Liga I
2021/2022

Monday 25 October 2021 Academica Clinceni UTA Arad Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) CFR Cluj Sepsi Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca)
14:30Academica Clinceni - UTA Arad
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
17:30CFR Cluj - Sepsi
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
Thursday 4 November 2021 FCV Farul Constanţa FCSB Stadionul Central (Ovidiu)
18:30FCV Farul Constanţa - FCSB
Stadionul Central - Ovidiu
Friday 29 October 2021 Botoşani FCV Farul Constanţa Stadionul Municipal (Botoşani)
17:30Botoşani - FCV Farul Constanţa
Stadionul Municipal - Botoşani
Saturday 30 October 2021 Universitatea Craiova Mioveni Complex Sportiv Craiova (Craiova) CFR Cluj Voluntari Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca)
16:00Universitatea Craiova - Mioveni
Complex Sportiv Craiova - Craiova
18:30CFR Cluj - Voluntari
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
Sunday 31 October 2021 Gaz Metan Mediaş Academica Clinceni Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) Sepsi Dinamo Bucureşti Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) FCSB Argeș Arena Naţională (Bucureşti)
13:00Gaz Metan Mediaş - Academica Clinceni
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
15:30Sepsi - Dinamo Bucureşti
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
18:30FCSB - Argeș
Arena Naţională - Bucureşti
Monday 1 November 2021 UTA Arad Chindia Târgovişte Stadionul Francisc von Neuman (Arad) Rapid U Craiova 1948 Stadionul Orăşenesc (Mioveni)
15:30UTA Arad - Chindia Târgovişte
Stadionul Francisc von Neuman - Arad
18:30Rapid - U Craiova 1948
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
Saturday 6 November 2021 Dinamo Bucureşti CFR Cluj Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) U Craiova 1948 Sepsi Complex Sportiv Craiova (Craiova) Academica Clinceni Rapid Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) Chindia Târgovişte Gaz Metan Mediaş Stadionul Municipal Buzău (Buzău) Mioveni UTA Arad Stadionul Orăşenesc (Mioveni) FCV Farul Constanţa Universitatea Craiova Stadionul Central (Ovidiu) Argeș Botoşani Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) Voluntari FCSB Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - CFR Cluj
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBAU Craiova 1948 - Sepsi
Complex Sportiv Craiova - Craiova
TBAAcademica Clinceni - Rapid
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBAChindia Târgovişte - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Municipal Buzău - Buzău
TBAMioveni - UTA Arad
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAFCV Farul Constanţa - Universitatea Craiova
Stadionul Central - Ovidiu
TBAArgeș - Botoşani
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAVoluntari - FCSB
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 20 November 2021 Voluntari Dinamo Bucureşti Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari) U Craiova 1948 CFR Cluj Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Academica Clinceni Sepsi Stadionul Clinceni (Clinceni) Chindia Târgovişte Rapid Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Mioveni Gaz Metan Mediaş Stadionul Orăşenesc (Mioveni) Farul Constanţa 1920 UTA Arad Stadionul Farul (Constanța) Argeș Universitatea Craiova Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) FCSB Botoşani Arena Naţională (Bucureşti)
TBAVoluntari - Dinamo Bucureşti
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
TBAU Craiova 1948 - CFR Cluj
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAAcademica Clinceni - Sepsi
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBAChindia Târgovişte - Rapid
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAMioveni - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAFarul Constanţa 1920 - UTA Arad
Stadionul Farul - Constanța
TBAArgeș - Universitatea Craiova
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAFCSB - Botoşani
Arena Naţională - Bucureşti
Saturday 27 November 2021 Dinamo Bucureşti U Craiova 1948 Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) CFR Cluj Academica Clinceni Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Sepsi Chindia Târgovişte Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Rapid Mioveni Rapid Arena (București) Gaz Metan Mediaş Farul Constanţa 1920 Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) UTA Arad Argeș Stadionul Motorul (Arad) Universitatea Craiova FCSB Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Botoşani Voluntari Stadionul Municipal (Botoşani)
TBADinamo Bucureşti - U Craiova 1948
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBACFR Cluj - Academica Clinceni
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBASepsi - Chindia Târgovişte
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBARapid - Mioveni
Rapid Arena - București
TBAGaz Metan Mediaş - Farul Constanţa 1920
