1. SNL
2020/2021

Saturday 17 April 2021 Koper Tabor Sežana ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Olimpija Športni Park (Nova Gorica) Bravo Domžale Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:00Koper 1 - 0 Tabor Sežana
ŠRC Bonifika - Koper
15:15Gorica 0 - 1 Olimpija
Športni Park - Nova Gorica
13:00Bravo 2 - 2 Domžale
Športni Park Šiška - Ljubljana
Friday 16 April 2021 Mura Celje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Maribor Športni Park Aluminij (Kidričevo)
17:00Mura 0 - 0 Celje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
14:45Aluminij 0 - 0 Maribor
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Tuesday 13 April 2021 Olimpija Bravo Stadion Stožice (Ljubljana)
15:15Olimpija 1 - 1 Bravo
Stadion Stožice - Ljubljana
Monday 15 March 2021 Gorica Tabor Sežana Športni Park (Nova Gorica)
14:00Gorica 0 - 3 Tabor Sežana
Športni Park - Nova Gorica
Sunday 14 March 2021 Koper Celje ŠRC Bonifika (Koper) Mura Maribor Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
18:30Koper 1 - 1 Celje
ŠRC Bonifika - Koper
13:45Mura 0 - 0 Maribor
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Saturday 13 March 2021 Aluminij Domžale Športni Park Aluminij (Kidričevo)
14:00Aluminij 1 - 0 Domžale
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Thursday 11 March 2021 Maribor Koper Ljudski vrt (Maribor) Celje Gorica Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Olimpija Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
16:15Maribor 4 - 2 Koper
Ljudski vrt - Maribor
14:00Celje 0 - 1 Gorica
Stadion Z'dežele - Celje
12:00Tabor Sežana 0 - 3 Olimpija
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Wednesday 10 March 2021 Domžale Mura Športni Park (Domžale) Bravo Aluminij Športni Park Šiška (Ljubljana)
16:00Domžale 1 - 1 Mura
Športni Park - Domžale
14:00Bravo 0 - 1 Aluminij
Športni Park Šiška - Ljubljana
Sunday 7 March 2021 Olimpija Celje Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Bravo Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
16:00Olimpija 1 - 0 Celje
Stadion Stožice - Ljubljana
14:00Tabor Sežana 0 - 0 Bravo
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 6 March 2021 Koper Domžale ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Maribor Športni Park (Nova Gorica) Mura Aluminij Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
18:30Koper 0 - 2 Domžale
ŠRC Bonifika - Koper
16:15Gorica 1 - 1 Maribor
Športni Park - Nova Gorica
14:00Mura 2 - 0 Aluminij
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Monday 1 March 2021 Aluminij Koper Športni Park Aluminij (Kidričevo)
15:00Aluminij 0 - 1 Koper
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Sunday 28 February 2021 Domžale Gorica Športni Park (Domžale) Bravo Mura Športni Park Šiška (Ljubljana)
15:30Domžale 1 - 0 Gorica
Športni Park - Domžale
13:30Bravo 0 - 1 Mura
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 27 February 2021 Maribor Olimpija Ljudski vrt (Maribor) Celje Tabor Sežana Stadion Z'dežele (Celje)
16:15Maribor 1 - 1 Olimpija
Ljudski vrt - Maribor
14:00Celje 0 - 3 Tabor Sežana
Stadion Z'dežele - Celje
Thursday 25 February 2021 Koper Mura ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Aluminij Športni Park (Nova Gorica)
16:15Koper 1 - 0 Mura
ŠRC Bonifika - Koper
14:00Gorica 0 - 0 Aluminij
Športni Park - Nova Gorica
