La Liga
10:00Eibar 0 - 0 Osasuna
12:00Ath Bilbao 2 - 0 Levante
14:00Villarreal 2 - 1 Valencia
16:30Alaves 0 - 2 Elche
16:30Huesca 2 - 2 Valladolid
19:00Betis 0 - 3 Real Sociedad
Eredivisie
10:15Feyenoord 1 - 1 Sparta Rotterdam
12:30Ajax 5 - 1 Heerenveen
12:30Den Haag 0 - 2 Vitesse
14:45Zwolle 0 - 3 PSV
14:45Groningen 0 - 0 Utrecht
18:00FC Emmen 2 - 2 Sittard
Serie A
10:30Bologna 3 - 4 Sassuolo
13:00Torino 2 - 3 Cagliari
13:00Spezia 2 - 2 Fiorentina
16:00Udinese 3 - 2 Parma
18:45AS Roma 5 - 2 Benevento
Premier League
11:00Sheffield Utd 1 - 1 Fulham
13:00Crystal Palace 1 - 1 Brighton
15:30Tottenham 3 - 3 West Ham
18:15Leicester 0 - 1 Aston Villa
Ligue 1
11:00Strasbourg 2 - 3 Lyon
13:00Nantes 3 - 1 Brest
13:00Monaco 1 - 1 Montpellier
13:00Angers 1 - 1 Metz
15:00St Etienne 1 - 3 Nice
19:00Lille 4 - 0 Lens
Bundesliga
13:30FC Koln 1 - 1 Eintracht Frankfurt
16:00Schalke 1 - 1 Union Berlin
23:00Louisville City - North Carolina
23:00Pittsburgh - Charleston
23:00Saint Louis FC - Philadelphia Union 2
23:00Loudoun - Miami FC
23:00Indy Eleven - Atlanta United 2
23:00CD Junior U20 2 - 2 Ocotal U20
23:00Binacional 3 - 6 Sporting Cristal
23:00Montreal Impact 2 - 1 Inter Miami
23:00Tampa Bay - Birmingham
23:00Charlotte Independ. - Sporting Kansas City 2
23:00Chicago W - Sky Blue W
23:00North Carolina Courage W - Houston Dash W
23:05Cucuta 1 - 0 Envigado
23:15Boston River 5 - 1 Maldonado
23:15Guairena FC 0 - 3 Libertad Asuncion
23:30Tampa Bay 1 - 0 Charleston
23:30Alagoinhas 1 - 1 Tupynambas
23:30Louisville City 2 - 0 Saint Louis FC
00:00Sao Paulo 0 - 0 Gremio
00:00Guadalajara Chivas 3 - 2 Atlas
00:00Jalapa 3 - 0 Ferretti
00:00Reign W 2 - 0 Utah Royals W
00:05Cancun 4 - 0 Pumas Tabasco
00:30San Antonio - Las Vegas Lights
00:30SE Juventude 1 - 1 Bare
00:30Barcelona SC 1 - 0 Delfin
00:30Rio Grande - Portland 2
01:00Reno 2 - 3 Phoenix Rising
01:00Trujillanos 1 - 1 Estudiantes Merida
01:10Millonarios 1 - 0 Patriotas
01:15Metapan 6 - 0 11 Deportivo
01:30El Paso - Austin Bold
01:30El Paso 2 - 1 New Mexico
02:00Orange County SC - Colorado Springs
02:00Tacoma Defiance - Real Monarchs
02:00Sacramento Republic - Phoenix Rising
02:00Cruz Azul 0 - 2 U.A.N.L.- Tigres
02:00CD Junior 1 - 0 Ocotal
02:00New Mexico - Reno
02:30Tucson 2 - 0 Orlando City B
04:00Wollongong Wolves 1 - 3 Sydney Utd
04:00Sapporo 1 - 0 Kashima
04:00Blaublitz 0 - 0 Fujieda MYFC
04:00Kamatamare 1 - 1 Sagamihara
04:00Gainare Tottori 1 - 1 G-Osaka U23
04:00Imabari 0 - 0 Azul Claro Numazu
04:00Nagano 3 - 1 Vanraure
04:30Suwon City 3 - 4 Jeonnam
05:00Oita 0 - 1 G-Osaka
05:00Busan 0 - 0 Suwon Bluewings
05:00Montedio Yamagata 4 - 1 Ehime
05:00Okayama 3 - 2 Omiya Ardija
05:00Gifu 1 - 2 Fukushima Utd
05:00Mito 1 - 3 Albirex Niigata
05:00Kyoto 0 - 1 Renofa Yamaguchi
05:00Yokohama 1 - 0 FC Tokyo
05:00Kanazawa 0 - 1 Iwata
05:00Shimizu 1 - 1 Sagan Tosu
05:00Kusatsu 0 - 1 Avispa Fukuoka
06:00Shonan 3 - 2 Kashiwa
07:00Urawa 6 - 0 Vegalta Sendai
07:00Sakhalin 0 - 2 Lipetsk
07:00Asan 0 - 1 Ansan Greeners
07:00Kagoshima Utd 0 - 0 C-Osaka U23
07:30Jeonbuk 4 - 1 Gwangju FC
07:30Henan Jianye 1 - 0 Wuhan Zall
08:00Grange Thistle 1 - 1 Toowong
08:00Acacia Ridge 0 - 3 Brisbane K.
08:00Universitatea Galati W 3 - 2 Universitatea Alexandria W
08:00SN Constanta W 1 - 5 Heniu Prundu Bargaului W
08:00Fairplay Bucuresti W 1 - 6 Vasas Odorhei W
08:00Wacker Innsbruck W 1 - 3 Sudburgenland W
08:00Olympic FC 3 - 0 Capalaba FC
08:00Piros Security W - Fortuna Becicherecu Mic W
08:00Hiroshima 2 - 1 Kobe
08:00Toyama 0 - 1 Grulla Morioka
08:00Shakhtar Karagandy 0 - 1 Ordabasy
08:00Pribram B - SK Rakovnik
08:00Carmen Bucuresti W 4 - 0 Banat W
08:15Zbrojovka Brno B - Havlickuv Brod
08:15Slovacko B - Otrokovice
08:15Hradec Kralove B - Zbuzany
08:15Liberec B - Zivanice
08:15Mlada Boleslav B - Teplice B
08:15Chlumec nad Cidlinou - Brozany
08:15Meteor Prague - Brandys n. Labem
08:15Brumov - Vsetin
08:30Bhayangkara Utd - PSS Sleman
08:30Samorin - Banska Bystrica
08:30Sports Academy 1 - 2 Angkor Tiger
08:30Zlin B - Uhersky Brod
08:30Jihlava B - Sigma Olomouc B
08:30Persiraja Aceh - Persipura Jayapura
08:30Karlovy Vary - Admira Prague
08:30Nitra B - Z. Moravce-Vrable B
08:30Jednota Banova - Lip. Stiavnica
08:30Petrzalka - Slovan Bratislava B
08:30Trinec B - Hermanice
08:30Extremadura UD B 0 - 1 CD Coria
08:30An Do-An Giang 0 - 3 Pho Hien
08:45Paloma 3 - 1 Curslack-Neuengamme
09:00Lokomotiv Daugavpils - Alberts JDFS
09:00Rayo Vallecano B 3 - 2 Moratalaz
09:00VfL Osnabruck U19 2 - 2 Dresden U19
09:00Blansko - Mas Taborsko
09:00Leverkusen U19 3 - 1 Oberhausen U19
09:00Alemannia Aachen U19 - Dusseldorf U19
09:00Sassuolo U19 2 - 2 Lazio U19
09:00Zebbug 0 - 2 Qrendi
09:00Rotenberg 2 - 3 Dornbirner SV
09:00Athletic Bilbao W 2 - 2 Betis W
09:00Trnava W - Bardejov W
09:00RW Essen U19 2 - 0 Wuppertaler U19
09:00T. Mazowiecki 1 - 2 Polonia Warszawa
09:00Puskas Academy II 2 - 2 Gardony Varosi
09:00Eibar W 0 - 1 Madrid C. W
09:00Plus Ultra 1 - 3 Aguilas FC
09:00Schalke U19 2 - 3 Dortmund U19
09:00Wolka Pelkinska 2 - 1 Wisloka Debica
09:00Altenmarkt W 0 - 1 Vorderland W
09:00Sevilla FC B 0 - 1 UCAM Murcia
09:00Honved II 6 - 0 Majosi
09:15Pelikan 2 - 0 Radomsko
