Super Liga
2021/2022

Sunday 17 October 2021 Spartak Trnava Slovan Bratislava CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava)
15:00Spartak Trnava - Slovan Bratislava
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
Friday 22 October 2021 Sereď Zilina CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava)
15:00Sereď - Zilina
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
Saturday 23 October 2021 Pohronie Spartak Trnava Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Senica Ružomberok OMS Arena (Senica) Zlaté Moravce Trenčín Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce)
16:00Pohronie - Spartak Trnava
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
16:00Senica - Ružomberok
OMS Arena - Senica
16:00Zlaté Moravce - Trenčín
Štadión FC ViOn - Zlaté Moravce
Sunday 24 October 2021 Slovan Bratislava Liptovský Mikuláš Štadión Tehelné pole (Bratislava) DAC 1904 Zemplín Michalovce MOL Aréna (Dunajská Streda)
13:00Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš
Štadión Tehelné pole - Bratislava
15:00DAC 1904 - Zemplín Michalovce
MOL Aréna - Dunajská Streda
Friday 29 October 2021 Spartak Trnava Senica CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava)
15:00Spartak Trnava - Senica
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
Saturday 30 October 2021 Ružomberok Sereď Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Zemplín Michalovce Pohronie Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Liptovský Mikuláš DAC 1904 Futbalový štadion NTC Poprad (Poprad) Zilina Zlaté Moravce Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00Ružomberok - Sereď
Futbalový štadión MFK Ružomberok - Ružomberok
16:00Zemplín Michalovce - Pohronie
Futbalový štadión MFK Zemplín - Michalovce
16:00Liptovský Mikuláš - DAC 1904
Futbalový štadion NTC Poprad - Poprad
16:00Zilina - Zlaté Moravce
Štadión Pod Dubňom - Žilina
Sunday 31 October 2021 Trenčín Slovan Bratislava Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín)
16:00Trenčín - Slovan Bratislava
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
Friday 5 November 2021 Trenčín Zemplín Michalovce Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín)
16:00Trenčín - Zemplín Michalovce
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
Saturday 6 November 2021 Pohronie Zilina Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) DAC 1904 Sereď MOL Aréna (Dunajská Streda) Senica Zlaté Moravce OMS Arena (Senica)
14:00Pohronie - Zilina
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
14:00DAC 1904 - Sereď
MOL Aréna - Dunajská Streda
14:00Senica - Zlaté Moravce
OMS Arena - Senica
Sunday 7 November 2021 Slovan Bratislava Ružomberok Štadión Tehelné pole (Bratislava) Liptovský Mikuláš Spartak Trnava Štadión pri Belej Liptovský Hrádok (Liptovský Hrádok)
14:00Slovan Bratislava - Ružomberok
Štadión Tehelné pole - Bratislava
16:00Liptovský Mikuláš - Spartak Trnava
Štadión pri Belej Liptovský Hrádok - Liptovský Hrádok
Saturday 20 November 2021 Ružomberok Trenčín Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Žilina Liptovský Mikuláš Štadión Pod Dubňom (Žilina) Sereď Pohronie Štadión Sereď (Sereď) Zlaté Moravce Spartak Trnava Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce) Zemplín Michalovce Slovan Bratislava Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) DAC Senica MOL Aréna (Dunajská Streda)
14:00Ružomberok - Trenčín
Futbalový štadión MFK Ružomberok - Ružomberok
14:00Žilina - Liptovský Mikuláš
Štadión Pod Dubňom - Žilina
14:00Sereď - Pohronie
Štadión Sereď - Sereď
14:00Zlaté Moravce - Spartak Trnava
Štadión FC ViOn - Zlaté Moravce
14:00Zemplín Michalovce - Slovan Bratislava
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
14:00DAC - Senica
MOL Aréna - Dunajská Streda
Saturday 27 November 2021 Pohronie Zlaté Moravce Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Senica Žilina OMS Arena (Senica) Trenčín DAC Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín) Spartak Trnava Ružomberok CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava) Liptovský Mikuláš Zemplín Michalovce
14:00Pohronie - Zlaté Moravce
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
14:00Senica - Žilina
OMS Arena - Senica
14:00Trenčín - DAC
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
14:00Spartak Trnava - Ružomberok
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
14:00Liptovský Mikuláš - Zemplín Michalovce
Sunday 28 November 2021 Slovan Bratislava Sereď Štadión Tehelné pole (Bratislava)
14:00Slovan Bratislava - Sereď
Štadión Tehelné pole - Bratislava
