1. SNL
2020/2021

Wednesday 28 October 2020 Gorica Tabor Sežana Športni Park (Nova Gorica) Koper Celje ŠRC Bonifika (Koper)
15:00Gorica - Tabor Sežana
Športni Park - Nova Gorica
17:00Koper - Celje
ŠRC Bonifika - Koper
Thursday 29 October 2020 Olimpija Bravo Stadion Stožice (Ljubljana) Mura Maribor Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Domžale Športni Park Aluminij (Kidričevo)
14:45Olimpija - Bravo
Stadion Stožice - Ljubljana
16:30Mura - Maribor
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
17:00Aluminij - Domžale
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Monday 2 November 2020 Bravo Domžale Športni Park Šiška (Ljubljana) Mura Celje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Maribor Športni Park Aluminij (Kidričevo)
13:00Bravo - Domžale
Športni Park Šiška - Ljubljana
16:00Mura - Celje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
19:15Aluminij - Maribor
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Tuesday 3 November 2020 Koper Tabor Sežana ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Olimpija Športni Park (Nova Gorica)
15:00Koper - Tabor Sežana
ŠRC Bonifika - Koper
17:00Gorica - Olimpija
Športni Park - Nova Gorica
Friday 6 November 2020 Celje Aluminij Stadion Z'dežele (Celje)
16:00Celje - Aluminij
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 7 November 2020 Tabor Sežana Mura Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Koper Stadion Stožice (Ljubljana) Maribor Domžale Ljudski vrt (Maribor) Gorica Bravo Športni Park (Nova Gorica)
13:00Tabor Sežana - Mura
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
15:00Olimpija - Koper
Stadion Stožice - Ljubljana
17:00Maribor - Domžale
Ljudski vrt - Maribor
19:00Gorica - Bravo
Športni Park - Nova Gorica
Saturday 21 November 2020 Bravo Maribor Športni Park Šiška (Ljubljana) Domžale Celje Športni Park (Domžale) Aluminij Tabor Sežana Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Olimpija Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Gorica ŠRC Bonifika (Koper)
TBABravo - Maribor
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBADomžale - Celje
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Tabor Sežana
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Olimpija
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Gorica
ŠRC Bonifika - Koper
Wednesday 25 November 2020 Koper Bravo ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Mura Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Aluminij Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Domžale Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Maribor Stadion Z'dežele (Celje)
TBAKoper - Bravo
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Mura
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Aluminij
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Domžale
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Maribor
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 28 November 2020 Bravo Celje Športni Park Šiška (Ljubljana) Maribor Tabor Sežana Ljudski vrt (Maribor) Domžale Olimpija Športni Park (Domžale) Aluminij Gorica Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Koper Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
TBABravo - Celje
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAMaribor - Tabor Sežana
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Olimpija
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Gorica
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Koper
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Wednesday 2 December 2020 Mura Bravo Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Aluminij ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Domžale Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Maribor Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Celje Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
TBAMura - Bravo
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Aluminij
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Domžale
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Maribor
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Celje
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 5 December 2020 Bravo Tabor Sežana Športni Park Šiška (Ljubljana) Celje Olimpija Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Gorica Ljudski vrt (Maribor) Domžale Koper Športni Park (Domžale) Aluminij Mura Športni Park Aluminij (Kidričevo)
TBABravo - Tabor Sežana
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBACelje - Olimpija
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Gorica
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Koper
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Mura
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 12 December 2020 Aluminij Bravo Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Domžale Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Maribor ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Celje Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Tabor Sežana Stadion Stožice (Ljubljana)
TBAAluminij - Bravo
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Domžale
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Maribor
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Celje
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Tabor Sežana
Stadion Stožice - Ljubljana
