1. SNL
2021/2022

Sunday 24 October 2021 Radomlje Mura Športni Park (Domžale) Tabor Sežana Maribor Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
15:00Radomlje 2 - 2 Mura
Športni Park - Domžale
13:00Tabor Sežana 0 - 1 Maribor
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 23 October 2021 Koper Olimpija ŠRC Bonifika (Koper) Aluminij Celje Športni Park Aluminij (Kidričevo) Bravo Domzale Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:15Koper 0 - 1 Olimpija
ŠRC Bonifika - Koper
15:00Aluminij 0 - 1 Celje
Športni Park Aluminij - Kidričevo
13:00Bravo 0 - 1 Domzale
Športni Park Šiška - Ljubljana
Monday 18 October 2021 Celje Bravo Stadion Z'dežele (Celje)
15:00Celje 1 - 0 Bravo
Stadion Z'dežele - Celje
Sunday 17 October 2021 Olimpija Tabor Sežana Stadion Stožice (Ljubljana) Domzale Koper Športni Park (Domžale)
18:15Olimpija 1 - 0 Tabor Sežana
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Domzale 2 - 3 Koper
Športni Park - Domžale
Saturday 16 October 2021 Maribor Radomlje Ljudski vrt (Maribor) Mura Aluminij Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
18:15Maribor 1 - 0 Radomlje
Ljudski vrt - Maribor
15:00Mura 3 - 2 Aluminij
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Sunday 3 October 2021 Koper Celje ŠRC Bonifika (Koper) Bravo Mura Športni Park Šiška (Ljubljana)
15:00Koper 2 - 2 Celje
ŠRC Bonifika - Koper
13:00Bravo 0 - 0 Mura
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 2 October 2021 Maribor Olimpija Ljudski vrt (Maribor) Tabor Sežana Domzale Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Maribor 0 - 0 Olimpija
Ljudski vrt - Maribor
13:00Tabor Sežana 0 - 0 Domzale
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Friday 1 October 2021 Radomlje Aluminij Športni Park (Domžale)
18:15Radomlje 2 - 2 Aluminij
Športni Park - Domžale
Wednesday 29 September 2021 Koper Domzale ŠRC Bonifika (Koper)
15:00Koper 4 - 2 Domzale
ŠRC Bonifika - Koper
Monday 27 September 2021 Celje Tabor Sežana Stadion Z'dežele (Celje)
15:00Celje 2 - 2 Tabor Sežana
Stadion Z'dežele - Celje
Sunday 26 September 2021 Mura Koper Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Domzale Maribor Športni Park (Domžale) Aluminij Bravo Športni Park Aluminij (Kidričevo)
18:15Mura 0 - 0 Koper
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
15:00Domzale 3 - 3 Maribor
Športni Park - Domžale
13:00Aluminij 0 - 1 Bravo
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 25 September 2021 Olimpija Radomlje Stadion Stožice (Ljubljana)
18:15Olimpija 2 - 3 Radomlje
Stadion Stožice - Ljubljana
Thursday 23 September 2021 Maribor Celje Ljudski vrt (Maribor) Koper Aluminij ŠRC Bonifika (Koper) Tabor Sežana Mura Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Maribor 2 - 0 Celje
Ljudski vrt - Maribor
15:00Koper 1 - 3 Aluminij
ŠRC Bonifika - Koper
13:00Tabor Sežana 1 - 1 Mura
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Wednesday 22 September 2021 Olimpija Domzale Stadion Stožice (Ljubljana) Radomlje Bravo Športni Park (Domžale)
18:15Olimpija 2 - 1 Domzale
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Radomlje 0 - 2 Bravo
Športni Park - Domžale
Sunday 19 September 2021 Maribor Mura Ljudski vrt (Maribor) Koper Bravo ŠRC Bonifika (Koper) Tabor Sežana Aluminij Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Maribor 1 - 2 Mura
Ljudski vrt - Maribor
15:00Koper 0 - 1 Bravo
ŠRC Bonifika - Koper
13:00Tabor Sežana 4 - 0 Aluminij
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 18 September 2021 Olimpija Celje Stadion Stožice (Ljubljana) Domzale Radomlje Športni Park (Domžale)
18:15Olimpija 1 - 0 Celje
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Domzale 2 - 0 Radomlje
Športni Park - Domžale
Sunday 12 September 2021 Aluminij Maribor Športni Park Aluminij (Kidričevo) Radomlje Koper Športni Park (Domžale) Bravo Tabor Sežana Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:15Aluminij 3 - 0 Maribor
Športni Park Aluminij - Kidričevo
15:00Radomlje 1 - 4 Koper
Športni Park - Domžale
13:00Bravo 0 - 2 Tabor Sežana
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 11 September 2021 Mura Olimpija Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Celje Domzale Stadion Z'dežele (Celje)
18:15Mura 1 - 0 Olimpija
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
15:00Celje 3 - 1 Domzale
