Premier League
2020/2021

Sunday 18 April 2021 Spartak Moscow Ufa Otkrytiye Arena (Moskva) Sochi CSKA Moscow Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Arsenal Tula Tambov Stadion Arsenal (Tula) Ural Rubin Kazan Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Spartak Moscow 0 - 3 Ufa
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Sochi 2 - 1 CSKA Moscow
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
11:00Arsenal Tula 4 - 0 Tambov
Stadion Arsenal - Tula
09:00Ural 0 - 1 Rubin Kazan
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Saturday 17 April 2021 Krasnodar Zenit Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Lokomotiv Moscow Rostov RZD Arena (Moskva) Rotor Volgograd Dinamo Moscow Volgograd Arena (Volgograd) Akhmat Grozny Khimki Akhmat Arena (Groznyi)
16:00Krasnodar 2 - 2 Zenit
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
13:30Lokomotiv Moscow 4 - 1 Rostov
RZD Arena - Moskva
13:30Rotor Volgograd 0 - 3 Dinamo Moscow
Volgograd Arena - Volgograd
11:00Akhmat Grozny 3 - 1 Khimki
Akhmat Arena - Groznyi
Monday 12 April 2021 CSKA Moscow Rotor Volgograd VEB Arena (Moskva)
16:00CSKA Moscow 2 - 0 Rotor Volgograd
VEB Arena - Moskva
Sunday 11 April 2021 Lokomotiv Moscow Spartak Moscow RZD Arena (Moskva) Dinamo Moscow Ural VTB Arena (Moskva) Sochi Zenit Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Arsenal Tula Krasnodar Stadion Arsenal (Tula)
16:00Lokomotiv Moscow 2 - 0 Spartak Moscow
RZD Arena - Moskva
13:30Dinamo Moscow 2 - 2 Ural
VTB Arena - Moskva
13:30Sochi 1 - 2 Zenit
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
11:00Arsenal Tula 1 - 0 Krasnodar
Stadion Arsenal - Tula
Saturday 10 April 2021 Rostov Rubin Kazan Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Ufa Akhmat Grozny Stadion Neftyanik (Ufa) Khimki Tambov Arena Khimki (Khimki)
16:00Rostov 0 - 1 Rubin Kazan
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
13:30Ufa 3 - 0 Akhmat Grozny
Stadion Neftyanik - Ufa
11:00Khimki 1 - 0 Tambov
Arena Khimki - Khimki
Monday 5 April 2021 Zenit Khimki Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg))
16:00Zenit 2 - 0 Khimki
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
Sunday 4 April 2021 Rostov Spartak Moscow Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Tambov CSKA Moscow Mordovia Arena (Saransk) Ural Arsenal Tula Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Rostov 2 - 3 Spartak Moscow
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
13:30Tambov 1 - 2 CSKA Moscow
Mordovia Arena - Saransk
11:00Ural 2 - 0 Arsenal Tula
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Saturday 3 April 2021 Dinamo Moscow Ufa VTB Arena (Moskva) Rubin Kazan Sochi Kazan' Arena (Kazan') Krasnodar Akhmat Grozny Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Rotor Volgograd Lokomotiv Moscow Volgograd Arena (Volgograd)
16:00Dinamo Moscow 4 - 0 Ufa
VTB Arena - Moskva
13:30Rubin Kazan 1 - 0 Sochi
Kazan' Arena - Kazan'
13:30Krasnodar 0 - 5 Akhmat Grozny
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
11:00Rotor Volgograd 0 - 2 Lokomotiv Moscow
Volgograd Arena - Volgograd
Friday 19 March 2021 Sochi Tambov Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Rubin Kazan Khimki Central'nyj stadion Kazan' (Kazan')
16:00Sochi 5 - 0 Tambov
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
16:00Rubin Kazan 1 - 3 Khimki
Central'nyj stadion Kazan' - Kazan'
Thursday 18 March 2021 Spartak Moscow Ural Otkrytiye Arena (Moskva) Krasnodar Dinamo Moscow Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Ufa Lokomotiv Moscow Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Spartak Moscow 5 - 1 Ural
Otkrytiye Arena - Moskva
16:00Krasnodar 2 - 3 Dinamo Moscow
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
14:00Ufa 0 - 1 Lokomotiv Moscow
Stadion Neftyanik - Ufa
Wednesday 17 March 2021 Akhmat Grozny Arsenal Tula Akhmat Arena (Groznyi) CSKA Moscow Zenit VEB Arena (Moskva) Rotor Volgograd Rostov Volgograd Arena (Volgograd)
17:00Akhmat Grozny 2 - 0 Arsenal Tula
Akhmat Arena - Groznyi
17:00CSKA Moscow 2 - 3 Zenit
VEB Arena - Moskva
15:00Rotor Volgograd 0 - 4 Rostov
Volgograd Arena - Volgograd
Sunday 14 March 2021 Lokomotiv Moscow Sochi RZD Arena (Moskva) Tambov Krasnodar Mordovia Arena (Saransk) Ufa Rubin Kazan Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Lokomotiv Moscow 3 - 1 Sochi
RZD Arena - Moskva
13:30Tambov 0 - 4 Krasnodar
Mordovia Arena - Saransk
11:00Ufa 0 - 3 Rubin Kazan
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 13 March 2021 Dinamo Moscow Spartak Moscow VTB Arena (Moskva) Zenit Akhmat Grozny Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Arsenal Tula CSKA Moscow Stadion Arsenal (Tula) Ural Rotor Volgograd Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Dinamo Moscow 1 - 2 Spartak Moscow
VTB Arena - Moskva
13:30Zenit 4 - 0 Akhmat Grozny
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
11:00Arsenal Tula 2 - 1 CSKA Moscow
Stadion Arsenal - Tula
09:00Ural 1 - 0 Rotor Volgograd
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Friday 12 March 2021 Khimki Rostov Arena Khimki (Khimki)
16:00Khimki 1 - 0 Rostov
Arena Khimki - Khimki
Monday 8 March 2021 Rubin Kazan Zenit Kazan' Arena (Kazan') Arsenal Tula Lokomotiv Moscow Stadion Arsenal (Tula)
13:30Rubin Kazan 2 - 1 Zenit
Kazan' Arena - Kazan'
11:00Arsenal Tula 0 - 3 Lokomotiv Moscow
Stadion Arsenal - Tula
Sunday 7 March 2021 Spartak Moscow Krasnodar Otkrytiye Arena (Moskva) Dinamo Moscow Tambov VTB Arena (Moskva) Ural Ufa Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Spartak Moscow 6 - 1 Krasnodar
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Dinamo Moscow 2 - 0 Tambov
VTB Arena - Moskva
11:00Ural 0 - 0 Ufa
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Saturday 6 March 2021 Rostov Sochi Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Rotor Volgograd Khimki Volgograd Arena (Volgograd) CSKA Moscow Akhmat Grozny VEB Arena (Moskva)
16:00Rostov 0 - 0 Sochi
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
13:30Rotor Volgograd 0 - 0 Khimki
Volgograd Arena - Volgograd
11:00CSKA Moscow 2 - 0 Akhmat Grozny
VEB Arena - Moskva
Sunday 28 February 2021 Krasnodar Ural Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Akhmat Grozny Dinamo Moscow Akhmat Arena (Groznyi) Spartak Moscow Rubin Kazan Otkrytiye Arena (Moskva)
16:00Krasnodar 2 - 2 Ural
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
13:30Akhmat Grozny 1 - 2 Dinamo Moscow
Akhmat Arena - Groznyi
11:00Spartak Moscow 0 - 2 Rubin Kazan
Otkrytiye Arena - Moskva
