - Zalgiris
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Friday 19 November 2021 Žalgiris Kauno Žalgiris Banga Dainava
16:00Žalgiris - Kauno Žalgiris
17:00Banga - Dainava
Saturday 20 November 2021 Panevėžys Nevėžis Sūduva Džiugas Telšiai Hegelmann Litauen Riteriai
13:00Panevėžys - Nevėžis
15:00Sūduva - Džiugas Telšiai
17:00Hegelmann Litauen - Riteriai
Wednesday 24 November 2021 Kauno Žalgiris Banga Nevėžis Riteriai Sūduva Dainava Zalgiris Panevezys Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:30Kauno Žalgiris - Banga
16:30Nevėžis - Riteriai
16:30Sūduva - Dainava
17:00Zalgiris - Panevezys
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 28 November 2021 Panevezys Hegelmann Litauen Aukštaitija stadionas (Panevėžys) Zalgiris Džiugas Telšiai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
13:00Panevezys - Hegelmann Litauen
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
15:00Zalgiris - Džiugas Telšiai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius