Super Liga
2019/2020

Sunday 10 November 2019 Zlaté Moravce Slovan Bratislava Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
14:00Zlaté Moravce 0 - 1 Slovan Bratislava
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Saturday 9 November 2019 DAC Trenčín MOL Aréna (Dunajská Streda) Senica Zemplín Michalovce OMS Arena (Senica) Spartak Trnava Pohronie City Arena Trnava (Trnava) Sereď Nitra Umelá tráva Myjava (Myjava) Žilina Ružomberok Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00DAC 3 - 1 Trenčín
MOL Aréna (Dunajská Streda)
16:00Senica 4 - 0 Zemplín Michalovce
OMS Arena (Senica)
16:00Spartak Trnava 3 - 2 Pohronie
City Arena Trnava (Trnava)
16:00Sereď 0 - 1 Nitra
Umelá tráva Myjava (Myjava)
13:00Žilina 1 - 2 Ružomberok
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
Sunday 3 November 2019 Trenčín Žilina Štadión Pod Dubňom (Žilina)
14:00Trenčín 3 - 0 Žilina
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
Saturday 2 November 2019 Slovan Bratislava Senica Národný Futbalový Štadión (Bratislava) DAC Sereď MOL Aréna (Dunajská Streda) Pohronie Ružomberok Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Zemplín Michalovce Zlaté Moravce Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Nitra Spartak Trnava Štadión pod Zoborom (Nitra)
16:00Slovan Bratislava 2 - 0 Senica
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
16:00DAC 0 - 0 Sereď
MOL Aréna (Dunajská Streda)
16:00Pohronie 1 - 2 Ružomberok
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
16:00Zemplín Michalovce 2 - 2 Zlaté Moravce
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
15:00Nitra 1 - 0 Spartak Trnava
Štadión pod Zoborom (Nitra)
Sunday 27 October 2019 Spartak Trnava Žilina City Arena Trnava (Trnava) Zemplín Michalovce Slovan Bratislava Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
17:00Spartak Trnava 0 - 1 Žilina
City Arena Trnava (Trnava)
16:00Zemplín Michalovce 0 - 1 Slovan Bratislava
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
Saturday 26 October 2019 Senica Sereď OMS Arena (Senica) Zlaté Moravce Nitra Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) Pohronie DAC Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Ružomberok Trenčín Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
15:00Senica 0 - 1 Sereď
OMS Arena (Senica)
15:00Zlaté Moravce 1 - 0 Nitra
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
15:00Pohronie 0 - 2 DAC
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
14:00Ružomberok 2 - 2 Trenčín
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
Sunday 20 October 2019 DAC Zlaté Moravce MOL Aréna (Dunajská Streda) Trenčín Senica Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00DAC 2 - 1 Zlaté Moravce
MOL Aréna (Dunajská Streda)
15:00Trenčín 2 - 3 Senica
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
Saturday 19 October 2019 Slovan Bratislava Pohronie Národný Futbalový Štadión (Bratislava) Žilina Zemplín Michalovce Štadión Pod Dubňom (Žilina) Nitra Ružomberok Štadión pod Zoborom (Nitra) Sereď Spartak Trnava Umelá tráva Myjava (Myjava)
15:00Slovan Bratislava 2 - 1 Pohronie
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
15:00Žilina 1 - 1 Zemplín Michalovce
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
15:00Nitra 1 - 2 Ružomberok
Štadión pod Zoborom (Nitra)
15:00Sereď 2 - 1 Spartak Trnava
Umelá tráva Myjava (Myjava)
Sunday 6 October 2019 Ružomberok Slovan Bratislava Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Trenčín Zlaté Moravce Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00Ružomberok 1 - 1 Slovan Bratislava
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
15:00Trenčín 2 - 2 Zlaté Moravce
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
Saturday 5 October 2019 Žilina Sereď Štadión Pod Dubňom (Žilina) Nitra Senica Štadión pod Zoborom (Nitra) Pohronie Zemplín Michalovce Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Spartak Trnava DAC City Arena Trnava (Trnava)
15:00Žilina 1 - 0 Sereď
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
15:00Nitra 1 - 4 Senica
Štadión pod Zoborom (Nitra)
15:00Pohronie 2 - 2 Zemplín Michalovce
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
14:30Spartak Trnava 1 - 2 DAC
City Arena Trnava (Trnava)
Sunday 29 September 2019 Zlaté Moravce Spartak Trnava Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) DAC Žilina MOL Aréna (Dunajská Streda)
