A Lyga
2021

Sunday 24 October 2021 Dainava Džiugas Telšiai Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
14:00Dainava 3 - 2 Džiugas Telšiai
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Wednesday 20 October 2021 Kauno Zalgiris Džiugas Telšiai LFF Kauno treniruočių centras (Kaunas)
15:00Kauno Zalgiris 0 - 1 Džiugas Telšiai
LFF Kauno treniruočių centras - Kaunas
Monday 18 October 2021 Nevėžis Zalgiris Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai)
14:00Nevėžis 1 - 3 Zalgiris
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
Sunday 17 October 2021 Banga Panevezys Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
12:00Banga 2 - 1 Panevezys
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Saturday 16 October 2021 Džiugas Telšiai Dainava Telšių centrinis stadionas (Telšiai) Hegelmann Litauen Kauno Zalgiris LFF Kauno treniruočių centras (Kaunas)
12:00Džiugas Telšiai 1 - 1 Dainava
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
10:00Hegelmann Litauen 1 - 2 Kauno Zalgiris
LFF Kauno treniruočių centras - Kaunas
Friday 15 October 2021 Suduva Riteriai Hikvision arena (Marijampolė)
15:00Suduva 1 - 1 Riteriai
Hikvision arena - Marijampolė
Thursday 14 October 2021 Zalgiris Nevėžis Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:00Zalgiris 6 - 0 Nevėžis
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 3 October 2021 Banga Zalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Panevezys Suduva Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
12:00Banga 0 - 3 Zalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
10:00Panevezys 1 - 1 Suduva
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Saturday 2 October 2021 Dainava Hegelmann Litauen Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus) Nevėžis Džiugas Telšiai Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai)
12:00Dainava 1 - 1 Hegelmann Litauen
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
10:00Nevėžis 1 - 1 Džiugas Telšiai
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
Friday 1 October 2021 Riteriai Kauno Zalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai 0 - 0 Kauno Zalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 26 September 2021 Suduva Banga Hikvision arena (Marijampolė) Hegelmann Litauen Džiugas Telšiai Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
12:00Suduva 4 - 0 Banga
Hikvision arena - Marijampolė
10:00Hegelmann Litauen 1 - 1 Džiugas Telšiai
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Saturday 25 September 2021 Zalgiris Riteriai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Kauno Zalgiris Nevėžis SM Tauras Stadionas (Kaunas)
16:00Zalgiris 1 - 1 Riteriai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
10:00Kauno Zalgiris 2 - 0 Nevėžis
SM Tauras Stadionas - Kaunas
Friday 24 September 2021 Panevezys Dainava Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
15:00Panevezys 0 - 0 Dainava
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Sunday 19 September 2021 Riteriai Nevėžis Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Hegelmann Litauen Panevezys Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
12:00Riteriai 4 - 0 Nevėžis
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
10:00Hegelmann Litauen 1 - 0 Panevezys
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Saturday 18 September 2021 Banga Kauno Zalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Džiugas Telšiai Zalgiris Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
14:00Banga 2 - 3 Kauno Zalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
12:00Džiugas Telšiai 2 - 1 Zalgiris
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Friday 17 September 2021 Dainava Suduva Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
15:00Dainava 1 - 2 Suduva
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Wednesday 15 September 2021 Panevezys Zalgiris Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
16:00Panevezys 1 - 1 Zalgiris
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Sunday 12 September 2021 Kauno Zalgiris Zalgiris SM Tauras Stadionas (Kaunas) Dainava Banga Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
16:00Kauno Zalgiris 0 - 2 Zalgiris
SM Tauras Stadionas - Kaunas
14:00Dainava 3 - 1 Banga
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Saturday 11 September 2021 Nevėžis Panevezys Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Džiugas Telšiai Suduva Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
16:00Nevėžis 1 - 3 Panevezys
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
12:00Džiugas Telšiai 2 - 3 Suduva
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Friday 10 September 2021 Riteriai Hegelmann Litauen Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai 0 - 0 Hegelmann Litauen
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 29 August 2021 Dainava Zalgiris Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus) Panevezys Riteriai Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
16:00Dainava 2 - 4 Zalgiris
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
14:00Panevezys 0 - 2 Riteriai