Tuesday 15 December 2020 Bravo Olimpija Športni Park Šiška (Ljubljana) Tabor Sežana Gorica Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Koper Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Mura Ljudski vrt (Maribor) Domžale Aluminij Športni Park (Domžale)
TBABravo - Olimpija
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBATabor Sežana - Gorica
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Koper
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Mura
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Aluminij
Športni Park - Domžale
Saturday 19 December 2020 Domžale Bravo Športni Park (Domžale) Maribor Aluminij Ljudski vrt (Maribor) Celje Mura Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Koper Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Gorica Stadion Stožice (Ljubljana)
TBADomžale - Bravo
Športni Park - Domžale
TBAMaribor - Aluminij
Ljudski vrt - Maribor
TBACelje - Mura
Stadion Z'dežele - Celje
TBATabor Sežana - Koper
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBAOlimpija - Gorica
Stadion Stožice - Ljubljana
Saturday 20 February 2021 Bravo Gorica Športni Park Šiška (Ljubljana) Koper Olimpija ŠRC Bonifika (Koper) Mura Tabor Sežana Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Celje Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Maribor Športni Park (Domžale)
TBABravo - Gorica
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAKoper - Olimpija
ŠRC Bonifika - Koper
TBAMura - Tabor Sežana
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAAluminij - Celje
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBADomžale - Maribor
Športni Park - Domžale
Wednesday 24 February 2021 Maribor Bravo Ljudski vrt (Maribor) Celje Domžale Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Aluminij Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Mura Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Koper Športni Park (Nova Gorica)
TBAMaribor - Bravo
Ljudski vrt - Maribor
TBACelje - Domžale
Stadion Z'dežele - Celje
TBATabor Sežana - Aluminij
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBAOlimpija - Mura
Stadion Stožice - Ljubljana
TBAGorica - Koper
Športni Park - Nova Gorica
Saturday 27 February 2021 Bravo Koper Športni Park Šiška (Ljubljana) Mura Gorica Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Olimpija Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Tabor Sežana Športni Park (Domžale) Maribor Celje Ljudski vrt (Maribor)
TBABravo - Koper
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAMura - Gorica
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAAluminij - Olimpija
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBADomžale - Tabor Sežana
Športni Park - Domžale
TBAMaribor - Celje
Ljudski vrt - Maribor
Wednesday 3 March 2021 Celje Bravo Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Maribor Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Domžale Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Aluminij Športni Park (Nova Gorica) Koper Mura ŠRC Bonifika (Koper)
TBACelje - Bravo
Stadion Z'dežele - Celje
TBATabor Sežana - Maribor
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBAOlimpija - Domžale
Stadion Stožice - Ljubljana
TBAGorica - Aluminij
Športni Park - Nova Gorica
TBAKoper - Mura
ŠRC Bonifika - Koper
Saturday 6 March 2021 Bravo Mura Športni Park Šiška (Ljubljana) Aluminij Koper Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Gorica Športni Park (Domžale) Maribor Olimpija Ljudski vrt (Maribor) Celje Tabor Sežana Stadion Z'dežele (Celje)
TBABravo - Mura
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAAluminij - Koper
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBADomžale - Gorica
Športni Park - Domžale
TBAMaribor - Olimpija
Ljudski vrt - Maribor
TBACelje - Tabor Sežana
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 13 March 2021 Tabor Sežana Bravo Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Olimpija Celje Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Maribor Športni Park (Nova Gorica) Koper Domžale ŠRC Bonifika (Koper) Mura Aluminij Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
TBATabor Sežana - Bravo
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBAOlimpija - Celje
Stadion Stožice - Ljubljana
TBAGorica - Maribor
Športni Park - Nova Gorica
TBAKoper - Domžale
ŠRC Bonifika - Koper
TBAMura - Aluminij
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Wednesday 17 March 2021 Bravo Aluminij Športni Park Šiška (Ljubljana) Domžale Mura Športni Park (Domžale) Maribor Koper Ljudski vrt (Maribor) Celje Gorica Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Olimpija Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
TBABravo - Aluminij
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBADomžale - Mura
Športni Park - Domžale
TBAMaribor - Koper
Ljudski vrt - Maribor
TBACelje - Gorica
Stadion Z'dežele - Celje
TBATabor Sežana - Olimpija
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 3 April 2021 Olimpija Bravo Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Tabor Sežana Športni Park (Nova Gorica) Koper Celje ŠRC Bonifika (Koper) Mura Maribor Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Domžale Športni Park Aluminij (Kidričevo)
TBAOlimpija - Bravo
Stadion Stožice - Ljubljana
TBAGorica - Tabor Sežana
Športni Park - Nova Gorica
TBAKoper - Celje
ŠRC Bonifika - Koper