Wednesday 24 February 2021 Celje Bravo Stadion Z'dežele (Celje) Olimpija Domžale Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Maribor Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
16:30Celje 2 - 3 Bravo
Stadion Z'dežele - Celje
14:30Olimpija 0 - 0 Domžale
Stadion Stožice - Ljubljana
12:30Tabor Sežana 0 - 4 Maribor
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Sunday 21 February 2021 Aluminij Olimpija Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Tabor Sežana Športni Park (Domžale)
15:45Aluminij 0 - 0 Olimpija
Športni Park Aluminij - Kidričevo
14:00Domžale 2 - 1 Tabor Sežana
Športni Park - Domžale
Saturday 20 February 2021 Mura Gorica Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Maribor Celje Ljudski vrt (Maribor) Bravo Koper Športni Park Šiška (Ljubljana)
19:00Mura 3 - 1 Gorica
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
16:15Maribor 0 - 1 Celje
Ljudski vrt - Maribor
13:30Bravo 3 - 0 Koper
Športni Park Šiška - Ljubljana
Wednesday 17 February 2021 Aluminij Celje Športni Park Aluminij (Kidričevo)
14:00Aluminij 1 - 0 Celje
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Sunday 14 February 2021 Olimpija Mura Stadion Stožice (Ljubljana) Celje Domžale Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Aluminij Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
17:30Olimpija 2 - 0 Mura
Stadion Stožice - Ljubljana
15:00Celje 0 - 2 Domžale
Stadion Z'dežele - Celje
13:00Tabor Sežana 1 - 1 Aluminij
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 13 February 2021 Maribor Bravo Ljudski vrt (Maribor) Gorica Koper Športni Park (Nova Gorica)
16:15Maribor 1 - 1 Bravo
Ljudski vrt - Maribor
14:00Gorica 2 - 1 Koper
Športni Park - Nova Gorica
Thursday 11 February 2021 Mura Tabor Sežana Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
16:00Mura 0 - 0 Tabor Sežana
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Wednesday 10 February 2021 Koper Olimpija ŠRC Bonifika (Koper) Domžale Maribor Športni Park (Domžale) Bravo Gorica Športni Park Šiška (Ljubljana)
17:30Koper 1 - 2 Olimpija
ŠRC Bonifika - Koper
15:45Domžale 3 - 3 Maribor
Športni Park - Domžale
13:00Bravo 0 - 0 Gorica
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 6 February 2021 Bravo Tabor Sežana Športni Park Šiška (Ljubljana)
13:00Bravo 3 - 1 Tabor Sežana
Športni Park Šiška - Ljubljana
Sunday 20 December 2020 Maribor Aluminij Ljudski vrt (Maribor) Celje Mura Stadion Z'dežele (Celje) Domžale Bravo Športni Park (Domžale)
16:15Maribor 2 - 2 Aluminij
Ljudski vrt - Maribor
14:00Celje 1 - 3 Mura
Stadion Z'dežele - Celje
12:00Domžale 0 - 0 Bravo
Športni Park - Domžale
Saturday 19 December 2020 Olimpija Gorica Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Koper Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
17:10Olimpija 2 - 0 Gorica
Stadion Stožice - Ljubljana
12:00Tabor Sežana 3 - 4 Koper
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Thursday 17 December 2020 Maribor Mura Ljudski vrt (Maribor)
16:15Maribor 2 - 1 Mura
Ljudski vrt - Maribor
Wednesday 16 December 2020 Domžale Aluminij Športni Park (Domžale) Celje Koper Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Gorica Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
16:00Domžale 2 - 1 Aluminij
Športni Park - Domžale
14:00Celje 2 - 0 Koper
Stadion Z'dežele - Celje
12:00Tabor Sežana 1 - 0 Gorica