Saturday 27 February 2021 Lokomotiv Moscow CSKA Moscow RZD Arena (Moskva) Sochi Arsenal Tula Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Zenit Rostov Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Khimki Ufa Arena Khimki (Khimki)
16:00Lokomotiv Moscow 2 - 0 CSKA Moscow
RZD Arena - Moskva
16:00Sochi 4 - 0 Arsenal Tula
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
13:30Zenit 2 - 2 Rostov
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
11:00Khimki 2 - 1 Ufa
Arena Khimki - Khimki
Friday 26 February 2021 Tambov Rotor Volgograd Mordovia Arena (Saransk)
16:00Tambov 1 - 3 Rotor Volgograd
Mordovia Arena - Saransk
Friday 18 December 2020 Tambov Ural Mordovia Arena (Saransk)
15:00Tambov 1 - 1 Ural
Mordovia Arena - Saransk
Thursday 17 December 2020 Akhmat Grozny Rubin Kazan Akhmat Arena (Groznyi) Rostov CSKA Moscow Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Krasnodar Ufa Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Khimki Lokomotiv Moscow Arena Khimki (Khimki)
17:00Akhmat Grozny 0 - 0 Rubin Kazan
Akhmat Arena - Groznyi
17:00Rostov 1 - 3 CSKA Moscow
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
15:00Krasnodar 1 - 0 Ufa
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
15:00Khimki 3 - 2 Lokomotiv Moscow
Arena Khimki - Khimki
Wednesday 16 December 2020 Zenit Spartak Moscow Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Rotor Volgograd Arsenal Tula Volgograd Arena (Volgograd) Sochi Dinamo Moscow Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi)
17:00Zenit 3 - 1 Spartak Moscow
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
15:00Rotor Volgograd 1 - 0 Arsenal Tula
Volgograd Arena - Volgograd
15:00Sochi 2 - 0 Dinamo Moscow
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
Sunday 13 December 2020 Akhmat Grozny Rostov Akhmat Arena (Groznyi) CSKA Moscow Ural VEB Arena (Moskva) Krasnodar Lokomotiv Moscow Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Tambov Rubin Kazan Mordovia Arena (Saransk)
16:00Akhmat Grozny 0 - 1 Rostov
Akhmat Arena - Groznyi
16:00CSKA Moscow 2 - 2 Ural
VEB Arena - Moskva
13:30Krasnodar 5 - 0 Lokomotiv Moscow
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
11:00Tambov 0 - 1 Rubin Kazan
Mordovia Arena - Saransk
Saturday 12 December 2020 Zenit Dinamo Moscow Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Sochi Spartak Moscow Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Rotor Volgograd Ufa Volgograd Arena (Volgograd)
16:00Zenit 3 - 1 Dinamo Moscow
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
13:30Sochi 1 - 0 Spartak Moscow
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
11:00Rotor Volgograd 1 - 0 Ufa
Volgograd Arena - Volgograd
Friday 11 December 2020 Khimki Arsenal Tula Arena Khimki (Khimki)
16:00Khimki 1 - 0 Arsenal Tula
Arena Khimki - Khimki
Monday 7 December 2020 Sochi Akhmat Grozny Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi)
16:00Sochi 2 - 0 Akhmat Grozny
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
Sunday 6 December 2020 CSKA Moscow Khimki VEB Arena (Moskva) Dinamo Moscow Arsenal Tula VTB Arena (Moskva) Rostov Ufa Rostov Arena (Rostov-na-Donu)
16:00CSKA Moscow 2 - 2 Khimki
VEB Arena - Moskva
13:30Dinamo Moscow 1 - 0 Arsenal Tula
VTB Arena - Moskva
11:00Rostov 0 - 1 Ufa
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