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Saturday 28 August 2021 Nevėžis Banga Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai)
14:00Nevėžis 0 - 3 Banga
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
Friday 27 August 2021 Suduva Hegelmann Litauen Hikvision arena (Marijampolė)
15:00Suduva 1 - 2 Hegelmann Litauen
Hikvision arena - Marijampolė
Wednesday 25 August 2021 Panevezys Kauno Zalgiris Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
15:00Panevezys 4 - 0 Kauno Zalgiris
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Sunday 22 August 2021 Suduva Nevėžis Hikvision arena (Marijampolė) Hegelmann Litauen Zalgiris Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
16:00Suduva 2 - 0 Nevėžis
Hikvision arena - Marijampolė
14:00Hegelmann Litauen 1 - 1 Zalgiris
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Saturday 21 August 2021 Banga Riteriai Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Džiugas Telšiai Panevezys Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
14:00Banga 1 - 1 Riteriai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
12:00Džiugas Telšiai 2 - 2 Panevezys
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Friday 20 August 2021 Dainava Kauno Zalgiris Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
15:00Dainava 0 - 1 Kauno Zalgiris
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Sunday 15 August 2021 Kauno Zalgiris Hegelmann Litauen SM Tauras Stadionas (Kaunas) Riteriai Suduva Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
14:00Kauno Zalgiris 2 - 1 Hegelmann Litauen
SM Tauras Stadionas - Kaunas
10:00Riteriai 1 - 3 Suduva
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Friday 13 August 2021 Panevezys Banga Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
15:00Panevezys 3 - 1 Banga
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Wednesday 11 August 2021 Suduva Kauno Zalgiris Hikvision arena (Marijampolė)
16:00Suduva 2 - 0 Kauno Zalgiris
Hikvision arena - Marijampolė
Monday 9 August 2021 Zalgiris Banga Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:00Zalgiris 3 - 0 Banga
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 7 August 2021 Suduva Panevezys Hikvision arena (Marijampolė) Hegelmann Litauen Dainava Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
16:00Suduva 3 - 0 Panevezys
Hikvision arena - Marijampolė
14:00Hegelmann Litauen 1 - 1 Dainava
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Friday 6 August 2021 Kauno Zalgiris Riteriai SM Tauras Stadionas (Kaunas) Džiugas Telšiai Nevėžis Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
17:00Kauno Zalgiris 1 - 1 Riteriai
SM Tauras Stadionas - Kaunas
15:00Džiugas Telšiai 2 - 0 Nevėžis
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Monday 2 August 2021 Kauno Zalgiris Suduva SM Tauras Stadionas (Kaunas)
16:00Kauno Zalgiris 3 - 3 Suduva
SM Tauras Stadionas - Kaunas
Sunday 1 August 2021 Riteriai Dainava Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
14:00Riteriai 2 - 1 Dainava
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 31 July 2021 Nevėžis Hegelmann Litauen Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai)
14:00Nevėžis 0 - 6 Hegelmann Litauen
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
Friday 30 July 2021 Banga Džiugas Telšiai Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
15:00Banga 2 - 1 Džiugas Telšiai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Sunday 25 July 2021 Nevėžis Dainava Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai)
16:00Nevėžis 0 - 1 Dainava
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
Friday 23 July 2021 Banga Hegelmann Litauen Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Riteriai Džiugas Telšiai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
17:00Banga 1 - 4 Hegelmann Litauen
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Riteriai 3 - 2 Džiugas Telšiai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Monday 19 July 2021 Dainava Riteriai Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
17:00Dainava 2 - 1 Riteriai
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Saturday 17 July 2021 Hegelmann Litauen Nevėžis Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
16:00Hegelmann Litauen 2 - 0 Nevėžis
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Friday 16 July 2021 Džiugas Telšiai Banga Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
15:00Džiugas Telšiai 1 - 1 Banga
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Sunday 11 July 2021 Hegelmann Litauen Banga Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
16:00Hegelmann Litauen 4 - 1 Banga
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Saturday 10 July 2021 Džiugas Telšiai Riteriai Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
16:00Džiugas Telšiai 2 - 0 Riteriai
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Friday 9 July 2021 Dainava Nevėžis Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
15:00Dainava 1 - 1 Nevėžis
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Saturday 3 July 2021 Džiugas Telšiai Hegelmann Litauen Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