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Tuesday 15 December 2020 Bravo Olimpija Športni Park Šiška (Ljubljana)
12:00Bravo 0 - 0 Olimpija
Športni Park Šiška - Ljubljana
Sunday 13 December 2020 Mura Domžale Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
15:00Mura 1 - 1 Domžale
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Saturday 12 December 2020 Koper Maribor ŠRC Bonifika (Koper) Olimpija Tabor Sežana Stadion Stožice (Ljubljana) Aluminij Bravo Športni Park Aluminij (Kidričevo) Gorica Celje Športni Park (Nova Gorica)
19:15Koper 1 - 2 Maribor
ŠRC Bonifika - Koper
16:15Olimpija 2 - 1 Tabor Sežana
Stadion Stožice - Ljubljana
14:00Aluminij 1 - 1 Bravo
Športni Park Aluminij - Kidričevo
12:00Gorica 0 - 2 Celje
Športni Park - Nova Gorica
Wednesday 9 December 2020 Bravo Domžale Športni Park Šiška (Ljubljana) Tabor Sežana Celje Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
12:30Bravo 1 - 0 Domžale
Športni Park Šiška - Ljubljana
10:30Tabor Sežana 1 - 0 Celje
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Sunday 6 December 2020 Maribor Gorica Ljudski vrt (Maribor) Celje Olimpija Stadion Z'dežele (Celje)
16:15Maribor 3 - 1 Gorica
Ljudski vrt - Maribor
13:00Celje 1 - 1 Olimpija
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 5 December 2020 Aluminij Mura Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Koper Športni Park (Domžale)
16:00Aluminij 1 - 2 Mura
Športni Park Aluminij - Kidričevo
14:00Domžale 1 - 1 Koper
Športni Park - Domžale
Thursday 3 December 2020 Olimpija Maribor Stadion Stožice (Ljubljana)
15:45Olimpija 2 - 0 Maribor
Stadion Stožice - Ljubljana
Wednesday 2 December 2020 Koper Aluminij ŠRC Bonifika (Koper) Mura Bravo Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Gorica Domžale Športni Park (Nova Gorica)
16:15Koper 1 - 0 Aluminij
ŠRC Bonifika - Koper
14:00Mura 0 - 0 Bravo
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
12:00Gorica 0 - 2 Domžale
Športni Park - Nova Gorica
Sunday 29 November 2020 Domžale Olimpija Športni Park (Domžale) Aluminij Gorica Športni Park Aluminij (Kidričevo) Bravo Celje Športni Park Šiška (Ljubljana)
16:15Domžale 3 - 1 Olimpija
Športni Park - Domžale
14:15Aluminij 2 - 1 Gorica
Športni Park Aluminij - Kidričevo
12:15Bravo 2 - 1 Celje
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 28 November 2020 Maribor Tabor Sežana Ljudski vrt (Maribor) Mura Koper Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
16:15Maribor 1 - 0 Tabor Sežana
Ljudski vrt - Maribor
13:15Mura 2 - 1 Koper
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Thursday 26 November 2020 Olimpija Aluminij Stadion Stožice (Ljubljana)
16:00Olimpija 3 - 0 Aluminij
Stadion Stožice - Ljubljana
Wednesday 25 November 2020 Celje Maribor Stadion Z'dežele (Celje) Tabor Sežana Domžale Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
16:00Celje 0 - 2 Maribor
Stadion Z'dežele - Celje
12:30Tabor Sežana 1 - 1 Domžale
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Tuesday 24 November 2020 Gorica Mura Športni Park (Nova Gorica) Koper Bravo ŠRC Bonifika (Koper)
17:00Gorica 0 - 1 Mura
Športni Park - Nova Gorica
15:00Koper 2 - 1 Bravo
ŠRC Bonifika - Koper
Sunday 22 November 2020 Domžale Celje Športni Park (Domžale) Aluminij Tabor Sežana Športni Park Aluminij (Kidričevo)
16:00Domžale 0 - 1 Celje
Športni Park - Domžale