16:00Zlaté Moravce 1 - 3 Spartak Trnava
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
16:00DAC 1 - 0 Žilina
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Saturday 28 September 2019 Senica Pohronie OMS Arena (Senica) Slovan Bratislava Nitra Národný Futbalový Štadión (Bratislava) Zemplín Michalovce Ružomberok Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Sereď Trenčín Umelá tráva Myjava (Myjava)
17:00Senica 1 - 0 Pohronie
OMS Arena (Senica)
17:00Slovan Bratislava 4 - 0 Nitra
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
17:00Zemplín Michalovce 0 - 1 Ružomberok
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
14:30Sereď 1 - 1 Trenčín
Umelá tráva Myjava (Myjava)
Sunday 22 September 2019 Trenčín Slovan Bratislava Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00Trenčín 2 - 4 Slovan Bratislava
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
Saturday 21 September 2019 Sereď Zlaté Moravce Umelá tráva Myjava (Myjava) Žilina Pohronie Štadión Pod Dubňom (Žilina) Nitra Zemplín Michalovce Štadión pod Zoborom (Nitra) DAC Ružomberok MOL Aréna (Dunajská Streda)
17:00Sereď 0 - 0 Zlaté Moravce
Umelá tráva Myjava (Myjava)
17:00Žilina 2 - 1 Pohronie
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
17:00Nitra 0 - 2 Zemplín Michalovce
Štadión pod Zoborom (Nitra)
15:00DAC 0 - 1 Ružomberok
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Wednesday 18 September 2019 Spartak Trnava Senica City Arena Trnava (Trnava)
16:00Spartak Trnava 0 - 0 Senica
City Arena Trnava (Trnava)
Sunday 15 September 2019 Slovan Bratislava Spartak Trnava Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
16:00Slovan Bratislava 2 - 0 Spartak Trnava
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
Saturday 14 September 2019 Ružomberok Sereď Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Zlaté Moravce Žilina Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) Senica DAC OMS Arena (Senica) Zemplín Michalovce Trenčín Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Pohronie Nitra Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
17:00Ružomberok 1 - 1 Sereď
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
17:00Zlaté Moravce 0 - 0 Žilina
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
17:00Senica 0 - 1 DAC
OMS Arena (Senica)
17:00Zemplín Michalovce 2 - 1 Trenčín
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
12:00Pohronie 0 - 3 Nitra
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
Sunday 1 September 2019 Trenčín Nitra Štadión Pod Dubňom (Žilina) DAC Slovan Bratislava MOL Aréna (Dunajská Streda)
17:00Trenčín 2 - 2 Nitra
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00DAC 5 - 2 Slovan Bratislava
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Saturday 31 August 2019 Žilina Senica Štadión Pod Dubňom (Žilina) Zlaté Moravce Ružomberok Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) Sereď Pohronie Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava) Spartak Trnava Zemplín Michalovce City Arena Trnava (Trnava)
17:00Žilina 5 - 0 Senica
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
17:00Zlaté Moravce 4 - 2 Ružomberok
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
17:00Sereď 3 - 3 Pohronie
Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava)
16:00Spartak Trnava 2 - 1 Zemplín Michalovce
City Arena Trnava (Trnava)
Sunday 25 August 2019 Nitra DAC Štadión pod Zoborom (Nitra) Slovan Bratislava Žilina Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
17:15Nitra 1 - 2 DAC
Štadión pod Zoborom (Nitra)
15:30Slovan Bratislava 1 - 1 Žilina
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
Saturday 24 August 2019 Zemplín Michalovce Sereď Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Ružomberok Spartak Trnava Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Pohronie Trenčín Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
17:00Zemplín Michalovce 1 - 1 Sereď
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
17:00Ružomberok 0 - 1 Spartak Trnava
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
17:00Pohronie 0 - 4 Trenčín
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
Friday 23 August 2019 Senica Zlaté Moravce OMS Arena (Senica)
17:00Senica 1 - 3 Zlaté Moravce