14:00Džiugas Telšiai 2 - 1 Hegelmann Litauen
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Friday 2 July 2021 Banga Sūduva Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Nevėžis Kauno Žalgiris Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Riteriai Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
17:00Banga 0 - 2 Sūduva
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
17:00Nevėžis 1 - 1 Kauno Žalgiris
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Riteriai 0 - 0 Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Thursday 1 July 2021 Dainava Panevėžys Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
16:00Dainava 1 - 2 Panevėžys
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Sunday 27 June 2021 Banga Džiugas Telšiai Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Žalgiris Nevėžis Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
14:00Banga 1 - 0 Džiugas Telšiai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
12:00Žalgiris 2 - 0 Nevėžis
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 26 June 2021 Kauno Žalgiris Panevėžys SM Tauras Stadionas (Kaunas) Dainava Hegelmann Litauen Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
14:00Kauno Žalgiris 1 - 2 Panevėžys
SM Tauras Stadionas - Kaunas
12:00Dainava 1 - 2 Hegelmann Litauen
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Friday 25 June 2021 Riteriai Sūduva Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai 1 - 1 Sūduva
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 20 June 2021 Kauno Žalgiris Hegelmann Litauen SM Tauras Stadionas (Kaunas) Panevėžys Riteriai Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
16:00Kauno Žalgiris 2 - 2 Hegelmann Litauen
SM Tauras Stadionas - Kaunas
14:00Panevėžys 1 - 1 Riteriai
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Saturday 19 June 2021 Dainava Sūduva Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
16:00Dainava 1 - 1 Sūduva
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Friday 18 June 2021 Nevėžis Banga Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Džiugas Telšiai Žalgiris Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
17:00Nevėžis 0 - 2 Banga
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Džiugas Telšiai 0 - 3 Žalgiris
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Tuesday 15 June 2021 Riteriai Banga Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai 3 - 0 Banga
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 12 June 2021 Riteriai Džiugas Telšiai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Nevėžis Panevėžys Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Kauno Žalgiris Dainava SM Tauras Stadionas (Kaunas)
16:00Riteriai 1 - 1 Džiugas Telšiai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
14:00Nevėžis 0 - 1 Panevėžys
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
12:00Kauno Žalgiris 1 - 0 Dainava
SM Tauras Stadionas - Kaunas
Friday 11 June 2021 Banga Hegelmann Litauen Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Sūduva Žalgiris Hikvision arena (Marijampolė)
17:00Banga 0 - 2 Hegelmann Litauen
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Sūduva 0 - 2 Žalgiris
Hikvision arena - Marijampolė
Saturday 29 May 2021 Dainava Banga Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus)
12:00Dainava 3 - 1 Banga
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
Friday 28 May 2021 Hegelmann Litauen Panevėžys Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Žalgiris Kauno Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:00Hegelmann Litauen 0 - 0 Panevėžys
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
15:00Žalgiris 2 - 2 Kauno Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Thursday 27 May 2021 Nevėžis Riteriai Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Džiugas Telšiai Sūduva Telšių centrinis stadionas (Telšiai)
17:00Nevėžis 0 - 0 Riteriai
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Džiugas Telšiai 2 - 1 Sūduva
Telšių centrinis stadionas - Telšiai
Thursday 20 May 2021 Banga Žalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Kauno Žalgiris Sūduva SM Tauras Stadionas (Kaunas)
17:00Banga 1 - 3 Žalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Kauno Žalgiris 1 - 0 Sūduva
SM Tauras Stadionas - Kaunas
Wednesday 19 May 2021 Panevėžys Dainava Aukštaitija stadionas (Panevėžys) Nevėžis Džiugas Telšiai Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Riteriai Hegelmann Litauen Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
17:00Panevėžys 3 - 0 Dainava
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
16:00Nevėžis 2 - 1 Džiugas Telšiai
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Riteriai 1 - 3 Hegelmann Litauen
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Sunday 16 May 2021 Sūduva Banga Hikvision arena (Marijampolė)
12:00Sūduva 4 - 0 Banga
Hikvision arena - Marijampolė
Saturday 15 May 2021 Kauno Žalgiris Džiugas Telšiai SM Tauras Stadionas (Kaunas)
10:00Kauno Žalgiris 1 - 0 Džiugas Telšiai
SM Tauras Stadionas - Kaunas