Saturday 4 December 2021 Žilina Spartak Trnava Štadión Pod Dubňom (Žilina) DAC Pohronie MOL Aréna (Dunajská Streda) Sereď Trenčín Štadión Sereď (Sereď) Zemplín Michalovce Ružomberok Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Zlaté Moravce Slovan Bratislava Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce) Senica Liptovský Mikuláš OMS Arena (Senica)
14:00Žilina - Spartak Trnava
Štadión Pod Dubňom - Žilina
14:00DAC - Pohronie
MOL Aréna - Dunajská Streda
14:00Sereď - Trenčín
Štadión Sereď - Sereď
14:00Zemplín Michalovce - Ružomberok
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
14:00Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
Štadión FC ViOn - Zlaté Moravce
14:00Senica - Liptovský Mikuláš
OMS Arena - Senica
Saturday 11 December 2021 Liptovský Mikuláš Sereď Spartak Trnava Zemplín Michalovce CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava) Pohronie Senica Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Trenčín Žilina Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín) Ružomberok Zlaté Moravce Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
14:00Liptovský Mikuláš - Sereď
14:00Spartak Trnava - Zemplín Michalovce
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
14:00Pohronie - Senica
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
14:00Trenčín - Žilina
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
14:00Ružomberok - Zlaté Moravce
Futbalový štadión MFK Ružomberok - Ružomberok
Sunday 12 December 2021 Slovan Bratislava DAC 1904 Štadión Tehelné pole (Bratislava)
14:00Slovan Bratislava - DAC 1904
Štadión Tehelné pole - Bratislava
Saturday 18 December 2021 Žilina Slovan Bratislava Štadión Pod Dubňom (Žilina) Sereď Spartak Trnava Štadión Sereď (Sereď) Pohronie Liptovský Mikuláš Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Senica Trenčín OMS Arena (Senica) Zlaté Moravce Zemplín Michalovce Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce) DAC Ružomberok MOL Aréna (Dunajská Streda)
14:00Žilina - Slovan Bratislava
Štadión Pod Dubňom - Žilina
14:00Sereď - Spartak Trnava
Štadión Sereď - Sereď
14:00Pohronie - Liptovský Mikuláš
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
14:00Senica - Trenčín
OMS Arena - Senica
14:00Zlaté Moravce - Zemplín Michalovce
Štadión FC ViOn - Zlaté Moravce
14:00DAC - Ružomberok
MOL Aréna - Dunajská Streda
Saturday 12 February 2022 Slovan Bratislava Senica Štadión Tehelné pole (Bratislava) Trenčín Pohronie Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín) Liptovský Mikuláš Zlaté Moravce Zemplín Michalovce Sereď Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Spartak Trnava DAC CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava) Ružomberok Žilina Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
14:00Slovan Bratislava - Senica
Štadión Tehelné pole - Bratislava
14:00Trenčín - Pohronie
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
14:00Liptovský Mikuláš - Zlaté Moravce
14:00Zemplín Michalovce - Sereď
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
14:00Spartak Trnava - DAC
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
14:00Ružomberok - Žilina
Futbalový štadión MFK Ružomberok - Ružomberok
Saturday 19 February 2022 Pohronie Slovan Bratislava Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Spartak Trnava Trenčín CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského (Trnava) Senica Sereď OMS Arena (Senica) Zlaté Moravce DAC Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce) Liptovský Mikuláš Ružomberok Žilina Zemplín Michalovce Štadión Pod Dubňom (Žilina)
14:00Pohronie - Slovan Bratislava
Futbalový štadión Žiar nad Hronom - Žiar nad Hronom
14:00Spartak Trnava - Trenčín
CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského - Trnava
14:00Senica - Sereď
OMS Arena - Senica
14:00Zlaté Moravce - DAC
Štadión FC ViOn - Zlaté Moravce
14:00Liptovský Mikuláš - Ružomberok
14:00Žilina - Zemplín Michalovce
Štadión Pod Dubňom - Žilina
Saturday 26 February 2022 DAC Žilina MOL Aréna (Dunajská Streda) Trenčín Liptovský Mikuláš Mestský futbalový štadión Na Sihoti (Trenčín) Zemplín Michalovce Senica Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty (Uherské Hradiště) Slovan Bratislava Spartak Trnava Štadión Tehelné pole (Bratislava) Sereď Zlaté Moravce Štadión Sereď (Sereď) Ružomberok Pohronie Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
14:00DAC - Žilina
MOL Aréna - Dunajská Streda
14:00Trenčín - Liptovský Mikuláš
Mestský futbalový štadión Na Sihoti - Trenčín
14:00Zemplín Michalovce - Senica
Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty - Uherské Hradiště
14:00Slovan Bratislava - Spartak Trnava
Štadión Tehelné pole - Bratislava
14:00Sereď - Zlaté Moravce
Štadión Sereď - Sereď
14:00Ružomberok - Pohronie
Futbalový štadión MFK Ružomberok - Ružomberok