09:15Santurtzi 1 - 2 Urduliz
09:30Felanitx 1 - 2 Constancia
09:30Llosetense 2 - 0 Alcudia
09:30Illescas 3 - 3 Torrijos
09:30Trival Valderas 1 - 1 Atletico Pinto
09:30Calahorra B 1 - 1 Calasancio
09:30La Union 3 - 2 Muleno
09:30Flat Earth 1 - 0 Villanueva
09:30Valladolid Promesas 1 - 0 Burgos CF
09:30Carabanchel 2 - 0 Villaverde San Andres
09:30CF Intercity 0 - 0 Hercules B
09:30Young Lions 0 - 4 Albirex Niigata
09:30Lion City 4 - 0 Geylang
09:30El Alamo 2 - 4 Alcorcon B
09:30Cadiz CF B 2 - 0 Las Palmas B
09:30Getafe B 1 - 2 Rayo Majadahonda
09:45Condal 1 - 1 Real Titanico
10:00Cacereno 2 - 3 Diocesano
10:00CD Calamonte 3 - 1 Lobon
10:00Trujillo 1 - 1 Olivenza
10:00R. Oviedo B 0 - 1 Langreo
10:00Montijo 3 - 0 Valdivia
10:00Ebro - SD Logrones
10:00Tudelano 2 - 0 Ejea
10:00EDMF Churra 1 - 0 UD Los Garres
10:00Espanyol B 2 - 1 Prat
10:00Cornella - Olot
10:00Numancia 3 - 1 Marino de Luanco
10:00R. Union - Alaves B
10:00Tarazona - Osasuna B
10:00Azuaga 0 - 1 Miajadas
10:00Cuarte 2 - 1 Borja
10:00Pohang 4 - 0 Ulsan Hyundai
10:00Charavgiakos 2 - 1 Ano Meras
10:00Santa Teresa W 0 - 2 Atl. Madrid W
10:00Lechia Gdansk U18 3 - 3 Cracovia U18
10:00Zenit-Izhevsk 1 - 1 Ural 2
10:00Tammeka 4 - 2 Kuressaare
10:00Chelyabinsk - Kamaz
10:00Eibar 0 - 0 Osasuna
10:00Alcorcon - Ponferradina
10:00Villegas 2 - 2 Agoncillo
10:00Varea 1 - 2 Vianes
10:00Levante B 0 - 1 Ibiza
10:00Valdefierro 3 - 1 Tamarite
10:00Almagro 3 - 1 Atl. Ibanes
10:00Lealtad 1 - 0 Covadonga
10:00Logrones Promesas 4 - 1 Casalarreina
10:00Atl. Madrid B 1 - 0 Poblense
10:00Montanesa 0 - 2 Igualada
10:00Kawasaki Frontale 3 - 0 Nagoya
10:00Loja 2 - 1 Jaen
10:00Horta 1 - 0 Banyoles
10:00Cerdanyola - Grama
10:00CE Manresa 0 - 1 Castelldefels
10:00Malaga B 1 - 0 Juventud Torremolinos
10:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP
10:00Paterna 0 - 0 Torrent
10:00Pozuelo de Alarcon 2 - 0 Alcala
10:00CD Mostoles 0 - 0 Real Aranjuez
10:00Union Adarve 1 - 1 Paracuellos Antamira
10:00Almeria B 0 - 0 Mancha
10:00Estepona 1 - 5 Antequera
10:00CP Almeria 0 - 0 Maracena
10:00Velez 2 - 0 Alhaurin
10:00Cabecense 0 - 2 Xerez CD
10:00San Sebastian Reyes 0 - 1 Navalcarnero
10:00Socuellamos 1 - 1 CD Badajoz
10:00Silva SD 0 - 0 Pontes
10:00Melilla 3 - 0 Villarrobledo
10:00Las Rozas 1 - 2 Real Madrid B
10:00Paide - Tammeka
10:00Baleares 4 - 0 DUX Internacional de Madrid
10:00Llanes 0 - 2 Club Siero
10:00Ibiza Islas Pitiusas 1 - 2 Portmany
10:00Conil 1 - 1 Ceuta
10:00CD Gerena 0 - 0 Cordoba B
10:00La Palma 0 - 0 Coria C.F.
10:00Guarnizo 1 - 1 Tropezon
10:00SD Navarro CF - Praviano
10:00Valdesoto 1 - 2 Basico Urraca
10:00Pena Deportiva 1 - 0 Villarreal B
10:00Huelva W 0 - 6 Barcelona W
10:00Laos U19 - Australia U19
10:00Dukla Prague W - Slovacko W
10:00Zenit 2 1 - 0 Znamya Truda
10:00Luki-Energiya 1 - 3 Leningradets
10:00Neftci Baku 1 - 0 Sabah Baku
10:00St. Polten W - Landhaus W
10:00Ba Ria Vung Tau 0 - 4 Binh Dinh
10:00Bahrain U19 - Japan U19
10:00Binh Phuoc 0 - 1 Khanh Hoa
10:15UE Sants 0 - 1 Peralada 2
10:15Feyenoord 1 - 1 Sparta Rotterdam
10:30Espanyol W 3 - 2 Dep. La Coruna W
10:30Preussen Munster U19 2 - 0 Paderborn U19
10:30Esporles 3 - 6 Formentera
10:30Saburtalo Tbilisi 0 - 1 Dinamo Batumi
10:30Ankaraspor 1 - 1 Giresunspor
10:30Andijan 1 - 1 Sogdiana
10:30Hatayspor - Erzurum BB
10:30Bologna 3 - 4 Sassuolo
10:30AC Milan W 4 - 1 Inter W
10:30Wisla Plock 1 - 0 Slask Wroclaw
10:40LKS Lodz - Korona Kielce
10:45Smolevichi 1 - 4 Zhodino
10:45Soyaux W 0 - 3 Paris SG W
11:00Gran Tarajal 0 - 0 La Cuadra
11:00Sheffield Utd 1 - 1 Fulham
11:00Saarbrucken 2 - 1 Unterhaching
11:00Karpaty 1 - 1 Chaika
11:00Tenerife B 2 - 1 Union Guimar
11:00Olimpik Donetsk 0 - 1 Vorskla Poltava
11:00Preston 0 - 1 Cardiff
11:00Holstebro 2 - 2 Jammerbugt
11:00Avarta 0 - 1 Hellerup
11:00Slagelse 3 - 1 Roskilde
11:00CD Marino 0 - 1 Linense
11:00Lokomotiv Gomel 2 - 3 Lida
11:00Ulm U19 0 - 1 Offenbach U19
11:00UD Guia 2 - 1 Lanzarote
11:00Vera 0 - 3 Tacoronte
11:00Schwachhausen - Vatan Bremen
11:00Buxoro 0 - 0 Nasaf Qarshi
11:00Mensajero 2 - 1 SD Tenisca
11:00Bangkok Utd 4 - 5 Sukhothai
11:00R. Volgograd 0 - 2 Tambov
11:00Buriram 1 - 2 Nakhon Ratchasima
11:00Chonburi - Sukhothai
11:00Suphanburi - Muang Thong Utd
11:00Khimik-Arsenal 0 - 3 Saturn Ramenskoye
11:00Granadilla Tenerife W 2 - 1 Valencia W
11:00Tukums 2000 - Spartaks
11:00London Bees W 1 - 2 Durham W
11:00Kaluga 4 - 1 F. Voronezh 2
11:00Zhetysu Taldykorgan 2 - 4 K. Almaty
11:00Ekedalens SK 0 - 2 GAIS
11:00Kolbotn W 2 - 2 Klepp W
11:00Honka Akatemia 1 - 2 MiPK
11:00Orenburg 2 0 - 3 Krylya Sovetov Samara 2
11:00Arsenal Tula 1 - 0 Ural
11:00Tromsdalen 1 - 2 Fredrikstad
11:00Ayutthaya Utd 2 - 2 Customs Utd
11:00Strasbourg 2 - 3 Lyon
11:00JJK Jyvaskyla 2 - 1 Kemi City
11:00Thai Navy 2 - 0 Ranong
11:15Gondomar 3 - 0 Amarante
11:30Paderborn 1 - 0 Hannover
11:30Wurzburger Kickers 0 - 2 Holstein Kiel
11:30Comuna Recea 1 - 2 Petrolul
11:30Aue 2 - 1 Heidenheim
11:30Legion Dynamo 4 - 0 Maykop
11:30Schwabmunchen 2 - 4 Deisenhofen
11:30Dusseldorf 2 - 2 Regensburg
11:30Drita 0 - 0 Gjilani
11:30Lyn W 4 - 0 Arna-Bjornar W
11:30Tver 1 - 2 Vladimir
11:30Waregem 1 - 3 Antwerp
11:30Halberstadt 1 - 2 Viktoria Berlin
11:30Furstenwalde 2 - 0 Lichtenberg
11:30Jena 2 - 1 Chemnitzer
11:30Hertha Berlin II 0 - 0 Energie Cottbus
11:30Persebaya - Persita
11:30Dynamik - Rukinzo
11:30West Ham W 2 - 4 Manchester Utd W
11:35Shanghai Shenhua 0 - 0 Shanghai SIPG
11:45AO Tsilivi 0 - 1 Pamisos
12:00Pannaxiakos - Charavgiakos
12:00Fostiras - Ethnikos Piraeus
12:00Ilioupoli - Moschato
12:00HVV Hollandia - DEM
12:00USV Hercules - HV & CV Quick
12:00Anagennisi Arta - Agios Matthaios
12:00Lefkimmi - Amvrakikos Loutrou
12:00Balkany 0 - 2 MFC Metalurh
12:00Hodd 1 - 2 Skeid
12:00Alta 4 - 4 Halden
12:00M. Alexandros Kastorias - Preveza
12:00Panagriniakos 5 - 1 Kerkyra
12:00Almeboda/Linneryd 2 - 5 Asarums
12:00Westlandia - Blauw Geel
12:00Tilikratis L. - Acheron Kanalaki
12:00Panagriniakos - Thyella Katsikas
12:00Ano Meras - Marko
12:00Aarhus 3 - 0 Horsens
12:00IFK Karlshamn 3 - 0 Husqvarna
12:00Uthai Thani 0 - 1 Khonkaen FC
12:00Chiangmai FC 0 - 5 Nong Bua Pitchaya
12:00Peremoga Dnipro 2 - 0 Real Pharma
12:00Osterlen FF 4 - 1 IFK Hassleholm
12:00Vejle 3 - 2 Lyngby
12:00Syrianska 0 - 2 Nosaby IF
12:00Kristianstads 2 - 1 Bromolla
12:00Suphanburi 0 - 0 Chonburi
12:00FK Panevezys 2 0 - 4 Siauliai FA
12:00Trepca 89 0 - 0 Feronikeli
12:00Bollstanas W 0 - 2 Kvarnsvedens W
12:00Riteriai 2 1 - 5 FK Minija
12:00Police Tero - Nakhon Ratchasima
12:00Rayong FC 2 - 7 Port MTI FC
12:00Port MTI FC - Chiangrai Utd
12:00Hassleholms IF 3 - 2 Tord
12:00Dynamo Moscow 2 4 - 1 Smolensk
12:00Aris Rethymnou - Poros
12:00Aris Soudas - AEEK Inka
12:00Atsalenios - Damastas
12:00Diavolitsi 0 - 2 Zakynthos
12:00Pyliou 1 - 2 Aias
12:00ADO 20 Heemskerk - Hoogland
12:00Aiolikos 2 - 2 Thyella D.
12:00Ierapetra - AE Neapolis
12:00Irodotos - Rethymniakos
12:00Dalstorps 1 - 0 Rappe GOIF
12:00Olimp-Dolgoprudny 2 - 1 Rodina Moscow
12:00CSCA Buiucani 0 - 0 Petrocub
12:00Club Brugge W 2 - 3 RSC Anderlecht W
12:00Neos Asteras Rethymno - Agios Nikolaos
12:00Palaiochora - Giouchtas
12:00Dongen - OSS '20
12:00GVV Unitas - Groene Ster
12:00Sleza Wroclaw 1 - 1 Zielona Gora
12:00Holstein Kiel II 3 - 1 Drochtersen/Assel
12:00Altona - Heider SV
12:00Koln II 4 - 0 Oberhausen
12:00CFC Hertha 2 - 1 Strausberg
12:00Nordhausen 0 - 3 Ludwigsfelder
12:00Sokol Sieniawa 2 - 1 Podhale Nowy Targ
12:00Duisburg - Hallescher
12:00Stezyca 4 - 0 Unia Janikowo
12:00Nykopings 0 - 4 Team TG FF
12:00Zilina W - B. Bystrica W
12:00Rovaniemi 2 - OLS Oulu
12:00Karlstad 0 - 1 Sandvikens
12:00Gefle 1 - 1 IFK Lulea
12:00Sturm Graz W 4 - 0 Bergheim W
12:00Sandecja Nowy S. 0 - 0 GKS Belchatow
12:00BKMA 4 - 1 Sevan
12:00Rakytovce - Kovacova
12:00Galanta - AFC Nove Mesto
12:00Malzenice - Myjava
12:001.FK Svidnik - Vranov
12:00FK Nove Zamky - Belusa
12:00Castkovce - Marcelova
12:00Ath Bilbao 2 - 0 Levante
12:00Eslovs 2 - 1 Angelholms
12:00B. Nova Ves - FK Humenne
12:00Krompachy - Mladost Kalsa
12:00L. Hradok - Zarnovica
12:00Oravske Vesele - Krasno
12:00Kalinovo - MSK Martin
12:00Sobrance-Sobranecko - Slavia TU Kosice
12:00Plavnica - Stropkov
12:00Snina - Presov
12:00Ulyanovsk 0 - 1 Tyumen
12:00Teutonia Ottensen 1 - 2 Norderstedt
12:00Alashkert 0 - 0 Pyunik Yerevan
12:00Werder Bremen W 1 - 0 Sand W
12:00Vinbergs 2 - 3 Prespa Birlik
12:00SGS Essen W 0 - 0 Bayer Leverkusen W
12:00Bunkeflo IF 2 - 1 Halmia
12:00Skiljebo 2 - 0 Osteraker IFK
12:00Kvarnsvedens 2 - 0 Stockholm Internazionale
12:00Wolfsburg W 5 - 2 Duisburg W
12:00Sheffield Utd W 0 - 0 Lewes W
12:00Everton W 2 - 2 Brighton W
12:00Kvant 2 - 3 Ryazan
12:00Zvezda St. Peterburg 2 - 3 Kolomna
12:00Hudiksvalls 3 - 1 Upsala
12:00Bayern Munich W 3 - 0 Potsdam W
12:00Ullareds IK 1 - 3 Frolunda
12:00Sumqayit 2 - 1 Zira
12:00Mikashevichi 1 - 3 Oshmyany
12:00Legion 0 - 2 Paide
12:00Fagersta Sodra 0 - 6 Kungsangens
12:00Enkopings SK 4 - 1 Fanna
12:00Enskede 1 - 3 IFK Stocksund
12:00IFK Malmo 2 - 1 Varbergs GIF
12:00Hoffenheim W 1 - 0 Meppen W
12:00Rosengard 6 - 3 Onsala
12:00Karlbergs 1 - 2 Lidingo IFK
12:00Kalju - Flora
12:00Olympic 4 - 1 Assyriska BK
12:15Botev Vratsa 0 - 0 CSKA 1948 Sofia
12:30Szegedi 0 - 4 Dunaujvaros PASE
12:30Posusje 4 - 0 HNK Orasje
12:30Hadzici 2 - 1 Gradacac
12:30Rakosmenti KSK 0 - 0 FC Dabas
12:30Nymburk - Letohrad
12:30Kisvarda II 3 - 2 Mezokovesd-Zsory II
12:30Jaszberenyi 3 - 2 Hatvan
12:30Gyongyosi 1 - 3 Fuzesgyarmati SK
12:30DVTK II 2 - 1 Tallya
12:30Sajobabony 2 - 4 BVSC-Zuglo
12:30Tiszaujvaros 2 - 3 Senyo Carnifex
12:30Korosladany MSK 0 - 3 Kecskemeti TE
12:30Ivancsa 1 - 1 Monori
12:30Hodmezovasarhely FC 0 - 1 Paks II
12:30Dabas-Gyon 0 - 0 Taksony
12:30Bari W 0 - 4 Juventus W
12:30Szabadkikoto 1 - 1 MOL Fehervar II
12:30Hostoun - Pisek
12:30Jindrichuv Hradec - Sokol Lom
12:30Sedlcany - Prestice
12:30Louny - Aritma Prague
12:30Freiburg II 1 - 2 Balingen
12:30Duna Aszfalt 2 - 1 Tiszafuredi
12:30ASIL Lysi 1 - 5 Omonoia Psevda
12:30Sirius 2 - 3 Ostersunds
12:30Vis Simm-Bau 1 - 2 Gorazde
12:30Benatky n. Jiz. - Trutnov
12:30Veszprem 2 - 2 Balatonfuredi
12:30III. Keruleti TVE 3 - 1 Komaromi VSE
12:30Dvur Kralove - Kolin
12:30Vac 2 - 2 Ujpest II
12:30Lipot 0 - 6 Mosonmagyarovari TE
12:30Menfocsanak 0 - 3 Bicskei
12:30Kholding 1 - 0 Mashuk
12:30Pakhtakor 3 - 1 Qizilqum