14:00Aluminij 0 - 0 Tabor Sežana
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 21 November 2020 Koper Gorica ŠRC Bonifika (Koper) Mura Olimpija Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Bravo Maribor Športni Park Šiška (Ljubljana)
19:00Koper 1 - 1 Gorica
ŠRC Bonifika - Koper
16:15Mura 0 - 1 Olimpija
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
12:45Bravo 1 - 2 Maribor
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 14 November 2020 Aluminij Domžale Športni Park Aluminij (Kidričevo)
16:00Aluminij 1 - 2 Domžale
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Saturday 7 November 2020 Gorica Bravo Športni Park (Nova Gorica) Maribor Domžale Ljudski vrt (Maribor) Olimpija Koper Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Mura Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
19:00Gorica 0 - 0 Bravo
Športni Park - Nova Gorica
17:00Maribor 4 - 3 Domžale
Ljudski vrt - Maribor
15:00Olimpija 1 - 2 Koper
Stadion Stožice - Ljubljana
13:00Tabor Sežana 0 - 0 Mura
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Friday 6 November 2020 Celje Aluminij Stadion Z'dežele (Celje)
16:00Celje 4 - 0 Aluminij
Stadion Z'dežele - Celje
Tuesday 3 November 2020 Gorica Olimpija Športni Park (Nova Gorica) Koper Tabor Sežana ŠRC Bonifika (Koper)
17:00Gorica 0 - 2 Olimpija
Športni Park - Nova Gorica
15:00Koper 2 - 1 Tabor Sežana
ŠRC Bonifika - Koper
Monday 2 November 2020 Aluminij Maribor Športni Park Aluminij (Kidričevo) Mura Celje Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
19:15Aluminij 1 - 3 Maribor
Športni Park Aluminij - Kidričevo
16:00Mura 0 - 0 Celje
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Thursday 29 October 2020 Mura Maribor Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Olimpija Bravo Stadion Stožice (Ljubljana)
16:30Mura 2 - 0 Maribor
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
14:45Olimpija 2 - 0 Bravo
Stadion Stožice - Ljubljana
Wednesday 28 October 2020 Koper Celje ŠRC Bonifika (Koper) Gorica Tabor Sežana Športni Park (Nova Gorica)
17:00Koper 3 - 0 Celje
ŠRC Bonifika - Koper
15:00Gorica 2 - 1 Tabor Sežana
Športni Park - Nova Gorica
Sunday 25 October 2020 Domžale Mura Športni Park (Domžale) Tabor Sežana Olimpija Stadion Rajko Štolfa (Sežana) Bravo Aluminij Športni Park Šiška (Ljubljana)
16:30Domžale 1 - 1 Mura
Športni Park - Domžale
13:00Tabor Sežana 2 - 1 Olimpija
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
11:00Bravo 1 - 1 Aluminij
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 24 October 2020 Maribor Koper Ljudski vrt (Maribor) Celje Gorica Stadion Z'dežele (Celje)
16:00Maribor 1 - 1 Koper
Ljudski vrt - Maribor
13:45Celje 1 - 1 Gorica
Stadion Z'dežele - Celje
Sunday 18 October 2020 Mura Aluminij Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Olimpija Celje Stadion Stožice (Ljubljana) Tabor Sežana Bravo Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
17:00Mura 1 - 2 Aluminij
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
15:00Olimpija 1 - 0 Celje
Stadion Stožice - Ljubljana
13:00Tabor Sežana 2 - 0 Bravo
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 17 October 2020 Gorica Maribor Športni Park (Nova Gorica) Koper Domžale ŠRC Bonifika (Koper)
16:00Gorica 0 - 4 Maribor
Športni Park - Nova Gorica
13:45Koper 2 - 0 Domžale
ŠRC Bonifika - Koper