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAUTA Arad - Argeș
Stadionul Motorul - Arad
TBAUniversitatea Craiova - FCSB
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBABotoşani - Voluntari
Stadionul Municipal - Botoşani
Saturday 4 December 2021 Academica Clinceni Dinamo Bucureşti Stadionul Clinceni (Clinceni) Chindia Târgovişte CFR Cluj Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Mioveni Sepsi Stadionul Orăşenesc (Mioveni) Farul Constanţa 1920 Rapid Stadionul Farul (Constanța) Argeș Gaz Metan Mediaş Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) FCSB UTA Arad Arena Naţională (Bucureşti) Botoşani Universitatea Craiova Stadionul Municipal (Botoşani) U Craiova 1948 Voluntari Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova)
TBAAcademica Clinceni - Dinamo Bucureşti
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBAChindia Târgovişte - CFR Cluj
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAMioveni - Sepsi
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAFarul Constanţa 1920 - Rapid
Stadionul Farul - Constanța
TBAArgeș - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAFCSB - UTA Arad
Arena Naţională - Bucureşti
TBABotoşani - Universitatea Craiova
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAU Craiova 1948 - Voluntari
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
Saturday 11 December 2021 Dinamo Bucureşti Chindia Târgovişte Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) CFR Cluj Mioveni Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Sepsi Farul Constanţa 1920 Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Rapid Argeș Rapid Arena (București) Gaz Metan Mediaş FCSB Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) UTA Arad Botoşani Stadionul Motorul (Arad) U Craiova 1948 Academica Clinceni Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Voluntari Universitatea Craiova Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - Chindia Târgovişte
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBACFR Cluj - Mioveni
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBASepsi - Farul Constanţa 1920
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBARapid - Argeș
Rapid Arena - București
TBAGaz Metan Mediaş - FCSB
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAUTA Arad - Botoşani
Stadionul Motorul - Arad
TBAU Craiova 1948 - Academica Clinceni
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAVoluntari - Universitatea Craiova
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Tuesday 14 December 2021 Mioveni Dinamo Bucureşti Stadionul Orăşenesc (Mioveni) Farul Constanţa 1920 CFR Cluj Stadionul Farul (Constanța) Argeș Sepsi Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) FCSB Rapid Arena Naţională (Bucureşti) Botoşani Gaz Metan Mediaş Stadionul Municipal (Botoşani) Chindia Târgovişte U Craiova 1948 Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Universitatea Craiova UTA Arad Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Academica Clinceni Voluntari Stadionul Clinceni (Clinceni)
TBAMioveni - Dinamo Bucureşti
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAFarul Constanţa 1920 - CFR Cluj
Stadionul Farul - Constanța
TBAArgeș - Sepsi
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAFCSB - Rapid
Arena Naţională - Bucureşti
TBABotoşani - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAChindia Târgovişte - U Craiova 1948
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAUniversitatea Craiova - UTA Arad
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBAAcademica Clinceni - Voluntari
Stadionul Clinceni - Clinceni
Saturday 18 December 2021 Dinamo Bucureşti Farul Constanţa 1920 Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) CFR Cluj Argeș Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Sepsi FCSB Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Rapid Botoşani Rapid Arena (București) U Craiova 1948 Mioveni Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Gaz Metan Mediaş Universitatea Craiova Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) Academica Clinceni Chindia Târgovişte Stadionul Clinceni (Clinceni) Voluntari UTA Arad Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - Farul Constanţa 1920
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBACFR Cluj - Argeș
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBASepsi - FCSB
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBARapid - Botoşani
Rapid Arena - București
TBAU Craiova 1948 - Mioveni
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAGaz Metan Mediaş - Universitatea Craiova
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAAcademica Clinceni - Chindia Târgovişte
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBAVoluntari - UTA Arad