12:30Nagyatadi 1 - 2 BKV Elore
12:30Szekszardi 1 - 4 Ferencvaros II
12:30ESMTK Budapest 3 - 1 Kozarmisleny SE
12:30Mornar Bar 1 - 2 Kom Podgorica
12:30Akademija Pandev 0 - 1 Shkupi
12:30Trencin W - Poprad W
12:30Ibar 1 - 2 Igalo
12:30Drezga 1 - 3 Arsenal Tivat
12:30Berane 3 - 1 Jedinstvo
12:30Bokelj 0 - 1 Grbalj
12:30EVV - Watergraafsmeer
12:30Ajax 5 - 1 Heerenveen
12:30Den Haag 0 - 2 Vitesse
12:30Renova 0 - 0 Pelister
12:30AFC - HFC
12:30Sileks 4 - 3 Rabotnicki
12:30Borec 2 - 1 Makedonija GP
12:30Hammarby 4 - 2 Mjallby
12:30Debrecen II 0 - 1 Putnok
12:30Labunishta 1 - 0 Kadino Skopje
12:30Struga Trim & Lum 3 - 0 Belasica
12:30Oostzaan - HSC '21
12:30Elfsborg 3 - 1 Kalmar
12:30Budaorsi SC 3 - 2 Nyiregyhaza
12:30Bohumin - Havirov
12:30Paks 3 - 1 Zalaegerszegi
12:30UNA - Gemert
12:30Siofok 2 - 3 Soroksar
12:30FK Kozlovice - HFK Olomouc
12:30Strani - Nove Sady
12:30Szentlorinc 0 - 1 Kazincbarcikai
12:30Polanka nad Odrou - Bruntal
12:30Hemelingen 1 - 4 SFL Bremerhaven
12:30Humpolec - Tasovice
12:30Poricany - Hlinsko
12:30Zdar na Sazavou - Zdirec n. D.
12:30Stara Rise - Breclav
12:45Isloch 2 - 2 BATE
13:00K. Almaty - Kyzylzhar
13:00Saint Eloois - Dessel
13:00Kursk 1 - 1 Znamya Noginsk
13:00Kaspij Aktau - Okzhetpes
13:00Ordabasy - Kaisar Kyzylorda
13:00Zhetysu Taldykorgan - Taraz
13:00URSL Vise 1 - 2 Tienen
13:00RFS - BFC Daugavpils
13:00Antalyaspor 1 - 1 Gaziantep
13:00Chernomorets Novorossijsk 1 - 2 Kuban
13:00Karagumruk 1 - 1 Kasimpasa
13:00Kaizer Chiefs 2 - 1 Maritzburg Utd
13:00Yantra Gabrovo 2 - 2 Ludogorets II
13:00Shakhtar Karagandy - FC Astana
13:00Hajduk Split 0 - 1 Sibenik
13:00Fiorentina W 0 - 1 Verona W
13:00Orijent 2 - 1 Hajduk Split 2
13:00Stjordals Blink 1 - 2 Ull/Kisa
13:00Ranheim 1 - 1 Lillestrom
13:00Croatia Zmijavci 1 - 1 Rudes
13:00Troina 1 - 0 Gelbison Cilento
13:00Santa Maria Cilento 0 - 0 FC Messina
13:00Dattilo 2 - 0 Roccella
13:00Marina di Ragusa 0 - 1 Biancavilla
13:00Rende 1 - 1 Rotonda
13:00S. Agata 1 - 2 Cittanovese
13:00Spartak Nalchik 3 - 2 FK Makhachkala
13:00Boluspor 1 - 2 Tuzlaspor
13:00Waremme - Virton
13:00Stockay-Warfusee - Warnant
13:00Solieres Sport - Ganshoren
13:00Couvin-Mariembourg - Givry
13:00Menen - KRC Harelbeke
13:00Zwevezele - Merelbeke
13:00Echternach 1 - 3 Mertert/Wasserbillig
13:00Wijgmaal - Bocholter
13:00Pitea W 1 - 0 Eskilstuna United W
13:00Spouwen-Mopertingen - Pepingen
13:00Acren - Meux
13:00Juvenes/Dogana 2 - 1 Tre Penne
13:00Boom - Francs Borains
13:00Zeleznicar Pancevo 0 - 0 Dubocica
13:00Topolite 1 - 6 Svetkavitsa
13:00Gornik Z. U18 1 - 2 Zaglebie U18
13:00Knokke - La Louviere
13:00Trayal Krusevac 4 - 1 Graficar Beograd
13:00Ludogorets III 1 - 0 Septemvri Tervel
13:00San Gwann 3 - 0 St. George's FC
13:00Bumamuru 2 - 2 Dynamik
13:00Bujumbura C. 2 - 0 Vital'O
13:00Rovinka - Slovan Most
13:00Malacky - Ivanka pri Dunaji
13:00Partizan Cerven Brjag 0 - 1 Spartak Pleven
13:00Pavlikeni 3 - 1 Tryavna
13:00Peshtera Galata 4 - 1 Lok. Dryanovo
13:00Svishtov 0 - 2 Parva Atomna
13:00Mezdra 3 - 1 Vihar Slavyanovo
13:00Levski Lom 2 - 0 OFK Levski
13:00Kalinkovo - Raca
13:00Yantra Polski Trambesh 7 - 2 Bdin Vidin
13:00Bahon - D. Luzna
13:00Drenovets 3 - 0 Etar II
13:00Flambeau du Centre 2 - 2 Atletico Olympic
13:00Kubrat 2 - 0 Dobrich
13:00Tomasov - MSK Senec
13:00Faetano 0 - 1 Fiorentino
13:00Pennarossa 0 - 1 La Fiorita
13:00Stal Mielec 0 - 6 Wisla
13:00Volna Nizhegorodskaya 1 - 2 Zvezda Perm
13:00Tabor Sezana 2 - 0 Bravo
13:00Delemont 4 - 0 Goldau
13:00Langenthal 0 - 1 Bassecourt
13:00Botev Novi Pazar 0 - 0 Spartak
13:00Kosova - Tuggen
13:00Rusovce - Rohoznik
13:00Buducnost Dobanovci 1 - 1 Sremska Mitrovica
13:00Le Messager Ngozi - Les Elephants
13:00Dunav Ruse 0 - 3 Chernolomets
13:00Hibernians 1 - 1 Valletta
13:00Kayanza 3 - 3 Inter Star
13:00Musongati - Bumamuru
13:00Olympic S. 3 - 1 Rukinzo
13:00ACR Messina 2 - 1 AS Acireale
13:00Swit Skolwin 2 - 0 Swinoujscie
13:00Jagodina 2 - 0 Sloga Kraljevo
13:00Biel 3 - 0 Wohlen
13:00Gubbio 1 - 2 Cesena
13:00M. Alexandros Orfaniou 1 - 0 Anagennisi Thalassias
13:00Aetos Varvaras 1 - 2 M. Alexandros Trikala
13:00F.C. Pandramaikos 1 - 1 Chrisoupolis
13:00Evosmou 2 - 0 Ampelokipon
13:00Ethnikos Sochos 2 - 0 Orfeas Xanthi
13:00AS Giannitsa 1 - 0 Edessaikos
13:00Nea Kallikrateia - A. Asteras
13:00Thyella Sarakinoi 3 - 1 Ethnikos Giannitsa
13:00Thermaikos FC 4 - 1 Plagia
13:00Poseidonas Michanionas 1 - 0 Makedonikos
13:00PAOK Alexandreia 0 - 3 PAO Koufalion
13:00Elpida Sapes 0 - 3 Iraklis
13:00Didymoteicho 0 - 1 Aetos Orfani
13:00Jahn Hiesfeld - FSV Duisburg
13:00FC Monheim - Kleve
13:00Cronenberger 0 - 0 Union Nettetal
13:001.FC Monchengladbach 2 - 11 Germania Ratingen
13:00Schonnebeck 2 - 1 Hilden
13:00SW Essen 2 - 3 TuRU Dusseldorf
13:00Aris Avatou 2 - 1 Sidirochori
13:00Alexandroypolis 2 - 0 Apollon Paralimniou
13:00OFI Crete 2 - 2 Panathinaikos
13:00TVD Velbert 4 - 1 Baumberg
13:00Dias Diou 0 - 1 Atromitos Palamas
13:00Elassona 2 - 2 Karditsa
13:00Aittitos Spata 1 - 0 Fostiras
13:00Ethnikos Piraeus 0 - 1 Ilioupoli
13:00Thyella Katsikas 1 - 2 Anagennisi Arta
13:00Preveza 2 - 1 Thyella Monastirakiou
13:00Asteras Kalirachis 0 - 2 Tilikratis L.