Tuesday 13 October 2020 Aluminij Koper Športni Park Aluminij (Kidričevo)
15:00Aluminij 1 - 1 Koper
Športni Park Aluminij - Kidričevo
Sunday 4 October 2020 Maribor Olimpija Ljudski vrt (Maribor) Celje Tabor Sežana Stadion Z'dežele (Celje) Bravo Mura Športni Park Šiška (Ljubljana)
18:15Maribor 1 - 1 Olimpija
Ljudski vrt - Maribor
16:00Celje 2 - 1 Tabor Sežana
Stadion Z'dežele - Celje
13:15Bravo 2 - 1 Mura
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 3 October 2020 Domžale Gorica Športni Park (Domžale)
15:00Domžale 1 - 1 Gorica
Športni Park - Domžale
Wednesday 30 September 2020 Olimpija Gorica Stadion Stožice (Ljubljana)
18:00Olimpija 1 - 0 Gorica
Stadion Stožice - Ljubljana
Sunday 27 September 2020 Olimpija Domžale Stadion Stožice (Ljubljana) Koper Mura ŠRC Bonifika (Koper) Celje Bravo Stadion Z'dežele (Celje)
18:15Olimpija 3 - 2 Domžale
Stadion Stožice - Ljubljana
16:00Koper 1 - 3 Mura
ŠRC Bonifika - Koper
13:45Celje 2 - 0 Bravo
Stadion Z'dežele - Celje
Saturday 26 September 2020 Gorica Aluminij Športni Park (Nova Gorica) Tabor Sežana Maribor Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
15:30Gorica 2 - 0 Aluminij
Športni Park - Nova Gorica
13:30Tabor Sežana 3 - 1 Maribor
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Sunday 20 September 2020 Mura Gorica Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota) Aluminij Olimpija Športni Park Aluminij (Kidričevo) Domžale Tabor Sežana Športni Park (Domžale)
18:30Mura 1 - 0 Gorica
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
16:00Aluminij 1 - 0 Olimpija
Športni Park Aluminij - Kidričevo
14:00Domžale 3 - 1 Tabor Sežana
Športni Park - Domžale
Saturday 19 September 2020 Maribor Celje Ljudski vrt (Maribor) Bravo Koper Športni Park Šiška (Ljubljana)
16:00Maribor 2 - 2 Celje
Ljudski vrt - Maribor
13:45Bravo 0 - 0 Koper
Športni Park Šiška - Ljubljana
Sunday 13 September 2020 Olimpija Mura Stadion Stožice (Ljubljana) Gorica Koper Športni Park (Nova Gorica) Tabor Sežana Aluminij Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
18:15Olimpija 0 - 0 Mura
Stadion Stožice - Ljubljana
16:00Gorica 2 - 4 Koper
Športni Park - Nova Gorica
14:00Tabor Sežana 3 - 1 Aluminij
Stadion Rajko Štolfa - Sežana
Saturday 12 September 2020 Celje Domžale Stadion Z'dežele (Celje) Maribor Bravo Ljudski vrt (Maribor)
18:15Celje 1 - 2 Domžale
Stadion Z'dežele - Celje
16:00Maribor 4 - 1 Bravo
Ljudski vrt - Maribor
Sunday 30 August 2020 Domžale Maribor Športni Park (Domžale) Koper Olimpija ŠRC Bonifika (Koper) Mura Tabor Sežana Mestni Štadion Fazanerija (Murska Sobota)
18:15Domžale 1 - 1 Maribor
Športni Park - Domžale
16:00Koper 1 - 1 Olimpija
ŠRC Bonifika - Koper
14:00Mura 3 - 0 Tabor Sežana
Mestni Štadion Fazanerija - Murska Sobota
Saturday 29 August 2020 Aluminij Celje Športni Park Aluminij (Kidričevo) Bravo Gorica Športni Park Šiška (Ljubljana)
19:00Aluminij 0 - 0 Celje
Športni Park Aluminij - Kidričevo
15:00Bravo 4 - 1 Gorica
Športni Park Šiška - Ljubljana
Saturday 22 August 2020 Maribor Aluminij Ljudski vrt (Maribor) Celje Mura Stadion Z'dežele (Celje) Domžale Bravo Športni Park (Domžale) Tabor Sežana Koper Stadion Rajko Štolfa (Sežana)
23:00Maribor 3 - 0 Aluminij
Ljudski vrt - Maribor
18:45Celje 0 - 2 Mura
Stadion Z'dežele - Celje
17:00Domžale 1 - 2 Bravo
Športni Park - Domžale
15:00Tabor Sežana 1 - 0 Koper
Stadion Rajko Štolfa - Sežana