Saturday 5 December 2020 Zenit Ural Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Krasnodar Rotor Volgograd Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Spartak Moscow Tambov Otkrytiye Arena (Moskva) Lokomotiv Moscow Rubin Kazan RZD Arena (Moskva)
16:00Zenit 5 - 1 Ural
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
16:00Krasnodar 5 - 0 Rotor Volgograd
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
13:30Spartak Moscow 5 - 1 Tambov
Otkrytiye Arena - Moskva
11:00Lokomotiv Moscow 3 - 1 Rubin Kazan
RZD Arena - Moskva
Sunday 29 November 2020 Spartak Moscow Rotor Volgograd Otkrytiye Arena (Moskva) Rubin Kazan CSKA Moscow Kazan' Arena (Kazan') Ufa Tambov Stadion Neftyanik (Ufa) Ural Sochi Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Spartak Moscow 2 - 0 Rotor Volgograd
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Rubin Kazan 1 - 0 CSKA Moscow
Kazan' Arena - Kazan'
11:00Ufa 4 - 0 Tambov
Stadion Neftyanik - Ufa
09:00Ural 1 - 0 Sochi
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Saturday 28 November 2020 Rostov Dinamo Moscow Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Akhmat Grozny Lokomotiv Moscow Akhmat Arena (Groznyi) Khimki Krasnodar Arena Khimki (Khimki) Arsenal Tula Zenit Stadion Arsenal (Tula)
16:00Rostov 4 - 1 Dinamo Moscow
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
16:00Akhmat Grozny 0 - 0 Lokomotiv Moscow
Akhmat Arena - Groznyi
13:30Khimki 1 - 0 Krasnodar
Arena Khimki - Khimki
11:00Arsenal Tula 0 - 0 Zenit
Stadion Arsenal - Tula
Monday 23 November 2020 Ufa Khimki Stadion Neftyanik (Ufa)
14:00Ufa 1 - 2 Khimki
Stadion Neftyanik - Ufa
Sunday 22 November 2020 Rubin Kazan Rostov Kazan' Arena (Kazan') Rotor Volgograd Ural Volgograd Arena (Volgograd) CSKA Moscow Sochi VEB Arena (Moskva)
16:00Rubin Kazan 0 - 2 Rostov
Kazan' Arena - Kazan'
13:30Rotor Volgograd 0 - 0 Ural
Volgograd Arena - Volgograd
11:00CSKA Moscow 1 - 1 Sochi
VEB Arena - Moskva
Saturday 21 November 2020 Spartak Moscow Dinamo Moscow Otkrytiye Arena (Moskva) Lokomotiv Moscow Arsenal Tula RZD Arena (Moskva) Akhmat Grozny Zenit Akhmat Arena (Groznyi) Krasnodar Tambov Stadion FK Krasnodar (Krasnodar)
16:00Spartak Moscow 1 - 1 Dinamo Moscow
Otkrytiye Arena - Moskva
16:00Lokomotiv Moscow 1 - 0 Arsenal Tula
RZD Arena - Moskva
13:30Akhmat Grozny 2 - 2 Zenit
Akhmat Arena - Groznyi
11:00Krasnodar 1 - 0 Tambov
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
Sunday 8 November 2020 Zenit Krasnodar Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Dinamo Moscow Lokomotiv Moscow VTB Arena (Moskva) CSKA Moscow Rostov VEB Arena (Moskva) Khimki Rubin Kazan Arena Khimki (Khimki)
16:00Zenit 3 - 1 Krasnodar
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
16:00Dinamo Moscow 5 - 1 Lokomotiv Moscow
VTB Arena - Moskva
13:30CSKA Moscow 2 - 0 Rostov
VEB Arena - Moskva
11:00Khimki 2 - 0 Rubin Kazan
Arena Khimki - Khimki
Saturday 7 November 2020 Tambov Akhmat Grozny Mordovia Arena (Saransk) Arsenal Tula Rotor Volgograd Stadion Arsenal (Tula) Ural Spartak Moscow Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Tambov 0 - 1 Akhmat Grozny
Mordovia Arena - Saransk
13:30Arsenal Tula 1 - 1 Rotor Volgograd
Stadion Arsenal - Tula
11:00Ural 2 - 2 Spartak Moscow