13:00Ermis Meligous 2 - 1 Rouf FC
13:00Foinikas N. Epidavrou 0 - 1 Aris Skalas
13:00Pangytheatikos 1 - 0 Panarkadikos
13:00Molaikos 1 - 1 Nafplio
13:00Koronida Koiladas 1 - 1 Atromitos Chiliomodi
13:00Kifisias 2 - 0 Ermionidas-Ermis
13:00Agios Matthaios 4 - 1 M. Alexandros Kastorias
13:00Acheron Kanalaki 2 - 1 Lefkimmi
13:00Karitsa 3 - 0 Oikonomos
13:00Iraklis Larissa - Makedonikos Foufas
13:00Fikis 1 - 3 Aetos Makrychoriou
13:00Ethnikos Neou 1 - 0 Meteora
13:00Sellana 2 - 0 Amyntaio
13:00Amvrysseas 1 - 0 Opountios Martinou
13:00Nea Artaki 1 - 1 Thiseas Agria
13:00Dimitra Efxeinoupolis 0 - 0 Ipato
13:00Dia. Stefanovik 2 - 0 GS Almyros
13:00Atalanti 0 - 1 Fokikos FC
13:00Hurth 1 - 0 Frechen
13:00Hennef 1 - 1 Freialdenhoven
13:00Meppen 0 - 1 Viktoria Koln
13:00Hildesheim 2 - 4 Hannoverscher SC
13:00Nantes 3 - 1 Brest
13:00Monaco 1 - 1 Montpellier
13:00Angers 1 - 1 Metz
13:00Luneburger Hansa 1 - 2 SC Weiche-08
13:00Inter Turkspor Kiel 0 - 1 Bordesholm
13:00Borgfeld 0 - 7 Brinkumer
13:00Sasel 4 - 2 Rugenbergen
13:00Preussen Reinfeld - Eichede
13:00Oldenburger 3 - 3 Dornbreite Lubeck
13:00Mariehamn 2 - 3 SJK
13:00KuPS 0 - 2 Honka
13:00Bristol City W 0 - 4 Birmingham W
13:00Southampton U23 0 - 1 Blackburn U23
13:00Manchester City U23 4 - 0 Leicester U23
13:00Crystal Palace 1 - 1 Brighton
13:00Reading W 1 - 1 Manchester City W
13:00Blackburn W 1 - 0 London City Lionesses W
13:00Ilves 0 - 2 Inter Turku
13:00HJK 3 - 0 HIFK
13:00Crystal Palace W 1 - 4 Leicester W
13:00Charlton W 2 - 3 Coventry United W
13:00Hastedt 3 - 4 Werder Bremen III
13:00Komet Arsten - Union 60 Bremen
13:00Ginsheim 0 - 3 Hessen Dreieich
13:00Friedberg 2 - 3 Fernwald
13:00Westfalia Rhynern - Clarholz
13:00Sprockhovel 2 - 3 RSV Meinerzhagen
13:00Neuhof 2 - 0 Viktoria Griesheim
13:00DJK Bamberg 0 - 0 Vilzing
13:00Glesch-Paffendorf - Friesdorf
13:00Alfter 5 - 0 FC Viktoria 08
13:00Rielasingen-Arlen 4 - 1 Walldorf II
13:00Lorrach-Brombach 1 - 3 Reutlingen
13:00SG Wattenscheid 0 - 1 Paderborn II
13:00Preussen Munster 2 5 - 1 Schermbeck 2020
13:00SVG Gottingen 3 - 4 Tundern
13:00Lupo-Martini Wolfsburg 3 - 1 Wolfenbuttel
13:00Egestorf-Langreder 3 - 0 Gifhorn
13:00Arminia Hannover - Eintracht Northeim
13:00Uphusen 1 - 4 Heeslinger
13:00VfL Oldenburg 4 - 1 Eintracht Celle
13:00Kaan-Marienborn 5 - 0 Haltern
13:00FC Gutersloh 1 - 1 Siegen
13:00Ennepetal - Erndtebruck
13:00Eintracht Rheine 0 - 3 ASC 09 Dortmund
13:00AO Akratitos 0 - 5 Panelefsiniakos
13:00Marko 0 - 0 Moschato
13:00Real Forte Querceta - Lentigione
13:00Rimini 1 - 1 Seravezza Pozzi
13:00Ghivizzano Borgo 0 - 2 Sasso Marconi
13:00Fiorenzuola 1 - 0 G.S. Bagnolese
13:00Corticella 1 - 1 Marignanese
13:00Sammaurese 0 - 3 Prato
13:00SCD Progresso 1 - 2 Pro Livorno
13:00Lornano Badesse 0 - 0 Trestina
13:00Grassina 0 - 2 Foligno
13:00Follonica Gavorrano 0 - 1 San Donato
13:00Cannara 0 - 1 Trastevere Calcio
13:00Aglianese Calcio 3 - 0 Forli
13:00Virtus Bolzano 3 - 0 Caldiero Terme
13:00Ambrosiana 3 - 1 Union Clodiense
13:00ArzignanoChiampo 1 - 1 Adriese
13:00Kyanos A. V. 3 - 0 Karavas
13:00Sona 1 - 2 Real Calepina
13:00Scanzorosciate 2 - 4 Villa Alme
13:00Belluno 1 - 1 Trento
13:00Campodarsego 0 - 2 Luparense
13:00Este 2 - 2 Feltre
13:00Delta Porto Tolle 2 - 0 San Giorgio-Sedico
13:00Cjarlins Muzane 1 - 5 Mestre
13:00Cartigliano 2 - 2 Manzanese
13:00Montespaccato 2 - 1 Montevarchi Calcio
13:00Scandicci - Ostia Mare
13:00A.C.D. Nardo 1 - 0 Puteolana
13:00Citta di Fasano 2 - 0 Brindisi
13:00Torres 0 - 1 Monterosi FC
13:00SS Nola 1925 0 - 3 Muravera
13:00Savoia 2 - 0 Afragolese
13:00Fidelis Andria 1 - 2 Picerno
13:00Francavilla 2 - 2 Lavello
13:00Taranto 1 - 2 Sorrento
13:00Portici 1906 3 - 2 Real Aversa
13:00Molfetta Calcio 2 - 1 Audace Cerignola
13:00Gravina 1 - 3 Casarano
13:00Nuova Florida 1 - 1 Carbonia
13:00Lanusei Calcio 0 - 0 Nocerina
13:00Cynthialbalonga 1 - 0 Castelfidardo
13:00Recanatese 3 - 0 Porto Sant'Elpidio
13:00Castelnuovo Vomano 2 - 1 Agnonese
13:00Campobasso 2 - 0 Montegiorgio
13:00Tiferno Lerchi 1 - 1 UC Sinalunghese
13:00S. N. Notaresco 3 - 1 Fiuggi
13:00US Tolentino 1 - 1 Giulianova
13:00Cassino 2 - 1 Latina
13:00Calcio Giugliano 1 - 0 Vis Artena
13:00Vastogirardi 1 - 0 Rieti
13:00Vastese 1 - 0 ASD Pineto Calcio
13:00Pontisola 1 - 1 Breno
13:00USD Casatese 5 - 0 Brusaporto
13:00Novara 1 - 2 Pontedera
13:00Torino 2 - 3 Cagliari
13:00Spezia 2 - 2 Fiorentina
13:00Vendsyssel 1 - 1 Fredericia
13:00Olbia 1 - 1 Livorno
13:00Pistoiese 2 - 1 Piacenza
13:00Bisceglie 2 - 1 Palermo
13:00Perugia 2 - 0 Fermana
13:00Fano 1 - 2 Imolese
13:00NibionnOggiono 1 - 1 Franciacorta
13:00Rethymniakos 1 - 0 Damastas
13:00Poros 0 - 1 Irodotos
13:00Nafpaktiakos 1 - 1 Panegialios FC
13:00Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis
13:00Achaiki 1 - 0 Ethnikos Skoulikadou
13:00Mikrasiatiki 1 - 2 Aetos Loutron
13:00AEEK Inka 3 - 0 Aris Rethymnou
13:00AE Neapolis 0 - 2 Atsalenios
13:00Palaiochora 2 - 0 Platanias FC
13:00Giouchtas 0 - 1 Neos Asteras Rethymno
13:00Almyros Gaziou 1 - 6 Ierapetra
13:00Agios Nikolaos 2 - 1 Aris Soudas
13:00Cavese 0 - 2 Viterbese
13:00Carpi 4 - 1 Arezzo
13:00Sanremese 2 - 0 Borgosesia
13:00Imperia 2 - 0 Sestri Levante
13:00Fossano - Citta di Varese
13:00Lavagnese 3 - 2 Gozzano
13:00Folgore Caratese 1 - 1 P.D.H.A.E.
