1. SNL
2020/2021

Tuesday 20 April 2021 Celje Aluminij Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Domžale Ljudski vrt (Maribor)
13:00Celje - Aluminij
Stadion Z'dežele - Celje
15:15Maribor - Domžale
Ljudski vrt - Maribor
Wednesday 21 April 2021 Tabor Sežana Mura Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Koper Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Bravo Športni Park (Nova Gorica)
13:00Tabor Sežana - Mura
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
14:45Olimpija - Koper
Stadion Stožice - Ljubljana
18:00Gorica - Bravo
Športni Park - Nova Gorica
Saturday 24 April 2021 Bravo Maribor Športni Park Šiška (Ljubljana) Domžale Celje Športni Park (Domžale) Koper Gorica ŠRC Bonifika (Koper)
14:15Bravo - Maribor
Športni Park Šiška - Ljubljana
16:00Domžale - Celje
Športni Park - Domžale
18:00Koper - Gorica
ŠRC Bonifika - Koper
Sunday 25 April 2021 Aluminij Tabor Sežana Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Olimpija Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
13:00Aluminij - Tabor Sežana
Športni Park Aluminij - Kidričevo
15:15Mura - Olimpija
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Friday 30 April 2021 Gorica Mura Športni Park (Nova Gorica)
15:00Gorica - Mura
Športni Park - Nova Gorica
Saturday 1 May 2021 Tabor Sežana Domžale Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Maribor Stadion Z'dežele (Celje) Koper Bravo ŠRC Bonifika (Koper)
13:00Tabor Sežana - Domžale
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
14:45Celje - Maribor
Stadion Z'dežele - Celje
18:00Koper - Bravo
ŠRC Bonifika - Koper
Sunday 2 May 2021 Olimpija Aluminij Stadion Stožice (Ljubljana)
15:15Olimpija - Aluminij
Stadion Stožice - Ljubljana
Wednesday 5 May 2021 Bravo Celje Športni Park Šiška (Ljubljana) Maribor Tabor Sežana Ljudski vrt (Maribor) Domžale Olimpija Športni Park (Domžale) Aluminij Gorica Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Koper Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
TBABravo - Celje
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAMaribor - Tabor Sežana
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Olimpija
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Gorica
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Koper
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Saturday 8 May 2021 Mura Bravo Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Aluminij ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Domžale Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Maribor Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Celje Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
TBAMura - Bravo
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Aluminij
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Domžale
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Maribor
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Celje
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 15 May 2021 Bravo Tabor Sežana Športni Park Šiška (Ljubljana) Celje Olimpija Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Gorica Ljudski vrt (Maribor) Domžale Koper Športni Park (Domžale) Aluminij Mura Športni Park Aluminij (Kidričevo)
TBABravo - Tabor Sežana
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBACelje - Olimpija
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Gorica
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Koper
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Mura
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Wednesday 19 May 2021 Aluminij Bravo Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Domžale Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Maribor ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Celje Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Tabor Sežana Stadion Stožice (Ljubljana)
TBAAluminij - Bravo
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Domžale
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Maribor
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Celje
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Tabor Sežana
Stadion Stožice - Ljubljana
Saturday 22 May 2021 Bravo Olimpija Športni Park Šiška (Ljubljana) Tabor Sežana Gorica Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Koper Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Mura Ljudski vrt (Maribor) Domžale Aluminij Športni Park (Domžale)
TBABravo - Olimpija
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBATabor Sežana - Gorica
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Koper
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Mura
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Aluminij
Športni Park - Domžale