OMS Arena (Senica)
Sunday 18 August 2019 DAC Zemplín Michalovce MOL Aréna (Dunajská Streda)
16:00DAC 1 - 1 Zemplín Michalovce
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Saturday 17 August 2019 Senica Ružomberok OMS Arena (Senica) Zlaté Moravce Pohronie Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) Sereď Slovan Bratislava Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava) Žilina Nitra Štadión Pod Dubňom (Žilina) Spartak Trnava Trenčín City Arena Trnava (Trnava)
17:00Senica 2 - 2 Ružomberok
OMS Arena (Senica)
17:00Zlaté Moravce 0 - 0 Pohronie
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
17:00Sereď 0 - 4 Slovan Bratislava
Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava)
17:00Žilina 3 - 0 Nitra
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00Spartak Trnava 1 - 2 Trenčín
City Arena Trnava (Trnava)
Sunday 11 August 2019 Pohronie Spartak Trnava Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
16:00Pohronie 2 - 2 Spartak Trnava
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
Saturday 10 August 2019 Trenčín DAC Štadión Pod Dubňom (Žilina) Zemplín Michalovce Senica Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce) Slovan Bratislava Zlaté Moravce Národný Futbalový Štadión (Bratislava) Nitra Sereď Štadión pod Zoborom (Nitra) Ružomberok Žilina Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
17:00Trenčín 2 - 1 DAC
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
17:00Zemplín Michalovce 3 - 0 Senica
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
17:00Slovan Bratislava 4 - 0 Zlaté Moravce
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
17:00Nitra 3 - 2 Sereď
Štadión pod Zoborom (Nitra)
16:00Ružomberok 2 - 3 Žilina
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
Sunday 4 August 2019 Sereď DAC Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava) Spartak Trnava Nitra City Arena Trnava (Trnava)
17:00Sereď 3 - 1 DAC
Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava)
16:00Spartak Trnava 2 - 0 Nitra
City Arena Trnava (Trnava)
Saturday 3 August 2019 Ružomberok Pohronie Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Zlaté Moravce Zemplín Michalovce Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce) Žilina Trenčín Štadión Pod Dubňom (Žilina) Senica Slovan Bratislava OMS Arena (Senica)
17:00Ružomberok 0 - 1 Pohronie
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
17:00Zlaté Moravce 1 - 0 Zemplín Michalovce
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
17:00Žilina 2 - 1 Trenčín
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:00Senica 0 - 3 Slovan Bratislava
OMS Arena (Senica)
Sunday 28 July 2019 Žilina Spartak Trnava Štadión Pod Dubňom (Žilina) DAC Pohronie MOL Aréna (Dunajská Streda)
17:00Žilina 4 - 2 Spartak Trnava
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
17:00DAC 5 - 1 Pohronie
MOL Aréna (Dunajská Streda)
Saturday 27 July 2019 Slovan Bratislava Zemplín Michalovce Národný Futbalový Štadión (Bratislava) Sereď Senica Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava) Trenčín Ružomberok Štadión Pod Dubňom (Žilina) Nitra Zlaté Moravce Štadión pod Zoborom (Nitra)
18:00Slovan Bratislava 3 - 0 Zemplín Michalovce
Národný Futbalový Štadión (Bratislava)
17:00Sereď 2 - 1 Senica
Futbalový štadión Spartak Myjava (Myjava)
17:00Trenčín 1 - 1 Ružomberok
Štadión Pod Dubňom (Žilina)
16:15Nitra 0 - 1 Zlaté Moravce
Štadión pod Zoborom (Nitra)
Sunday 21 July 2019 Ružomberok Nitra Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok) Spartak Trnava Sereď City Arena Trnava (Trnava) Zlaté Moravce DAC Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
17:00Ružomberok 1 - 0 Nitra
Futbalový štadión MFK Ružomberok (Ružomberok)
17:00Spartak Trnava 2 - 0 Sereď
City Arena Trnava (Trnava)
17:00Zlaté Moravce 1 - 2 DAC
Štadión FC ViOn Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Saturday 20 July 2019 Pohronie Slovan Bratislava Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom) Senica Trenčín OMS Arena (Senica) Zemplín Michalovce Žilina Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)
18:00Pohronie 1 - 3 Slovan Bratislava
Futbalový štadión Žiar nad Hronom (Žiar nad Hronom)
17:00Senica 3 - 1 Trenčín
OMS Arena (Senica)
16:00Zemplín Michalovce 0 - 3 Žilina
Futbalový štadión MFK Zemplín (Michalovce)