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Friday 6 November 2020 Sochi Ufa Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi)
16:00Sochi 1 - 1 Ufa
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
Sunday 1 November 2020 Tambov Dinamo Moscow Mordovia Arena (Saransk) Rotor Volgograd CSKA Moscow Volgograd Arena (Volgograd) Khimki Zenit Arena Khimki (Khimki) Ufa Ural Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Tambov 1 - 2 Dinamo Moscow
Mordovia Arena - Saransk
13:30Rotor Volgograd 0 - 1 CSKA Moscow
Volgograd Arena - Volgograd
11:00Khimki 0 - 2 Zenit
Arena Khimki - Khimki
09:00Ufa 1 - 2 Ural
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 31 October 2020 Sochi Lokomotiv Moscow Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Spartak Moscow Rostov Otkrytiye Arena (Moskva) Akhmat Grozny Krasnodar Akhmat Arena (Groznyi) Rubin Kazan Arsenal Tula Kazan' Arena (Kazan')
16:00Sochi 2 - 1 Lokomotiv Moscow
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
13:30Spartak Moscow 0 - 1 Rostov
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Akhmat Grozny 2 - 0 Krasnodar
Akhmat Arena - Groznyi
11:00Rubin Kazan 3 - 1 Arsenal Tula
Kazan' Arena - Kazan'
Monday 26 October 2020 CSKA Moscow Arsenal Tula VEB Arena (Moskva)
16:00CSKA Moscow 5 - 1 Arsenal Tula
VEB Arena - Moskva
Sunday 25 October 2020 Akhmat Grozny Ufa Akhmat Arena (Groznyi) Rostov Khimki Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Ural Tambov Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Akhmat Grozny 3 - 1 Ufa
Akhmat Arena - Groznyi
13:30Rostov 0 - 2 Khimki
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
11:00Ural 0 - 0 Tambov
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Saturday 24 October 2020 Krasnodar Spartak Moscow Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Lokomotiv Moscow Rotor Volgograd RZD Arena (Moskva) Zenit Rubin Kazan Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Dinamo Moscow Sochi VTB Arena (Moskva)
16:00Krasnodar 1 - 3 Spartak Moscow
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
16:00Lokomotiv Moscow 1 - 2 Rotor Volgograd
RZD Arena - Moskva
13:30Zenit 1 - 2 Rubin Kazan
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
11:00Dinamo Moscow 3 - 1 Sochi
VTB Arena - Moskva
Sunday 18 October 2020 Rostov Akhmat Grozny Rostov Arena (Rostov-na-Donu) CSKA Moscow Dinamo Moscow VEB Arena (Moskva) Arsenal Tula Ural Stadion Arsenal (Tula) Rotor Volgograd Tambov Volgograd Arena (Volgograd)
16:00Rostov 3 - 0 Akhmat Grozny
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
13:30CSKA Moscow 3 - 1 Dinamo Moscow
VEB Arena - Moskva
11:00Arsenal Tula 1 - 0 Ural
Stadion Arsenal - Tula
11:00Rotor Volgograd 0 - 2 Tambov
Volgograd Arena - Volgograd
Saturday 17 October 2020 Khimki Spartak Moscow Arena Khimki (Khimki) Lokomotiv Moscow Ufa RZD Arena (Moskva) Krasnodar Rubin Kazan Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Zenit Sochi Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg))
16:00Khimki 2 - 3 Spartak Moscow
Arena Khimki - Khimki
13:30Lokomotiv Moscow 1 - 0 Ufa
RZD Arena - Moskva
13:30Krasnodar 3 - 1 Rubin Kazan
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
11:00Zenit 3 - 1 Sochi
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
