KNVB Beker
2020/2021

Tuesday 13 October 2020 Quick Boys Roda '46 Sportpark Nieuw Zuid (Katwijk)
18:00Quick Boys 5 - 0 Roda '46
Sportpark Nieuw Zuid - Katwijk
Wednesday 7 October 2020 Kozakken Boys DEM Sportpark De Zwaaier (Werkendam) Rijnvogels UNA Sportpark De Kooltuin (Katwijk aan den Rijn) Achilles Veen Gemert Sportpark De Hanen Weide (Veen) DTS Ede GVV Unitas Sportpark Inschoten veld 1 (Ede gld) Excelsior '31 Groene Ster Sportpark De Koerbelt (Rijssen) OFC DOS Kampen Sportpark Oostzanerwerf veld 3-OSV (hoofdveld) (Amsterdam) Koninklijke HFC OSS '20 Sportpark Spanjaardslaan (Haarlem)
18:00Kozakken Boys 1 - 0 DEM
Sportpark De Zwaaier - Werkendam
18:00Rijnvogels 2 - 4 UNA
Sportpark De Kooltuin - Katwijk aan den Rijn
18:00Achilles Veen 2 - 0 Gemert
Sportpark De Hanen Weide - Veen
18:00DTS Ede 3 - 1 GVV Unitas
Sportpark Inschoten veld 1 - Ede gld
18:00Excelsior '31 2 - 3 Groene Ster
Sportpark De Koerbelt - Rijssen
18:00OFC 7 - 1 DOS Kampen
Sportpark Oostzanerwerf veld 3-OSV - hoofdveld - Amsterdam
18:00Koninklijke HFC 0 - 1 OSS '20
Sportpark Spanjaardslaan - Haarlem
Tuesday 6 October 2020 Noordwijk Sliedrecht Sportpark Duinwetering (Noordwijk) Staphorst ASWH Sportpark Het Noorderslag (Staphorst) DOVO DVS '33 Sportpark Panhuis (DOVO) (Veenendaal) Lisse SteDoCo Sportpark Ter Specke (Lisse) HHC GVVV Sportpark de Boshoek (Hardenberg) Sparta Nijkerk Rijnsburgse Boys Sportpark De Ebbenhorst (Nijkerk) De Treffers Barendrecht Sportpark Zuid veld 1 (Groesbeek) Harkemase Boys Flevo Boys Sportpark de Bosk (Harkema) Excelsior Maassluis Ter Leede Sportpark Dijkpolder (Maassluis) Buitenpost Capelle Sportpark De Swadde (Buitenpost) Spakenburg AFC Sportpark De Westmaat (Spakenburg) (Bunschoten) GOES ODIN '59 Sportpark Het Schenge (SSV '65) (Goes)
18:00Noordwijk 2 - 3 Sliedrecht
Sportpark Duinwetering - Noordwijk
18:00Staphorst 5 - 2 ASWH
Sportpark Het Noorderslag - Staphorst
18:00DOVO 0 - 1 DVS '33
Sportpark Panhuis - DOVO - Veenendaal
18:00Lisse 0 - 3 SteDoCo
Sportpark Ter Specke - Lisse
18:00HHC 3 - 2 GVVV
Sportpark de Boshoek - Hardenberg
18:00Sparta Nijkerk 2 - 3 Rijnsburgse Boys
Sportpark De Ebbenhorst - Nijkerk
18:00De Treffers 1 - 2 Barendrecht
Sportpark Zuid veld 1 - Groesbeek
18:00Harkemase Boys 5 - 2 Flevo Boys
Sportpark de Bosk - Harkema
18:00Excelsior Maassluis 4 - 1 Ter Leede
Sportpark Dijkpolder - Maassluis
18:00Buitenpost 1 - 1 Capelle
Sportpark De Swadde - Buitenpost
18:00Spakenburg 0 - 1 AFC
Sportpark De Westmaat - Spakenburg - Bunschoten
17:30GOES 1 - 1 ODIN '59
Sportpark Het Schenge - SSV '65 - Goes
Sunday 30 August 2020 Westlandia Venray Sportpark De Hoge Bomen (Naaldwijk)
12:00Westlandia 4 - 1 Venray
Sportpark De Hoge Bomen - Naaldwijk