13:00Casale 0 - 2 Bra
13:00Arconatese 5 - 1 Castellanzese
13:00Achnas 1 - 2 Omonia
13:00Fanfulla 2 - 0 Seregno
13:00Legnano 2 - 2 Saluzzo
13:00Ciserano-Bergamo 0 - 1 Calvina
13:15SpVgg Sterkrade-Nord 3 - 3 SC Velbert
13:15Westfalia Herne - Holzwickeder SC
13:15Swieqi 5 - 4 Pieta Hotspurs
13:30Bocholt 2 - 1 Meerbusch
13:30Dusseldorf-West - Niederwenigern
13:30VfL Vichttal - Eilendorf
13:30Fortuna Koln II - Wesseling-Urfeld
13:30Deutz 0 - 1 Pesch
13:30Arsenal W 6 - 1 Tottenham W
13:30Altamura 2 - 3 Bitonto
13:30PAO Varda 1 - 0 Pallixouriakos
13:30Bytovia Bytow 1 - 2 Suwalki
13:30SC Sopron 2 - 1 Zalaegerszegi II
13:30Leher 2 - 0 Aumund-Vegesack
13:30Habenhauser 5 - 2 BTS Neustadt
13:30Varnsdorf - Vlasim
13:30Kaspij Aktau 0 - 1 Tobol
13:30Karvina - Bohemians 1905
13:30Slavia Prague - Mlada Boleslav
13:30Finnentrop/Bamenohl - Hammer SpVgg.
13:30Mauerwerk 0 - 4 Traiskirchen
13:30Montevideo City 1 - 2 Progreso
13:30FC Koln 1 - 1 Eintracht Frankfurt
13:30CSKA Moscow 3 - 1 Dynamo Moscow
13:30Ceske Budejovice - Zlin
13:30Persib Bandung - Bali United
13:30Alemannia Aachen 0 - 0 Schalke II
13:30Helsingor 2 - 1 Skive IK
14:00Calamocha 0 - 1 Utebo FC
14:00Zurich - Basel
14:00Sion 0 - 0 Lausanne
14:00Oleksandriya 4 - 3 Inhulets
14:00Wolfurt 0 - 2 RW Rankweil
14:00Iraq U19 - South Korea U19
14:00Vietnam U19 - Saudi Arabia U19
14:00Luzern 2 - 2 St. Gallen
14:00Villanueva CF 5 - 1 Almudevar
14:00Rayo Vallecano 1 - 0 Espanyol
14:00Villarreal 2 - 1 Valencia
14:00Benicarlo 1 - 1 Recambios Colon
14:00RSD Alcala 1 - 1 AD Torrejon
14:00Robres - Brea
14:00Zilina 2 - 1 Trnava
14:00AS Luxembourg/Porto 2 - 5 Victoria Rosport
14:00Lorentzweiler 2 - 0 Marisca Mersch
14:00Bujumbura C. - Aigle Noir
14:001ยบ Dezembro 1 - 1 Lourinhanense
14:00Ferreira 2 - 1 Santa Clara
14:00Belenenses 0 - 0 Moreirense
14:00Sonderjyske 2 - 0 Brondby
14:00Mertzig 0 - 5 Dudelange
14:00AD Fafe 2 - 1 Pevidem
14:00Alverca 3 - 0 Santarem
14:00Coimbroes 0 - 0 SC Vila Real
14:00Condeixa 2 - 2 Alcains
14:00Castro Daire 1 - 0 Agueda
14:00Caldas 1 - 3 Sacavenense
14:00Beira Mar 2 - 0 Sanjoanense
14:00Braga B 5 - 1 Maria de Fonte
14:00IBV Vestmannaeyjar W - KR Reykjavik W
14:00HB Torshavn 4 - 0 Vikingur
14:00Valerenga W 1 - 1 Rosenborg W
14:00Mouscron 0 - 2 Eupen
14:00Syra Mensdorf 1 - 0 FC Mamer
14:00AS Wincrange 0 - 2 Rodange
14:00Union Tetange 3 - 4 Yellow Boys
14:00FC Schengen 1 - 5 Differdange
14:00Avenir Beggen 3 - 2 Mondercange
14:00Regensburg II 1 - 3 Nordlingen
14:00Stengefort 1 - 3 Jeunesse Junglinster
14:00IF Fuglafjordur 2 - 3 NSI Runavik
14:00RWDM 3 - 4 Seraing
14:00Norden 1 - 2 Benfica
14:00Oberkorn 2 - 1 Esch
14:00Rupensia 0 - 4 Jeunesse Canach
14:00Racing Troisvierges 0 - 11 Racing Luxembourg
14:00Esperanca de Lagos 3 - 0 Aljustrelense
14:00Cerveira 0 - 1 CDC Montalegre
14:00SC Mirandela 1 - 1 Aguia Vimioso
14:00Sertanense 2 - 0 GRAP
14:00U. Madeira 1 - 3 Trofense
14:00SC Espinho 0 - 3 Canelas 2010
14:00Sao Joao Ver 7 - 0 Vila Cortez
14:00FC Munsbach 2 - 4 Alisontia Steinsel
14:00Loures 3 - 0 Fatima
14:00Vidago 0 - 0 Vilaverdense
14:00Vitoria Sernache 1 - 1 Carapinheirense
14:00Harlange/Tarchamps 0 - 8 Wiltz
14:00Grevenmacher 2 - 3 Kaerjeng
14:00Akranes - Breidablik
14:00Jeunesse Esch 6 - 0 FC Noertzange HF
14:00Kehlen 0 - 2 Niedercorn
14:00Jeunesse Schieren 1 - 2 Union Titus Petange
14:00Erpeldange 1 - 3 Schifflange
14:00FC Red Black/Egalite - Blo Weiss Medernach
14:00KR Reykjavik - KA Akureyri
14:00Olhanense 2 - 1 Louletano
14:00Oriental 0 - 1 CD Rabo Peixe
14:00Mortagua 1 - 1 Oliveira Hospital
14:00Moncarapachense 0 - 1 Vitoria Setubal
14:00Lusitano FCV 1 - 1 Anadia
14:00Marinhense 1 - 0 SB Castelo Branco
14:00Oriental Dragon 0 - 0 Sporting B
14:00Moura AC 2 - 2 Juv. Evora
14:00Pedras Rubras 2 - 1 Paredes
14:00Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 10 Rumelange
14:00Pinhalnovense 1 - 1 Amora
14:00Rio Ave B 1 - 0 Camacha
14:00Pero Pinheiro 1 - 0 Uniao Almeirim
14:00Pedras Salgadas 1 - 2 GD Braganca
14:15EDF Logrono W 0 - 0 Sevilla FC W
14:30Unionistas 2 - 0 Compostela
14:30Belchite 97 0 - 1 Carinena
14:30Epila 2 - 2 Sabinanigo
14:30U.A.N.L.- Tigres W 3 - 1 Club Leon W
14:30River Ebro 2 - 0 Yague
14:30Sarinena - Barbastro
14:30CD River Ega 2 - 5 Pamplona
14:30Murchante 0 - 2 Pena
14:30Polvorin - Fisterra
14:30UE Figueres 0 - 3 Girona B
14:30Valls 0 - 3 Terrassa
14:30Al Ahli Doha 2 - 0 Al Sailiya
14:30La Solana 3 - 0 Manzanares
14:30Ararat Yerevan 2 - 1 Gandzasar
14:45Zwolle 0 - 3 PSV
14:45Groningen 0 - 0 Utrecht
14:45Aviles Stadium 1 - 1 Real Aviles
14:45Mosconia 3 - 0 Lenense
14:45Cherno More 3 - 0 Montana
15:00CD Choco 2 - 1 Rapido de Bouzas
15:00Arzua 0 - 0 Racing Club Villalbes
15:00Atios 2 - 0 Pontellas
15:00Alondras 1 - 0 UD Ourense
15:00Cardassar 0 - 0 Manacor
15:00Leganes B 2 - 1 Mostoles
15:00Estradense 0 - 1 Barco
15:00Papai Perutz 0 - 0 Nagykanizsa FC
15:00Almazan - Real Burgos CF
15:00Revilla 0 - 1 UD Samano
15:00Vimenor 1 - 2 Torina
15:00CD Barquereno 2 - 3 Ribamontan al Mar
15:00Tuilla 0 - 1 EI San Martin
15:00Cayon 2 - 0 Siete Villas
15:00Real Avila 1 - 0 Bupolsa
15:00Gernika 2 - 1 Real Sociedad C
15:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna
15:00Cebrerena 0 - 1 G. Segoviana
15:00Ourense CF 1 - 2 Ribadumia
15:00Becerril - Bembibre
15:00Paiosaco 1 - 1 Bergantinos
15:00Viveiro 2 - 0 Agrupacion Estudiantil
15:00Atlas W 5 - 0 Juarez W
15:00Ferrol 2 - 3 Pontevedra
15:00Ciudad Real - Puertollano C.F.