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 22 January 2022 Argeș Dinamo Bucureşti Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) FCSB CFR Cluj Arena Naţională (Bucureşti) Botoşani Sepsi Stadionul Municipal (Botoşani) Farul Constanţa 1920 U Craiova 1948 Stadionul Farul (Constanța) Universitatea Craiova Rapid Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Mioveni Academica Clinceni Stadionul Orăşenesc (Mioveni) UTA Arad Gaz Metan Mediaş Stadionul Motorul (Arad) Chindia Târgovişte Voluntari Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte)
TBAArgeș - Dinamo Bucureşti
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAFCSB - CFR Cluj
Arena Naţională - Bucureşti
TBABotoşani - Sepsi
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAFarul Constanţa 1920 - U Craiova 1948
Stadionul Farul - Constanța
TBAUniversitatea Craiova - Rapid
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBAMioveni - Academica Clinceni
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAUTA Arad - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Motorul - Arad
TBAChindia Târgovişte - Voluntari
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
Saturday 29 January 2022 Dinamo Bucureşti FCSB Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) CFR Cluj Botoşani Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) U Craiova 1948 Argeș Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Sepsi Universitatea Craiova Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Academica Clinceni Farul Constanţa 1920 Stadionul Clinceni (Clinceni) Rapid UTA Arad Rapid Arena (București) Chindia Târgovişte Mioveni Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Voluntari Gaz Metan Mediaş Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - FCSB
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBACFR Cluj - Botoşani
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBAU Craiova 1948 - Argeș
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBASepsi - Universitatea Craiova
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBAAcademica Clinceni - Farul Constanţa 1920
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBARapid - UTA Arad
Rapid Arena - București
TBAChindia Târgovişte - Mioveni
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAVoluntari - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 5 February 2022 Botoşani Dinamo Bucureşti Stadionul Municipal (Botoşani) FCSB U Craiova 1948 Arena Naţională (Bucureşti) Universitatea Craiova CFR Cluj Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Argeș Academica Clinceni Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) UTA Arad Sepsi Stadionul Motorul (Arad) Farul Constanţa 1920 Chindia Târgovişte Stadionul Farul (Constanța) Gaz Metan Mediaş Rapid Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) Mioveni Voluntari Stadionul Orăşenesc (Mioveni)
TBABotoşani - Dinamo Bucureşti
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAFCSB - U Craiova 1948
Arena Naţională - Bucureşti
TBAUniversitatea Craiova - CFR Cluj
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBAArgeș - Academica Clinceni
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAUTA Arad - Sepsi
Stadionul Motorul - Arad
TBAFarul Constanţa 1920 - Chindia Târgovişte
Stadionul Farul - Constanța
TBAGaz Metan Mediaş - Rapid
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAMioveni - Voluntari
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
Wednesday 9 February 2022 Dinamo Bucureşti Universitatea Craiova Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) U Craiova 1948 Botoşani Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Academica Clinceni FCSB Stadionul Clinceni (Clinceni) CFR Cluj UTA Arad Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Chindia Târgovişte Argeș Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Sepsi Gaz Metan Mediaş Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Mioveni Farul Constanţa 1920 Stadionul Orăşenesc (Mioveni) Voluntari Rapid Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - Universitatea Craiova
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBAU Craiova 1948 - Botoşani
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAAcademica Clinceni - FCSB
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBACFR Cluj - UTA Arad
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBAChindia Târgovişte - Argeș
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBASepsi - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBAMioveni - Farul Constanţa 1920
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAVoluntari - Rapid
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 12 February 2022 UTA Arad Dinamo Bucureşti Stadionul Motorul (Arad) Universitatea Craiova U Craiova 1948 Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Botoşani Academica Clinceni Stadionul Municipal (Botoşani) FCSB Chindia Târgovişte Arena Naţională (Bucureşti) Gaz Metan Mediaş CFR Cluj Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) Argeș Mioveni Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) Rapid Sepsi Rapid Arena (București) Farul Constanţa 1920 Voluntari Stadionul Farul (Constanța)