Saturday 29 August 2020 SVC '08 Quick Sportpark Oostersportpark (Wassenaar ) Achilles Veen NWC Sportpark De Hanen Weide (Veen) Hoogeveen DOVO Sportpark Bentinckspark Veld 9 (Hoogeveen) AWC ODIN '59 Sportpark De Wijchert (Wijchen) DUNO UNA Sportpark De Waayenberg (Doorwerth) DTS Ede Best Vooruit Sportpark Inschoten veld 1 (Ede gld) DOS Kampen EVV Sportpark De Maten (DOS) (Kampen) Excelsior '31 Susteren Sportpark De Koerbelt (Rijssen) OSS '20 Ajax Amateurs Sportpark De Rusheuvel (Oss) Hollandia Flevo Boys Juliana Sportpark (Hoorn) GOES Sportlust '46 Sportpark Het Schenge (vv GOES) (Goes) Sliedrecht VVSB Sportpark De Lockhorst veld 2 (Sliedrecht) SteDoCo Den Hoorn Sportpark SteDoCo (Hoornaar) AFC II GVV Unitas Sportpark Goed Genoeg (Amsterdam) Staphorst HSC '21 Sportpark Het Noorderslag (Staphorst) Roda '46 ADO '20 Burgemeester Buiningpark (Leusden) Barendrecht Erp Sportpark De Bongerd veld 1 (Barendrecht) Scherpenzeel Groene Ster Sportpark De Bree-O (Scherpenzeel) Lisse Blauw Geel '38 Sportpark Ter Specke (Lisse) DWOW Buitenpost Sportpark De Wilskracht Veld 1 (Wieringerwerf) ACV Gemert Catawiki Sportpark (Assen) Ter Leede Hoogezand Sportpark De Roodemolen (Sassenheim) Harkemase Boys USV Hercules Sportpark De Bosk veld 3 (Harkema) HSV Hoek OFC Sportpark Denoek (Hoek) Rijnvogels JOS Watergraafsmeer Sportpark De Kooltuin (Katwijk aan den Rijn) Capelle Hoogland Sportpark 't Slot (Capelle aan den IJssel) Cluzona Sparta Nijkerk Sportpark De Doelen Veld 2 (Wouw) DVS '33 Dongen Sportpark Zuid DVS '33 (Ermelo) VVOG DEM Sportpark De Strokel (Harderwijk)
16:00SVC '08 1 - 5 Quick
Sportpark Oostersportpark - Wassenaar
16:00Achilles Veen 5 - 0 NWC
Sportpark De Hanen Weide - Veen
15:00Hoogeveen 2 - 2 DOVO
Sportpark Bentinckspark Veld 9 - Hoogeveen
15:00AWC 3 - 4 ODIN '59
Sportpark De Wijchert - Wijchen
15:00DUNO 1 - 3 UNA
Sportpark De Waayenberg - Doorwerth
15:00DTS Ede 4 - 0 Best Vooruit
Sportpark Inschoten veld 1 - Ede gld
15:00DOS Kampen 0 - 0 EVV
Sportpark De Maten - DOS - Kampen
15:00Excelsior '31 3 - 0 Susteren
Sportpark De Koerbelt - Rijssen
15:00OSS '20 5 - 2 Ajax Amateurs
Sportpark De Rusheuvel - Oss
15:00Hollandia 0 - 0 Flevo Boys
Juliana Sportpark - Hoorn
15:00GOES 1 - 0 Sportlust '46
Sportpark Het Schenge - vv GOES - Goes
15:00Sliedrecht 2 - 2 VVSB
Sportpark De Lockhorst veld 2 - Sliedrecht
15:00SteDoCo 10 - 0 Den Hoorn
Sportpark SteDoCo - Hoornaar
15:00AFC II 1 - 2 GVV Unitas
Sportpark Goed Genoeg - Amsterdam
15:00Staphorst 2 - 0 HSC '21
Sportpark Het Noorderslag - Staphorst
15:00Roda '46 1 - 1 ADO '20
Burgemeester Buiningpark - Leusden
15:00Barendrecht 5 - 0 Erp
Sportpark De Bongerd veld 1 - Barendrecht
15:00Scherpenzeel 2 - 3 Groene Ster
Sportpark De Bree-O - Scherpenzeel
15:00Lisse 3 - 0 Blauw Geel '38
Sportpark Ter Specke - Lisse
15:00DWOW 2 - 5 Buitenpost
Sportpark De Wilskracht Veld 1 - Wieringerwerf
15:00ACV 0 - 2 Gemert
Catawiki Sportpark - Assen
13:00Ter Leede 6 - 2 Hoogezand
Sportpark De Roodemolen - Sassenheim
13:00Harkemase Boys 6 - 0 USV Hercules
Sportpark De Bosk veld 3 - Harkema
13:00HSV Hoek 1 - 3 OFC
Sportpark Denoek - Hoek
12:30Rijnvogels 1 - 1 JOS Watergraafsmeer
Sportpark De Kooltuin - Katwijk aan den Rijn
12:30Capelle 4 - 0 Hoogland
Sportpark 't Slot - Capelle aan den IJssel
12:30Cluzona 0 - 4 Sparta Nijkerk
Sportpark De Doelen Veld 2 - Wouw
12:30DVS '33 3 - 1 Dongen
Sportpark Zuid DVS '33 - Ermelo
12:30VVOG 0 - 2 DEM
Sportpark De Strokel - Harderwijk