KNVB Beker
2020/2021

Monday 26 October 2020 Excelsior Helmond Sport Van Donge & De Roo Stadion (Rotterdam) Go Ahead Eagles NAC Breda De Adelaarshorst (Deventer)
17:45Excelsior - Helmond Sport
Van Donge & De Roo Stadion - Rotterdam
20:00Go Ahead Eagles - NAC Breda
De Adelaarshorst - Deventer
Tuesday 27 October 2020 Twente De Graafschap De Grolsch Veste (Enschede) VVV Den Bosch Covebo Stadion - De Koel - (Venlo) Heerenveen TOP Oss Abe Lenstra Stadion (Heerenveen) Dordrecht Utrecht Riwal Hoogwerkers Stadion (Dordrecht)
17:45Twente - De Graafschap
De Grolsch Veste - Enschede
18:45VVV - Den Bosch
Covebo Stadion - De Koel - Venlo
18:45Heerenveen - TOP Oss
Abe Lenstra Stadion - Heerenveen
20:00Dordrecht - Utrecht
Riwal Hoogwerkers Stadion - Dordrecht
Wednesday 28 October 2020 ADO Den Haag Sparta Rotterdam Cars Jeans Stadion (Den Haag) Emmen Eindhoven De Oude Meerdijk (Emmen) Heracles Telstar Stadion Erve Asito (Almelo) RKC Waalwijk Cambuur Mandemakers Stadion (Waalwijk) Roda JC Fortuna Sittard Parkstad Limburg Stadion (Kerkrade)
17:45ADO Den Haag - Sparta Rotterdam
Cars Jeans Stadion - Den Haag
18:45Emmen - Eindhoven
De Oude Meerdijk - Emmen
18:45Heracles - Telstar
Stadion Erve Asito - Almelo
18:45RKC Waalwijk - Cambuur
Mandemakers Stadion - Waalwijk
20:00Roda JC - Fortuna Sittard
Parkstad Limburg Stadion - Kerkrade
Tuesday 1 December 2020 Scheveningen Almere City Sportpark Houtrust (Den Haag) Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis Sportpark Middelmors (Rijnsburg) Barendrecht Achilles Veen Sportpark De Bongerd veld 1 (Barendrecht) OFC MVV Sportpark OFC (Oostzaan) ODIN '59 Volendam Sportpark Assumburg (Heemskerk) DTS Ede Quick Boys Sportpark Inschoten veld 1 (Ede gld) Staphorst PEC Zwolle Sportpark Het Noorderslag (Staphorst) Sliedrecht IJsselmeervogels De Lockhorst (Sliedrecht)
18:45Scheveningen - Almere City
Sportpark Houtrust - Den Haag
18:45Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
Sportpark Middelmors - Rijnsburg
18:45Barendrecht - Achilles Veen
Sportpark De Bongerd veld 1 - Barendrecht
18:45OFC - MVV
Sportpark OFC - Oostzaan
18:45ODIN '59 - Volendam
Sportpark Assumburg - Heemskerk
18:45DTS Ede - Quick Boys
Sportpark Inschoten veld 1 - Ede gld
18:45Staphorst - PEC Zwolle
Sportpark Het Noorderslag - Staphorst
18:45Sliedrecht - IJsselmeervogels
De Lockhorst - Sliedrecht
Wednesday 2 December 2020 Quick NEC Sportpark Nieuw Hanenburg (Den Haag) TEC Groningen Sportpark De Lok (Tiel) Capelle AFC Sportpark 't Slot (Capelle aan den IJssel) DVS '33 Willem II Sportpark Zuid DVS '33 (Ermelo) Kozakken Boys Harkemase Boys Sportpark De Zwaaier (Werkendam) HHC Vitesse Sportpark de Boshoek (Hardenberg) OSS '20 Katwijk Sportpark De Rusheuvel (Oss) Westlandia SteDoCo Sportpark De Hoge Bomen (Naaldwijk) UNA Groene Ster Sportpark Zeelst (Veldhoven)
18:45Quick - NEC
Sportpark Nieuw Hanenburg - Den Haag
18:45TEC - Groningen
Sportpark De Lok - Tiel
18:45Capelle - AFC
Sportpark 't Slot - Capelle aan den IJssel
18:45DVS '33 - Willem II
Sportpark Zuid DVS '33 - Ermelo
18:45Kozakken Boys - Harkemase Boys
Sportpark De Zwaaier - Werkendam
18:45HHC - Vitesse
Sportpark de Boshoek - Hardenberg
18:45OSS '20 - Katwijk
Sportpark De Rusheuvel - Oss
18:45Westlandia - SteDoCo
Sportpark De Hoge Bomen - Naaldwijk
18:45UNA - Groene Ster
Sportpark Zeelst - Veldhoven