TBAMura - Maribor
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAAluminij - Domžale
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 10 April 2021 Bravo Domžale Športni Park Šiška (Ljubljana) Aluminij Maribor Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Celje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Tabor Sežana ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Olimpija Športni Park (Nova Gorica)
TBABravo - Domžale
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAAluminij - Maribor
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Celje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Tabor Sežana
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Olimpija
Športni Park - Nova Gorica
Saturday 17 April 2021 Gorica Bravo Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Koper Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Mura Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Aluminij Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Domžale Ljudski vrt (Maribor)
TBAGorica - Bravo
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Koper
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Mura
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Aluminij
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Domžale
Ljudski vrt - Maribor
Wednesday 21 April 2021 Bravo Maribor Športni Park Šiška (Ljubljana) Domžale Celje Športni Park (Domžale) Aluminij Tabor Sežana Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Olimpija Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Gorica ŠRC Bonifika (Koper)
TBABravo - Maribor
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBADomžale - Celje
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Tabor Sežana
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Olimpija
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Gorica
ŠRC Bonifika - Koper
Saturday 24 April 2021 Koper Bravo ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Mura Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Aluminij Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Domžale Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Maribor Stadion Z'dežele (Celje)
TBAKoper - Bravo
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Mura
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Aluminij
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Domžale
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Maribor
Stadion Z'dežele - Celje
Wednesday 28 April 2021 Bravo Celje Športni Park Šiška (Ljubljana) Maribor Tabor Sežana Ljudski vrt (Maribor) Domžale Olimpija Športni Park (Domžale) Aluminij Gorica Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Koper Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
TBABravo - Celje
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBAMaribor - Tabor Sežana
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Olimpija
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Gorica
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Koper
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Saturday 1 May 2021 Mura Bravo Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Aluminij ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Domžale Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Maribor Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Celje Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
TBAMura - Bravo
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Aluminij
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Domžale
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Maribor
Stadion Stožice - Ljubljana
TBATabor Sežana - Celje
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 8 May 2021 Bravo Tabor Sežana Športni Park Šiška (Ljubljana) Celje Olimpija Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Gorica Ljudski vrt (Maribor) Domžale Koper Športni Park (Domžale) Aluminij Mura Športni Park Aluminij (Kidričevo)
TBABravo - Tabor Sežana
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBACelje - Olimpija
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Gorica
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Koper
Športni Park - Domžale
TBAAluminij - Mura
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 15 May 2021 Aluminij Bravo Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Domžale Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Koper Maribor ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Celje Športni Park (Nova Gorica) Olimpija Tabor Sežana Stadion Stožice (Ljubljana)
TBAAluminij - Bravo
Športni Park Aluminij - Kidričevo
TBAMura - Domžale
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
TBAKoper - Maribor
ŠRC Bonifika - Koper
TBAGorica - Celje
Športni Park - Nova Gorica
TBAOlimpija - Tabor Sežana
Stadion Stožice - Ljubljana
Wednesday 19 May 2021 Bravo Olimpija Športni Park Šiška (Ljubljana) Tabor Sežana Gorica Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Celje Koper Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Mura Ljudski vrt (Maribor) Domžale Aluminij Športni Park (Domžale)
TBABravo - Olimpija
Športni Park Šiška - Ljubljana
TBATabor Sežana - Gorica
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
TBACelje - Koper
Stadion Z'dežele - Celje
TBAMaribor - Mura
Ljudski vrt - Maribor
TBADomžale - Aluminij
Športni Park - Domžale