Sunday 4 October 2020 Dinamo Moscow Krasnodar VTB Arena (Moskva) Rubin Kazan Akhmat Grozny Kazan' Arena (Kazan') Sochi Rostov Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Lokomotiv Moscow Khimki RZD Arena (Moskva)
17:00Dinamo Moscow 2 - 0 Krasnodar
VTB Arena - Moskva
13:30Rubin Kazan 1 - 1 Akhmat Grozny
Kazan' Arena - Kazan'
13:30Sochi 4 - 2 Rostov
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
11:00Lokomotiv Moscow 2 - 1 Khimki
RZD Arena - Moskva
Saturday 3 October 2020 Spartak Moscow Zenit Otkrytiye Arena (Moskva) Tambov Arsenal Tula Mordovia Arena (Saransk) Ural CSKA Moscow Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg) Ufa Rotor Volgograd Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Spartak Moscow 1 - 1 Zenit
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Tambov 1 - 1 Arsenal Tula
Mordovia Arena - Saransk
13:30Ural 0 - 2 CSKA Moscow
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
11:00Ufa 0 - 0 Rotor Volgograd
Stadion Neftyanik - Ufa
Monday 28 September 2020 Khimki Dinamo Moscow Arena Khimki (Khimki)
16:00Khimki 1 - 0 Dinamo Moscow
Arena Khimki - Khimki
Sunday 27 September 2020 CSKA Moscow Lokomotiv Moscow VEB Arena (Moskva) Rotor Volgograd Rubin Kazan Volgograd Arena (Volgograd) Akhmat Grozny Ural Akhmat Arena (Groznyi) Arsenal Tula Rostov Stadion Arsenal (Tula)
16:00CSKA Moscow 0 - 1 Lokomotiv Moscow
VEB Arena - Moskva
16:00Rotor Volgograd 1 - 3 Rubin Kazan
Volgograd Arena - Volgograd
13:30Akhmat Grozny 2 - 0 Ural
Akhmat Arena - Groznyi
11:00Arsenal Tula 2 - 3 Rostov
Stadion Arsenal - Tula
Saturday 26 September 2020 Sochi Krasnodar Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Zenit Ufa Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Tambov Spartak Moscow Mordovia Arena (Saransk)
17:00Sochi 1 - 1 Krasnodar
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
13:30Zenit 6 - 0 Ufa
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
11:00Tambov 0 - 2 Spartak Moscow
Mordovia Arena - Saransk
Monday 21 September 2020 Dinamo Moscow Akhmat Grozny VTB Arena (Moskva)
16:00Dinamo Moscow 1 - 0 Akhmat Grozny
VTB Arena - Moskva
Sunday 20 September 2020 Lokomotiv Moscow Tambov RZD Arena (Moskva) Rubin Kazan Spartak Moscow Kazan' Arena (Kazan') Arsenal Tula Sochi Stadion Arsenal (Tula) Ufa CSKA Moscow Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Lokomotiv Moscow 1 - 0 Tambov
RZD Arena - Moskva
13:30Rubin Kazan 0 - 2 Spartak Moscow
Kazan' Arena - Kazan'
11:00Arsenal Tula 3 - 2 Sochi
Stadion Arsenal - Tula
11:00Ufa 0 - 1 CSKA Moscow
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 19 September 2020 Rostov Rotor Volgograd Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Ural Zenit Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
16:00Rostov 3 - 0 Rotor Volgograd
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
13:30Ural 1 - 1 Zenit
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Friday 18 September 2020 Krasnodar Khimki Stadion FK Krasnodar (Krasnodar)
17:00Krasnodar 7 - 2 Khimki
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
Monday 14 September 2020 Rostov Lokomotiv Moscow Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Zenit Arsenal Tula Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg))
17:30Rostov 0 - 0 Lokomotiv Moscow
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