15:00Teruel - San Juan Zaragoza
15:00La Roda 1 - 0 Quintanar
15:00Madridejos 2 - 4 Tarancon
15:00Pedroneras 0 - 3 Conquense
15:00Fraga - Huesca B
15:00CF Illueca 1 - 1 Zaragoza B
15:00Coruxo FC 0 - 1 Zamora
15:00Naxara 2 - 1 Tedeon
15:00Oyonesa 1 - 0 Anguiano
15:00Huercal-Overa 1 - 1 Deportiva Minera
15:00Toledo 1 - 0 Azuqueca
15:00St Etienne 1 - 3 Nice
15:00Camara de Lobos 0 - 4 Leca
15:00Fontinhas 2 - 2 Sporting Ideal
15:00SC Praiense 0 - 0 Fabril do Barreiro
15:00Shakhtyor Soligorsk 0 - 1 Din. Minsk
15:00Al Batin 0 - 1 Al Ahli SC
15:00Al-Nassr 1 - 2 Al-Fateh
15:00Trollhattan 3 - 2 Linkoping City
15:00O. Ljubljana 1 - 0 Celje
15:00Petrzalka W - Slovan Bratislava W
15:00Partizan 1 - 1 FK Crvena zvezda
15:00CDFC Calzada 2 - 1 Comillas
15:00Binefar 1 - 1 Atletico Monzon
15:00Szeged 2 - 1 Ajka
15:00Arnedo 1 - 4 Berceo
15:00Llagostera 0 - 0 Andorra
15:00Szolnoki MAV 0 - 1 Pecsi MFC
15:00Vasas 4 - 1 Debreceni EAC
15:00Mar Menor 3 - 2 Lorca FC
15:00Olimpico de Totana - Minerva
15:00Linares 0 - 0 Yeclano
15:00Csakvari 3 - 5 Bekescsaba 1912
15:00Gyirmot 0 - 0 Kaposvar
15:00R. Sociedad B 1 - 0 Leioa
15:00Moralo 1 - 1 Chinato
15:00Cirbonero 1 - 0 Bidezarra
15:00Haro Deportivo 0 - 1 Calahorra
15:00Honved 2 - 2 MOL Fehervar
15:05Osijek - Lok. Zagreb
15:15AEL Larissa 1 - 3 Asteras Tripolis
15:15Wolfsberger AC 3 - 2 Ried
15:20Damac 2 - 3 Al-Raed
15:30Puente Genil 3 - 1 San Roque
15:30Pulpileno 1 - 1 EG El Palmar CF
15:30Cartagena FC - Mazarron CF
15:30Turris 1 - 1 Monopoli
15:30Tanta 1 - 2 El Masry
15:30Varbergs 1 - 3 Norrkoping
15:30AIK 2 - 0 Goteborg
15:30RCP Valverdeno 1 - 2 Fuente de Cantos
15:30Padova 1 - 1 Legnago Salus
15:30Renate 1 - 0 Pro Patria
15:30APOEL 0 - 1 Paphos
15:30Tottenham 3 - 3 West Ham
15:30Pergolettese 1 - 0 Pro Sesto
15:30Catanzaro 2 - 1 Foggia
15:30Somozas 0 - 0 Dep. Fabril
15:30Don Benito - Extremadura UD
15:30Caudal Deportivo 3 - 0 Vallobin
15:30Legia 2 - 1 Zaglebie
15:45FC Hermannstadt 1 - 1 UTA Arad
15:45Rentistas 1 - 2 Liverpool M.
16:00Bullense - UCAM Murcia B
16:00Algeciras 0 - 0 Marbella
16:00La Nucia 0 - 0 Orihuela
16:00Badalona 1 - 0 L Hospitalet
16:00Cordoba 1 - 0 Lorca Deportiva
16:00Barcelona B 1 - 0 Gimnastic
16:00Mamelodi Sundowns 0 - 1 Bloem Celtic
16:00Udinese 3 - 2 Parma
16:00Shelbourne 1 - 0 Sligo Rovers
16:00Sanluqueno 1 - 1 Recreativo Huelva
16:00Jerez CF - Llerenense
16:00El Ejido 3 - 0 Betis B
16:00Arenas Club 1 - 1 Ath Bilbao B
16:00Stabaek 4 - 0 Aalesund
16:00Kristiansund 0 - 0 Rosenborg
16:00Stromsgodset 1 - 1 Start
16:00Schalke 1 - 1 Union Berlin
16:00Gleisdorf 1 - 0 WSC Wels
16:00FC Copenhagen 1 - 2 Aalborg
16:00Bursaspor 3 - 1 Balikesirspor
16:00Subiza 3 - 1 Valle Egues
16:00Real Madrid W 3 - 1 Rayo Vallecano W
16:00Goztepe 2 - 3 Fenerbahce
16:00Haugesund 2 - 0 Sarpsborg 08
16:00Plzen - Sparta Prague
16:00Racing Santander 1 - 1 Portugalete
16:00Aceuchal 2 - 2 UP Plasencia
16:00Huetor Tajar 1 - 0 Huetor Vega
16:00Merida AD 0 - 1 CF Talavera
16:00Motril 3 - 2 El Palo
16:00FK Rostov 3 - 0 Akhmat Grozny
16:00Antoniano 0 - 0 Arcos CF
16:00La Equidad 2 - 1 Bucaramanga
16:00CS Sanem 2 - 0 Bettembourg
16:00Crevillente 2 - 2 Olimpic Xativa
16:00Vilassar de Mar 0 - 1 Sant Andreu
16:00Sestao 0 - 0 Tolosa FC
16:00Basconia - CD Vitoria
16:00Ciudad de Lucena 1 - 0 Sevilla FC C
16:00Leuven W 4 - 1 Femina Woluwe W
16:00Pozoblanco - Castilleja CF
16:00Los Barrios 2 - 0 Lebrijana
16:15Genk 2 - 1 Charleroi
16:15Mirandes 0 - 0 Mallorca
16:15KuFu-98 0 - 2 Hercules
16:15Zaragoza 1 - 2 Malaga
16:30Dnipro-1 2 - 0 Desna
16:30Alaves 0 - 2 Elche
16:30SC Farense 3 - 3 Famalicao
16:30Sambenedettese 2 - 0 Mantova
16:30Magpies 1 - 3 Europa FC
16:30Arosa SC 0 - 1 Arenteiro
16:30Huesca 2 - 2 Valladolid
16:45Al-Gharafa 2 - 0 Al-Kharitiyath
17:00Municipal San Ramon 0 - 0 Cofutpa
17:00Deportivo Achuapa 0 - 1 Guastatoya
17:00Al-Ittihad FC 1 - 2 Al-Ettifaq
17:00Dep. La Coruna 2 - 1 Salamanca
17:00Dynamo Brest 5 - 2 Rukh Brest
17:00Municipal Turrialba 0 - 2 Barrio Mexico
17:00Liberia 1 - 0 Municipal Garabito
17:00Skala Itrottarfelag 2 - 0 AB Argir
17:00U.N.A.M.- Pumas 1 - 0 Toluca
17:00Eldense 3 - 2 Elche CF Ilicitano B
17:00Xerez D.F.C. 1 - 0 Rota
17:00Mura 1 - 2 Aluminij
17:15Senglea Athletics 0 - 2 Sliema
17:15Marsa FC - Naxxar Lions
17:15Slavia Sofia 1 - 0 Levski Sofia
17:30AEK Athens FC 1 - 1 PAOK
17:30St. Andrews 2 - 0 Vittoriosa
17:30Vilamarxant 0 - 3 Alzira
18:00Lierse K. 0 - 2 St. Gilloise
18:00Ceara U20 2 - 2 Botafogo U20
18:00Rio Sao Paulo 2 - 0 Olaria
18:00Marica 2 - 1 Audax RJ
18:00Artsul 0 - 0 Campos AA
18:00Athletico-PR U20 2 - 0 Atletico-MG U20
18:00Serrano FC 4 - 1 Nova Cidade
18:00Goncalense 1 - 1 Serra Macaense
18:00Goias U20 2 - 3 Flamengo RJ U20
18:00Guarany 2 - 0 Afogados da Ingazeira
18:00Real Noroeste 4 - 1 Goianesia
18:00Vitoria U20 4 - 0 Sport Recife U20
18:00Danubio 0 - 0 Defensor Sp.