Friday 14 May 2021 Dainava Riteriai Alytaus m. centrinis stadionas (Alytus) Nevėžis Hegelmann Litauen Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Žalgiris Panevėžys Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
17:00Dainava 1 - 1 Riteriai
Alytaus m. centrinis stadionas - Alytus
16:00Nevėžis 0 - 1 Hegelmann Litauen
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Žalgiris 1 - 0 Panevėžys
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Tuesday 11 May 2021 Panevėžys Žalgiris Aukštaitija stadionas (Panevėžys)
15:00Panevėžys 0 - 2 Žalgiris
Aukštaitija stadionas - Panevėžys
Sunday 9 May 2021 Nevėžis Sūduva Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Riteriai Kauno Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
16:00Nevėžis 0 - 2 Sūduva
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
10:00Riteriai 1 - 2 Kauno Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 8 May 2021 Džiugas Telšiai Dainava Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai) Hegelmann Litauen Žalgiris Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
12:00Džiugas Telšiai 2 - 3 Dainava
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
10:00Hegelmann Litauen 2 - 1 Žalgiris
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Friday 7 May 2021 Banga Panevėžys Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
15:00Banga 2 - 2 Panevėžys
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Wednesday 5 May 2021 Sūduva Riteriai Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
15:00Sūduva 2 - 0 Riteriai
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Tuesday 4 May 2021 Nevėžis Žalgiris Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Hegelmann Litauen Dainava Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
17:00Nevėžis 0 - 3 Žalgiris
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
15:00Hegelmann Litauen 0 - 1 Dainava
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Monday 3 May 2021 Panevėžys Kauno Žalgiris Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys) Džiugas Telšiai Banga Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
15:00Panevėžys 2 - 1 Kauno Žalgiris
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
14:00Džiugas Telšiai 1 - 1 Banga
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Friday 30 April 2021 Žalgiris Dainava Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Hegelmann Litauen Sūduva Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
15:00Žalgiris 5 - 1 Dainava
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
14:00Hegelmann Litauen 0 - 1 Sūduva
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Thursday 29 April 2021 Banga Riteriai Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Nevėžis Kauno Žalgiris Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Džiugas Telšiai Panevėžys Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
16:00Banga 0 - 2 Riteriai
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Nevėžis 1 - 2 Kauno Žalgiris
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
14:00Džiugas Telšiai 0 - 2 Panevėžys
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Sunday 25 April 2021 Panevėžys Sūduva Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys) Banga Kauno Žalgiris Gargždų miesto stadionas (Gargždai)
12:00Panevėžys 0 - 0 Sūduva
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
10:00Banga 1 - 5 Kauno Žalgiris
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
Saturday 24 April 2021 Nevėžis Dainava Kėdainių miesto stadionas (Kėdainiai) Hegelmann Litauen Džiugas Telšiai Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
16:00Nevėžis 0 - 1 Dainava
Kėdainių miesto stadionas - Kėdainiai
14:00Hegelmann Litauen 1 - 1 Džiugas Telšiai
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Friday 23 April 2021 Riteriai Žalgiris Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
15:00Riteriai 1 - 1 Žalgiris
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Wednesday 21 April 2021 Banga Nevėžis Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Hegelmann Litauen Kauno Žalgiris Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
17:00Banga 5 - 2 Nevėžis
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Hegelmann Litauen 2 - 3 Kauno Žalgiris
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Tuesday 20 April 2021 Riteriai Panevėžys Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Sūduva Dainava Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė) Žalgiris Džiugas Telšiai Vilniaus LFF stadionas (Vilnius)
18:00Riteriai 2 - 0 Panevėžys
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
16:00Sūduva 3 - 1 Dainava
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
14:00Žalgiris 2 - 2 Džiugas Telšiai
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
Saturday 17 April 2021 Hegelmann Litauen Banga Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Panevėžys Nevėžis Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys)
12:00Hegelmann Litauen 0 - 1 Banga
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
10:00Panevėžys 4 - 2 Nevėžis
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