Stadion Z'dežele - Celje
Friday 3 September 2021 Mura Radomlje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
15:00Mura 4 - 2 Radomlje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Sunday 29 August 2021 Olimpija Aluminij Stadion Stožice (Ljubljana) Domzale Mura Športni Park (Domžale)
18:15Olimpija 3 - 1 Aluminij
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Domzale 4 - 1 Mura
Športni Park - Domžale
Saturday 28 August 2021 Maribor Bravo Ljudski vrt (Maribor) Tabor Sežana Koper Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Maribor 1 - 1 Bravo
Ljudski vrt - Maribor
15:00Tabor Sežana 0 - 1 Koper
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Friday 27 August 2021 Celje Radomlje Stadion Z'dežele (Celje)
18:15Celje 2 - 0 Radomlje
Stadion Z'dežele - Celje
Wednesday 25 August 2021 Domzale Olimpija Športni Park (Domžale)
15:00Domzale 0 - 2 Olimpija
Športni Park - Domžale
Sunday 22 August 2021 Mura Celje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Bravo Olimpija Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:15Mura 1 - 0 Celje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
15:00Bravo 2 - 0 Olimpija
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 21 August 2021 Koper Maribor ŠRC Bonifika (Koper) Radomlje Tabor Sežana Športni Park (Domžale)
18:15Koper 2 - 0 Maribor
ŠRC Bonifika - Koper
15:00Radomlje 0 - 1 Tabor Sežana
Športni Park - Domžale
Friday 20 August 2021 Aluminij Domzale Športni Park Aluminij (Kidričevo)
18:15Aluminij 0 - 1 Domzale
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Sunday 15 August 2021 Olimpija Koper Stadion Stožice (Ljubljana)
18:15Olimpija 1 - 3 Koper
Stadion Stožice - Ljubljana
Saturday 14 August 2021 Maribor Tabor Sežana Ljudski vrt (Maribor) Domzale Bravo Športni Park (Domžale)
18:15Maribor 2 - 0 Tabor Sežana
Ljudski vrt - Maribor
15:00Domzale 0 - 2 Bravo
Športni Park - Domžale
Friday 13 August 2021 Celje Aluminij Stadion Z'dežele (Celje)
18:15Celje 0 - 0 Aluminij
Stadion Z'dežele - Celje
Sunday 8 August 2021 Aluminij Mura Športni Park Aluminij (Kidričevo) Tabor Sežana Olimpija Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Aluminij 1 - 1 Mura
Športni Park Aluminij - Kidričevo
15:00Tabor Sežana 1 - 2 Olimpija
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 7 August 2021 Radomlje Maribor Športni Park (Domžale)
18:15Radomlje 1 - 2 Maribor
Športni Park - Domžale
Friday 6 August 2021 Bravo Celje Športni Park Šiška (Ljubljana)
15:00Bravo 2 - 1 Celje
Športni Park Šiška - Ljubljana
Sunday 1 August 2021 Olimpija Maribor Stadion Stožice (Ljubljana) Domzale Tabor Sežana Športni Park (Domžale)
18:15Olimpija 3 - 1 Maribor
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Domzale 1 - 1 Tabor Sežana
Športni Park - Domžale
Saturday 31 July 2021 Celje Koper Stadion Z'dežele (Celje) Mura Bravo Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
18:15Celje 1 - 3 Koper
Stadion Z'dežele - Celje
15:00Mura 1 - 1 Bravo
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Friday 30 July 2021 Aluminij Radomlje Športni Park Aluminij (Kidričevo)
18:15Aluminij 0 - 2 Radomlje
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Sunday 25 July 2021 Maribor Domzale Ljudski vrt (Maribor) Radomlje Olimpija Športni Park (Domžale)
18:15Maribor 3 - 1 Domzale
Ljudski vrt - Maribor
15:00Radomlje 1 - 1 Olimpija
Športni Park - Domžale
Saturday 24 July 2021 Koper Mura ŠRC Bonifika (Koper) Bravo Aluminij Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:15Koper 3 - 2 Mura
ŠRC Bonifika - Koper
15:00Bravo 0 - 0 Aluminij
Športni Park Šiška - Ljubljana
Friday 23 July 2021 Tabor Sežana Celje Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
15:00Tabor Sežana 0 - 1 Celje
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Sunday 18 July 2021 Celje Maribor Stadion Z'dežele (Celje)
18:15Celje 2 - 3 Maribor
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 17 July 2021 Mura Tabor Sežana Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Koper Športni Park Aluminij (Kidričevo)
18:15Mura 0 - 3 Tabor Sežana
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
15:00Aluminij 0 - 0 Koper
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Friday 16 July 2021 Bravo Radomlje Športni Park Šiška (Ljubljana)
15:00Bravo 0 - 0 Radomlje
Športni Park Šiška - Ljubljana