TBAUTA Arad - Dinamo Bucureşti
Stadionul Motorul - Arad
TBAUniversitatea Craiova - U Craiova 1948
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBABotoşani - Academica Clinceni
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAFCSB - Chindia Târgovişte
Arena Naţională - Bucureşti
TBAGaz Metan Mediaş - CFR Cluj
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAArgeș - Mioveni
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBARapid - Sepsi
Rapid Arena - București
TBAFarul Constanţa 1920 - Voluntari
Stadionul Farul - Constanța
Saturday 19 February 2022 Dinamo Bucureşti Gaz Metan Mediaş Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) U Craiova 1948 UTA Arad Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Academica Clinceni Universitatea Craiova Stadionul Clinceni (Clinceni) Chindia Târgovişte Botoşani Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Mioveni FCSB Stadionul Orăşenesc (Mioveni) CFR Cluj Rapid Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Farul Constanţa 1920 Argeș Stadionul Farul (Constanța) Voluntari Sepsi Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBAU Craiova 1948 - UTA Arad
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAAcademica Clinceni - Universitatea Craiova
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBAChindia Târgovişte - Botoşani
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAMioveni - FCSB
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBACFR Cluj - Rapid
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBAFarul Constanţa 1920 - Argeș
Stadionul Farul - Constanța
TBAVoluntari - Sepsi
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 26 February 2022 Rapid Dinamo Bucureşti Rapid Arena (București) Gaz Metan Mediaş U Craiova 1948 Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) UTA Arad Academica Clinceni Stadionul Motorul (Arad) Universitatea Craiova Chindia Târgovişte Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Botoşani Mioveni Stadionul Municipal (Botoşani) FCSB Farul Constanţa 1920 Arena Naţională (Bucureşti) Sepsi CFR Cluj Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Argeș Voluntari Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti)
TBARapid - Dinamo Bucureşti
Rapid Arena - București
TBAGaz Metan Mediaş - U Craiova 1948
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAUTA Arad - Academica Clinceni
Stadionul Motorul - Arad
TBAUniversitatea Craiova - Chindia Târgovişte
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBABotoşani - Mioveni
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAFCSB - Farul Constanţa 1920
Arena Naţională - Bucureşti
TBASepsi - CFR Cluj
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBAArgeș - Voluntari
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
Tuesday 1 March 2022 Dinamo Bucureşti Sepsi Stadionul Ştefan cel Mare (Bucureşti) U Craiova 1948 Rapid Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova) Academica Clinceni Gaz Metan Mediaş Stadionul Clinceni (Clinceni) Chindia Târgovişte UTA Arad Stadionul Eugen Popescu (Târgovişte) Mioveni Universitatea Craiova Stadionul Orăşenesc (Mioveni) Farul Constanţa 1920 Botoşani Stadionul Farul (Constanța) Argeș FCSB Stadionul Municipal Nicolae Dobrin (Piteşti) Voluntari CFR Cluj Stadionul Anghel Iordănescu (Voluntari)
TBADinamo Bucureşti - Sepsi
Stadionul Ştefan cel Mare - Bucureşti
TBAU Craiova 1948 - Rapid
Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj - Craiova
TBAAcademica Clinceni - Gaz Metan Mediaş
Stadionul Clinceni - Clinceni
TBAChindia Târgovişte - UTA Arad
Stadionul Eugen Popescu - Târgovişte
TBAMioveni - Universitatea Craiova
Stadionul Orăşenesc - Mioveni
TBAFarul Constanţa 1920 - Botoşani
Stadionul Farul - Constanța
TBAArgeș - FCSB
Stadionul Municipal Nicolae Dobrin - Piteşti
TBAVoluntari - CFR Cluj
Stadionul Anghel Iordănescu - Voluntari
Saturday 5 March 2022 CFR Cluj Dinamo Bucureşti Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Cluj-Napoca) Sepsi U Craiova 1948 Stadionul Municipal (Sfântu Gheorghe) Rapid Academica Clinceni Rapid Arena (București) Gaz Metan Mediaş Chindia Târgovişte Stadionul Municipal Gaz Metan (Mediaş) UTA Arad Mioveni Stadionul Motorul (Arad) Universitatea Craiova Farul Constanţa 1920 Stadionul Ion Oblemenco (Craiova) Botoşani Argeș Stadionul Municipal (Botoşani) FCSB Voluntari Arena Naţională (Bucureşti)
TBACFR Cluj - Dinamo Bucureşti
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu - Cluj-Napoca
TBASepsi - U Craiova 1948
Stadionul Municipal - Sfântu Gheorghe
TBARapid - Academica Clinceni
Rapid Arena - București
TBAGaz Metan Mediaş - Chindia Târgovişte
Stadionul Municipal Gaz Metan - Mediaş
TBAUTA Arad - Mioveni
Stadionul Motorul - Arad
TBAUniversitatea Craiova - Farul Constanţa 1920
Stadionul Ion Oblemenco - Craiova
TBABotoşani - Argeș
Stadionul Municipal - Botoşani
TBAFCSB - Voluntari
Arena Naţională - Bucureşti