Friday 16 April 2021 Dainava Kauno Žalgiris Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė) Žalgiris Sūduva Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Džiugas Telšiai Riteriai Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
17:00Dainava 0 - 1 Kauno Žalgiris
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
15:00Žalgiris 1 - 2 Sūduva
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
14:00Džiugas Telšiai 1 - 4 Riteriai
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Tuesday 13 April 2021 Banga Dainava Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Panevėžys Hegelmann Litauen Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys)
16:00Banga 2 - 0 Dainava
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
14:00Panevėžys 2 - 2 Hegelmann Litauen
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
Monday 12 April 2021 Riteriai Nevėžis Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Sūduva Džiugas Telšiai Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
17:00Riteriai 4 - 0 Nevėžis
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
15:00Sūduva 2 - 1 Džiugas Telšiai
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Sunday 11 April 2021 Kauno Žalgiris Žalgiris Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
12:00Kauno Žalgiris 0 - 1 Žalgiris
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Friday 9 April 2021 Dainava Panevėžys Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
15:00Dainava 1 - 3 Panevėžys
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Thursday 8 April 2021 Hegelmann Litauen Riteriai Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas) Džiugas Telšiai Nevėžis Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
15:00Hegelmann Litauen 2 - 0 Riteriai
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
14:00Džiugas Telšiai 3 - 0 Nevėžis
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Wednesday 7 April 2021 Žalgiris Banga Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Sūduva Kauno Žalgiris Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
17:00Žalgiris 2 - 0 Banga
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
15:00Sūduva 2 - 1 Kauno Žalgiris
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Saturday 3 April 2021 Džiugas Telšiai Kauno Žalgiris Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
13:00Džiugas Telšiai 1 - 1 Kauno Žalgiris
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Friday 2 April 2021 Banga Sūduva Gargždų miesto stadionas (Gargždai) Riteriai Dainava Vilniaus LFF stadionas (Vilnius) Hegelmann Litauen Nevėžis Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (Kaunas)
17:00Banga 1 - 2 Sūduva
Gargždų miesto stadionas - Gargždai
15:00Riteriai 2 - 2 Dainava
Vilniaus LFF stadionas - Vilnius
14:00Hegelmann Litauen 2 - 0 Nevėžis
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas - Kaunas
Sunday 21 March 2021 Dainava Džiugas Telšiai Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
13:00Dainava 1 - 1 Džiugas Telšiai
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Saturday 20 March 2021 Žalgiris Hegelmann Litauen Vilniaus Sportimos maniežas (Vilnius) Panevėžys Banga Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys) Kauno Žalgiris Riteriai Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
17:00Žalgiris 2 - 0 Hegelmann Litauen
Vilniaus Sportimos maniežas - Vilnius
13:00Panevėžys 4 - 2 Banga
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
11:00Kauno Žalgiris 2 - 1 Riteriai
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Friday 19 March 2021 Sūduva Nevėžis Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
16:00Sūduva 1 - 0 Nevėžis
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Tuesday 16 March 2021 Žalgiris Riteriai Vilniaus Sportimos maniežas (Vilnius)
15:00Žalgiris 2 - 0 Riteriai
Vilniaus Sportimos maniežas - Vilnius
Sunday 14 March 2021 Panevėžys Džiugas Telšiai Žemynos progimnazijos stadionas (Panevėžys) Kauno Žalgiris Nevėžis Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
13:00Panevėžys 1 - 0 Džiugas Telšiai
Žemynos progimnazijos stadionas - Panevėžys
11:00Kauno Žalgiris 5 - 0 Nevėžis
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Saturday 13 March 2021 Žalgiris Dainava Vilniaus Sportimos maniežas (Vilnius)
13:00Žalgiris 2 - 2 Dainava
Vilniaus Sportimos maniežas - Vilnius
Friday 12 March 2021 Sūduva Hegelmann Litauen Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
16:00Sūduva 2 - 0 Hegelmann Litauen
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Sunday 7 March 2021 Sūduva Panevėžys Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
13:00Sūduva 0 - 1 Panevėžys
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
Saturday 6 March 2021 Dainava Nevėžis Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė) Džiugas Telšiai Hegelmann Litauen Telšių dirbtinės dangos stadionas (Telšiai)
13:00Dainava 0 - 2 Nevėžis
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė
11:00Džiugas Telšiai 2 - 1 Hegelmann Litauen
Telšių dirbtinės dangos stadionas - Telšiai
Friday 5 March 2021 Kauno Žalgiris Banga Hikvision Football Indoor Arena (Marijampolė)
16:00Kauno Žalgiris 1 - 0 Banga
Hikvision Football Indoor Arena - Marijampolė