15:30Zenit 3 - 1 Arsenal Tula
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
Sunday 13 September 2020 CSKA Moscow Spartak Moscow VEB Arena (Moskva) Rotor Volgograd Krasnodar Volgograd Arena (Volgograd) Dinamo Moscow Rubin Kazan VTB Arena (Moskva)
16:00CSKA Moscow 3 - 1 Spartak Moscow
VEB Arena - Moskva
16:00Rotor Volgograd 0 - 3 Krasnodar
Volgograd Arena - Volgograd
13:30Dinamo Moscow 0 - 1 Rubin Kazan
VTB Arena - Moskva
Saturday 12 September 2020 Akhmat Grozny Sochi Akhmat Arena (Groznyi) Ural Khimki Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg) Tambov Ufa Mordovia Arena (Saransk)
16:00Akhmat Grozny 0 - 1 Sochi
Akhmat Arena - Groznyi
13:30Ural 3 - 1 Khimki
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
10:45Tambov 2 - 0 Ufa
Mordovia Arena - Saransk
Sunday 30 August 2020 Krasnodar Rostov Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Sochi Ural Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Akhmat Grozny CSKA Moscow Akhmat Arena (Groznyi) Rubin Kazan Tambov Kazan' Arena (Kazan') Lokomotiv Moscow Zenit RZD Arena (Moskva) Ufa Dinamo Moscow Stadion Neftyanik (Ufa)
17:00Krasnodar 1 - 1 Rostov
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
17:00Sochi 0 - 0 Ural
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
15:00Akhmat Grozny 0 - 3 CSKA Moscow
Akhmat Arena - Groznyi
15:00Rubin Kazan 2 - 2 Tambov
Kazan' Arena - Kazan'
13:00Lokomotiv Moscow 0 - 0 Zenit
RZD Arena - Moskva
11:00Ufa 1 - 1 Dinamo Moscow
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 29 August 2020 Khimki Rotor Volgograd Arena Khimki (Khimki) Spartak Moscow Arsenal Tula Otkrytiye Arena (Moskva)
17:00Khimki 1 - 1 Rotor Volgograd
Arena Khimki - Khimki
15:00Spartak Moscow 2 - 1 Arsenal Tula
Otkrytiye Arena - Moskva
Wednesday 26 August 2020 Dinamo Moscow Zenit VTB Arena (Moskva) Rostov Ural Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Krasnodar CSKA Moscow Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Lokomotiv Moscow Akhmat Grozny RZD Arena (Moskva) Rotor Volgograd Spartak Moscow Volgograd Arena (Volgograd) Rubin Kazan Ufa Kazan' Arena (Kazan')
17:45Dinamo Moscow 1 - 0 Zenit
VTB Arena - Moskva
17:30Rostov 1 - 0 Ural
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
17:30Krasnodar 1 - 1 CSKA Moscow
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
15:30Lokomotiv Moscow 2 - 3 Akhmat Grozny
RZD Arena - Moskva
15:30Rotor Volgograd 0 - 1 Spartak Moscow
Volgograd Arena - Volgograd
15:30Rubin Kazan 3 - 0 Ufa
Kazan' Arena - Kazan'
Tuesday 25 August 2020 Arsenal Tula Khimki Stadion Arsenal (Tula) Tambov Sochi Mordovia Arena (Saransk)
17:30Arsenal Tula 1 - 1 Khimki
Stadion Arsenal - Tula
15:30Tambov 0 - 1 Sochi
Mordovia Arena - Saransk
Sunday 23 August 2020 Spartak Moscow Lokomotiv Moscow Otkrytiye Arena (Moskva) Ufa Rostov Stadion Neftyanik (Ufa)
16:00Spartak Moscow 2 - 1 Lokomotiv Moscow
Otkrytiye Arena - Moskva
13:30Ufa 0 - 1 Rostov
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 22 August 2020 Rotor Volgograd Sochi Volgograd Arena (Volgograd) CSKA Moscow Rubin Kazan VEB Arena (Moskva) Zenit Tambov Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Arsenal Tula Dinamo Moscow Stadion Arsenal (Tula) Khimki Akhmat Grozny Arena Khimki (Khimki) Ural Krasnodar Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