18:00Dordrecht 2 - 2 Almere City
18:00Chapecoense-SC U20 2 - 1 Vasco U20
18:00SER Caxias 0 - 1 Novorizontino
18:00Debrecen 3 - 0 Dorogi
18:00EL Nacional 2 - 1 Mushuc Runa
18:00Gremio U20 1 - 1 Bahia U20
18:00Central SC 4 - 0 Coruripe
18:00FC Emmen 2 - 2 Sittard
18:15Chinandega U20 - Managua FC U20
18:15Leicester 0 - 1 Aston Villa
18:30Girona 1 - 0 R. Oviedo
18:30Anderlecht 2 - 2 Leuven
18:30Din. Bucuresti 0 - 1 U Craiova
18:30Teramo 2 - 0 Casertana
18:30Giana Erminio 1 - 1 Alessandria
18:30Cruzeiro U20 2 - 1 Palmeiras U20
18:30Virtus Francavilla 0 - 1 Catania
18:30Sandefjord 0 - 3 Valerenga
18:45AE Altos 2 - 1 Sinop
18:45AS Roma 5 - 2 Benevento
19:00Jacuipense 3 - 1 Imperatriz
19:00Londrina 3 - 2 Ypiranga FC
19:00Lille 4 - 0 Lens
19:00ABC 1 - 0 Frei Paulistano
19:00Brusque 1 - 0 Sao Bento
19:00Pereira 0 - 2 Junior
19:00Boa 2 - 0 Criciuma
19:00Rio Ave 0 - 3 Benfica
19:00Raja Casablanca 0 - 1 Zamalek
19:00Cajazeirense de Desportos 1 - 2 America RN
19:00Greenville 1 - 2 Union Omaha
19:00Ji-Parana 0 - 4 Galvez
19:00Corinthians 1 - 5 Flamengo RJ
19:00Gijon 1 - 1 Tenerife
19:00Betis 0 - 3 Real Sociedad
19:00Tubarao 0 - 0 Pelotas
19:00Cascavel 2 - 0 Portuguesa RJ
19:00Itabaiana 4 - 1 Potiguar
19:05Xelaju 0 - 0 Santa Lucia
19:15Vikingur Reykjavik - Stjarnan
19:30Yaracuyanos 0 - 0 Puerto Cabello
19:30Portland Thorns W - Utah Royals W
19:30Reign W - Washington Spirit W
20:00Chico - Santa Fe
20:00Atl. Nacional - Patriotas
20:00Sao Luiz 1 - 1 Marcilio Dias
20:00Sao Raimundo RR 0 - 0 River-PI
20:00Cucuta - Bucaramanga
20:00Carlos Mannucci - Binacional
20:00Chacaritas - Ind. Juniors
20:00Llacuabamba - Cusco
20:00Chacaritas 1 - 1 Ind. Juniors
20:00Canoneros Marina 1 - 1 Dongu
20:00Delfines Del Este 1 - 5 San Cristobal
20:00Vega Real 2 - 2 Atlantico
20:00Violette 1 - 1 Fica
20:00Grau - U. de Deportes
20:00Cienciano - Cajamarca
20:00Dep. Cali - Ind. Medellin
20:00Ayacucho - Sporting Cristal
20:00Alianza Lima - Carlos Stein
20:00Dep. Municipal - Sport Boys
20:00U. San Martin - Sport Huancayo
20:00Alianza Huanuco - FBC Melgar
20:00Jaguares de Cordoba - Once Caldas
20:00La Equidad - Deportes Tolima
20:00Mirebalais 0 - 1 Racing Haitien
20:00Ouanaminthe 2 - 1 Triomphe Liancourt
20:00Dep. Pasto - America De Cali
20:00Cavaly 2 - 0 Cosmopolites
20:00Millonarios - Junior
20:00AD Cantolao - Cesar Vallejo
20:00Petrolera - Envigado
20:00Pereira - Aguilas
20:30Orense 1 - 1 U. Catolica
21:00Vilhenense 1 - 1 Independente
21:00Sao Caetano 2 - 1 Joinville
21:00Platense 0 - 1 Marathon
21:00River Plate 1 - 2 12 de Octubre
21:00Atletico Marte 1 - 1 Santa Tecla
21:00Real Madriz U20 1 - 2 Esteli U20
21:00Azores de Hidalgo 0 - 4 Cafetaleros de Chiapas 2
21:00Paysandu PA 0 - 0 Vila Nova FC
21:00Jaguares de Cordoba 1 - 1 Deportes Tolima
21:00Marineros 3 - 2 Santa Rosa
21:00Carmelita 0 - 1 Cariari Pococi
21:00Cruz Azul W 1 - 3 Toluca W
21:00Real Sociedad 0 - 2 Olimpia
21:00Nacional 1 - 0 Fenix
21:10Sanarate 0 - 1 Municipal
21:15Chinandega - Managua FC
21:15Internacional 2 - 0 Vasco
22:00Atl. San Luis W 2 - 2 Guadalajara Chivas W
22:00Don Bosco 4 - 2 Rivartibonitienne
22:00Real du Cap 2 - 0 Juventus
22:00Baltimore 0 - 0 Tempete
22:00Columbus Crew 3 - 1 New York City
22:00Saprissa 0 - 0 San Carlos
22:00Aguia Negra 3 - 1 Operario VG
23:00New York Red Bulls 1 - 1 Orlando City
23:00Real de Minas 0 - 3 Motagua
23:00Sao Paulo U20 0 - 0 Internacional U20
23:00Macara 1 - 0 Olmedo
23:05Atl. Nacional 2 - 2 America De Cali
23:15CA Cerro 1 - 0 Wanderers
23:15Cerro Porteno 2 - 0 Sp. Luqueno
23:30Fortaleza 2 - 0 Palmeiras
23:30Parana 0 - 0 Sampaio Correa
23:30FC Cincinnati 1 - 2 DC United
23:30Toronto FC 1 - 0 Atlanta Utd
23:30Bragantino 2 - 0 Sport Recife
00:00Colima FC 2 - 1 Alacranes de Durango
00:00Minnesota United 2 - 2 Houston Dynamo
00:00Real Madriz 1 - 0 Esteli
00:00Real Espana 0 - 3 Vida
00:06Santos Laguna 1 - 1 Pachuca