17:00Rotor Volgograd 1 - 2 Sochi
Volgograd Arena - Volgograd
17:00CSKA Moscow 1 - 2 Rubin Kazan
VEB Arena - Moskva
15:00Zenit 4 - 1 Tambov
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
14:30Arsenal Tula 2 - 0 Dinamo Moscow
Stadion Arsenal - Tula
13:00Khimki 1 - 2 Akhmat Grozny
Arena Khimki - Khimki
11:00Ural 1 - 0 Krasnodar
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Wednesday 19 August 2020 Zenit CSKA Moscow Saint-Petersburg Stadium (Sankt-Peterburg (St. Petersburg)) Dinamo Moscow Rostov VTB Arena (Moskva) Akhmat Grozny Rotor Volgograd Akhmat Arena (Groznyi) Ufa Spartak Moscow Stadion Neftyanik (Ufa) Ural Lokomotiv Moscow Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
17:00Zenit 2 - 1 CSKA Moscow
Saint-Petersburg Stadium - Sankt-Peterburg - St. Petersburg
16:00Dinamo Moscow 2 - 0 Rostov
VTB Arena - Moskva
15:00Akhmat Grozny 3 - 1 Rotor Volgograd
Akhmat Arena - Groznyi
13:00Ufa 1 - 1 Spartak Moscow
Stadion Neftyanik - Ufa
13:00Ural 1 - 1 Lokomotiv Moscow
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Tuesday 18 August 2020 Krasnodar Arsenal Tula Stadion FK Krasnodar (Krasnodar) Tambov Khimki Mordovia Arena (Saransk) Sochi Rubin Kazan Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi)
17:00Krasnodar 2 - 0 Arsenal Tula
Stadion FK Krasnodar - Krasnodar
16:00Tambov 1 - 0 Khimki
Mordovia Arena - Saransk
15:00Sochi 3 - 2 Rubin Kazan
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
Saturday 15 August 2020 Rostov Zenit Rostov Arena (Rostov-na-Donu) Lokomotiv Moscow Krasnodar RZD Arena (Moskva) CSKA Moscow Tambov VEB Arena (Moskva) Dinamo Moscow Rotor Volgograd VTB Arena (Moskva) Rubin Kazan Ural Kazan' Arena (Kazan')
17:00Rostov 0 - 2 Zenit
Rostov Arena - Rostov-na-Donu
16:00Lokomotiv Moscow 1 - 0 Krasnodar
RZD Arena - Moskva
15:00CSKA Moscow 2 - 1 Tambov
VEB Arena - Moskva
12:30Dinamo Moscow 0 - 0 Rotor Volgograd
VTB Arena - Moskva
12:30Rubin Kazan 1 - 1 Ural
Kazan' Arena - Kazan'
Friday 14 August 2020 Spartak Moscow Akhmat Grozny Otkrytiye Arena (Moskva) Sochi Khimki Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi) Arsenal Tula Ufa Stadion Arsenal (Tula)
17:00Spartak Moscow 2 - 0 Akhmat Grozny
Otkrytiye Arena - Moskva
16:00Sochi 1 - 1 Khimki
Olimpiyskiy Stadion Fisht - Sochi
15:00Arsenal Tula 2 - 3 Ufa
Stadion Arsenal - Tula
Tuesday 11 August 2020 Rubin Kazan Lokomotiv Moscow Kazan' Arena (Kazan') Rotor Volgograd Zenit Volgograd Arena (Volgograd)
17:00Rubin Kazan 0 - 2 Lokomotiv Moscow
Kazan' Arena - Kazan'
15:00Rotor Volgograd 0 - 2 Zenit
Volgograd Arena - Volgograd
Monday 10 August 2020 Ural Dinamo Moscow Ekaterinburg Arena (Ekaterinburg)
14:00Ural 0 - 2 Dinamo Moscow
Ekaterinburg Arena - Ekaterinburg
Sunday 9 August 2020 Spartak Moscow Sochi Otkrytiye Arena (Moskva) Arsenal Tula Akhmat Grozny Stadion Arsenal (Tula) Ufa Krasnodar Stadion Neftyanik (Ufa)
17:00Spartak Moscow 2 - 2 Sochi
Otkrytiye Arena - Moskva
16:00Arsenal Tula 0 - 0 Akhmat Grozny
Stadion Arsenal - Tula
14:00Ufa 0 - 3 Krasnodar
Stadion Neftyanik - Ufa
Saturday 8 August 2020 Tambov Rostov Mordovia Arena (Saransk) Khimki CSKA Moscow Arena Khimki (Khimki)
15:30Tambov 0 - 1 Rostov
Mordovia Arena - Saransk
13:00Khimki 0 - 2 CSKA Moscow
Arena Khimki - Khimki